Присъедини се безплатно към PokerStrategy.com

Безплатни покер пари

Play poker for free

$45 безплатни пари за покер за всеки нов член, за да играе без да депозира

Присъедини се безплатно

Безплатно обучение

Learn to play poker

Научи се да печелиш с най-добрите треньори видео и учебни материали

Присъедини се безплатно

Покер инструменти

Get free poker tools

Отведи играта си до нови нива, с нашите безплатни покер инструменти

Присъедини се безплатно

Успехи в покера

Join the worlds largest poker community

Развий уменията си чрез най-голямото покер училище и общност в света

Присъедини се безплатно

PokerStrategy.com Forum » Покер зали » PokerStars » Дебитна карта
Последна публикация | Първа непрочетена публикация Принтирай страницата | Добави темата към Любими
Тази тема е затворена.
Отиди на края на тази страница Дебитна карта
Автор
Публикация « Предишна тема | Следваща тема »
vladigeorgiev84
Бронз

Дата на регистрация: 08.08.2010
Публикации: 941

Дебитна карта Отговори на тази публикация Отговори с цитат Редактирай / Изтрий публикации Докладвай тази публикация на модератор       Отиди в началото на тази страница.

Защо не мога да депозирам в Старса с такава карта като пише, че може:

Дебитните карти (Maestro и други карти, специфични за отделни страни) предлагат непосредствени депозити и могат да се използват в bet365, PartyPoker, 888 Pacific Poker, Pokerstars, Betfred, Titan Poker, bwin, Mansionpoker, PokerHeaven, Ladbrokes, Cake Poker, Unibet, InterPoker и Betfairpoker.

И какво ще е най-добре да направя за тази зала? Да си извадя Visa Electron, с която може да се депозира и да се тегли?
Досега с карта Маестро си теглих цели банки от европейските зали като Унибет, без дори да депозирам стотинка. а в старса не става, явно защото е от САЩ fish confused
Нова публикация 04.02.2011 11:50 vladigeorgiev84 е офлайн Търси публикации на vladigeorgiev84 Добави vladigeorgiev84 в списъка си с приятели
tonyo90
Бронз

Дата на регистрация: 28.07.2010
Публикации: 460

Отговори на тази публикация Отговори с цитат Редактирай / Изтрий публикации Докладвай тази публикация на модератор       Отиди в началото на тази страница.

Не знам на маестро каква им е поддръжката ама аз съм супер доволен от виза електрон. Струва 5 лева да си извадиш и става за около седмица и до сега не съм попадал на сайт, в който да не мога да я ползвам. И освен това супер бързо ми се превеждат парите нашите като ми пращат.

Тази публикация е била редактирана 1 път(и), последно от tonyo90: 04.02.2011 11:56.

Нова публикация 04.02.2011 11:54 tonyo90 е офлайн Търси публикации на tonyo90 Добави tonyo90 в списъка си с приятели
petarvalchev
Злато

Дата на регистрация: 29.09.2010
Публикации: 7,485

Отговори на тази публикация Отговори с цитат Редактирай / Изтрий публикации Докладвай тази публикация на модератор       Отиди в началото на тази страница.

В ЦКБ не ми искаха никакви пари. Няма месечни и годишни такси. Не ми искаха и първоначален депозит. Можеш да избереш в USD или в BGN да ти е сметката. Общо взето е перфектна за такива работи smile За Visa Electron става въпрос smile

Нова публикация 04.02.2011 12:01 petarvalchev е офлайн Търси публикации на petarvalchev Добави petarvalchev в списъка си с приятели
accetone
Бронз

Дата на регистрация: 04.03.2009
Публикации: 641

За покерстарс най добре е виза електрон към еврова разплащателна сметка.
Всяка банка има годишна такса за управление на разплащателната сметка. В зависимсот от банката от 0.50ст до 1€ на месец се отдържат от сметката.
Нова публикация 04.02.2011 12:05 accetone е офлайн Търси публикации на accetone Добави accetone в списъка си с приятели
psRosenPanchev
Бронз

Дата на регистрация: 24.01.2011
Публикации: 43

bratle napravi si visa elecktron v purva investiciona banka struva 1 lev, da q izvadish , posle 30 stinki na mesec podrujka, i si q napravi v evro i si q vurji v moneybookers , tva e perfektniq na4in za pokerstras i na vsqkude izbo6to
Нова публикация 04.02.2011 12:06 psRosenPanchev е офлайн Търси публикации на psRosenPanchev Добави psRosenPanchev в списъка си с приятели
accetone
Бронз

Я кажи ква е идеята да я вържеш към МБ?
Нова публикация 04.02.2011 12:21 accetone е офлайн Търси публикации на accetone Добави accetone в списъка си с приятели
shipochkin
Бронз

Дата на регистрация: 09.03.2010
Публикации: 1,976

И аз съм привърженик на Visa.Честно казано не виждам никакъв смисъл от електронните портфейли.
Нова публикация 04.02.2011 12:21 shipochkin е офлайн Търси публикации на shipochkin Добави shipochkin в списъка си с приятели
Nadia
Бронз

Дата на регистрация: 06.02.2007
Публикации: 6,443

Здравей vladigeorgiev84,

Защо не изпробваш онлайн портфейлите като Moneybookers или NETELLER?

Те са бързи, удобни и сигурни: въвеждаш данните си само веднъж при тях, и след това не трябва да даваш лична информация, независимо къде плащаш онлайн smile

@psRosenPanchev: Вече са те помолили да пишеш на кирилица, както сме споменали в правилата на форума. Ако още веднъж пишеш на латиница, ще трябва да ти издадем жълт картон.

Поздрави,
Надя
Нова публикация 04.02.2011 12:26 Nadia е офлайн Търси публикации на Nadia Добави Nadia в списъка си с приятели
JGGanchev
Начален

Дата на регистрация: 30.01.2011
Публикации: 8

Цитат:
Първоначално публикувано от shipochkin
И аз съм привърженик на Visa.Честно казано не виждам никакъв смисъл от електронните портфейли.

Много точно казано
Нова публикация 04.02.2011 16:47 JGGanchev е офлайн Търси публикации на JGGanchev Добави JGGanchev в списъка си с приятели
Zoristiq
Бронз

Дата на регистрация: 15.02.2010
Публикации: 341

И аз имам маестро и с нея не ставаше в 2-3 зали в които пробвах.. Искаразх си Виза електрон и всичко става за секунди.. и е по добре , че си внасям в нея някаква сума пари и си играя с тях... и че не мога да пипам парите от маестрото ОНЛАЙН ! smile ...Защотооо сам не си вярвам smile

Нова публикация 04.02.2011 17:01 Zoristiq е офлайн Търси публикации на Zoristiq Добави Zoristiq в списъка си с приятели
jikev
Сребро

Дата на регистрация: 26.10.2009
Публикации: 1,772

? Отговори на тази публикация Отговори с цитат Редактирай / Изтрий публикации Докладвай тази публикация на модератор       Отиди в началото на тази страница.

Цитат:
Всяка банка има годишна такса за управление на разплащателната сметка. В зависимсот от банката от 0.50ст до 1€ на месец се отдържат от сметката.

Това не е вярно!

Опитваш се да звучиш компетентно и лапетата по форума ще ти се доверят!

В ЦКБ все още няма месечни такси по ВизаЕлектрон - единствените са при теглене от банкомат, както е наистина при всяка банка.

Още някой се цепеше компетентно, че при получаване на превод от чужбина имало такса във всяка банка!
И това не е вярно!

В същата банка при получаване на валута по ДЕПОЗИТНА сметка няма никакви такси!
Депозитната сметка си е IBAN като всяка друга - да не се вържите на касиерските приказки, че не можело да се ползва за това.

И изобщо не приемайте на вяра приказките на "банкерите", представа си нямате колко некомпетентни хора ви обслужват ежедневно...

Нова публикация 04.02.2011 17:27 jikev е офлайн Търси публикации на jikev Добави jikev в списъка си с приятели
accetone
Бронз

Жикев, твойта разплащателна сметка в лева ли е?

Прав си, ЦКБ нямат такса за обслужване на сметката (но сякаш само за сметки в лева)

Ако и за еврови сметки не вземат такси е много добре.

Само че:

Месечна такса за изпращане на адрес на банково извлечение за периода за направените транзакции по банковата сметка и картата - 1.00BGN

Не знам дали можеш да се откажеш от тази услуга.
И все пак ми е трудно да повярвам, че нищо не струва verwirrt
Това е информацията, която намерих в интернет.
Нова публикация 04.02.2011 17:55 accetone е офлайн Търси публикации на accetone Добави accetone в списъка си с приятели
jikev
Сребро

Дата на регистрация: 26.10.2009
Публикации: 1,772

Цкб Отговори на тази публикация Отговори с цитат Редактирай / Изтрий публикации Докладвай тази публикация на модератор       Отиди в началото на тази страница.

Значи имах до скоро в $, паунди, € и лева- картови, депозитни и разплащателни сметки. Ползвах тая която ми е най-изгодна и си ги менках после онлаин.
С онлаин банкиране не ти трябват извелечения и ходене до банката!

Сега позакрих доста заради неползване и промяна в условията им-при липса на движение повече от година въведоха някаква такса...

Намесих се, защото се изприщвам, като ми кажат "във всяка банка е така", и ми сложат една таксичка 5-10лева, като мога да го направя безплатно и го правя!

Нова публикация 04.02.2011 18:26 jikev е офлайн Търси публикации на jikev Добави jikev в списъка си с приятели
moodkiller
Злато

Дата на регистрация: 30.03.2010
Публикации: 11,012

Цитат:
Първоначално публикувано от accetone
Жикев, твойта разплащателна сметка в лева ли е?

Прав си, ЦКБ нямат такса за обслужване на сметката (но сякаш само за сметки в лева)

Ако и за еврови сметки не вземат такси е много добре.

Моята е в евро и съм много доволен. Мисля да си направя още една и в долари, понеже повечето зали работят с такава валута.

Поздрави,
Ицо
Нова публикация 04.02.2011 18:52 moodkiller е офлайн Търси публикации на moodkiller Добави moodkiller в списъка си с приятели
vladigeorgiev84
Бронз

Дата на регистрация: 08.08.2010
Публикации: 941

Създател на темата Темата е започнате от vladigeorgiev84

Благодаря за помощта! Аз имам Маестро и в ОББ и в ЦКБ и се чудех към коя да се ориентирам и явно ще е към ЦКБ, макар че преди малко ми казаха, че навсякъде са въведени годишни такси, но не съм сигурен дали е вярно. А на един приятел му бяха удържали 25лв в ОББ за карта виза годишна такса, което е пълна дивотия вместо да се удържа всеки месец, те хората наведнъж си удържат Teufel
Нова публикация 04.02.2011 18:57 vladigeorgiev84 е офлайн Търси публикации на vladigeorgiev84 Добави vladigeorgiev84 в списъка си с приятели
scientificcalculator
Бронз

Дата на регистрация: 25.01.2011
Публикации: 21

Момчета днес си взех втората дебитна карта от райфаизен банк няма никакви месечни или годишни такси само за теглене от банкомат 20/60 стотинки. Но ми изкочи поредния проблем с МБ. Пуснах дебитната карта да се верифицира и ми изкочи това съобщение Transaction failed
Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.
Transaction ID: 384871645
WARNING: Credit/debit card deposits disabled :

Following your three consecutive failed credit/debit card payment requests , this deposit option has been disabled for 24 hours. Please note that this restriction cannot be manually lifted by you OR by our service team. You may try again tomorrow or choose an alternative deposit option.
Common reasons and/or advice :
Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.
Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.
Нова публикация 04.02.2011 19:06 scientificcalculator е офлайн Търси публикации на scientificcalculator Добави scientificcalculator в списъка си с приятели
accetone
Бронз

Цитат:
Намесих се, защото се изприщвам, като ми кажат "във всяка банка е така"

Съгласен съм.
Казах, че във всяка банка има такса защото се позовах на един документ отпреди няколко години и там за всяка банка пише, че има такса за обсулжване на разплащателна сметка.

Моля за извинение.
Нова публикация 04.02.2011 19:23 accetone е офлайн Търси публикации на accetone Добави accetone в списъка си с приятели
tlozev
Бронз

Дата на регистрация: 01.12.2010

интересно защото имах едни пари в картата изтеглиф ги малко по малко във фулл тилт и бях - 12 лв. за няма и месец за ВИЗА говоря
Нова публикация 04.02.2011 19:35 tlozev е офлайн Търси публикации на tlozev Добави tlozev в списъка си с приятели
accetone
Бронз

Обръщането в левове води до разлика.
Нова публикация 04.02.2011 19:38 accetone е офлайн Търси публикации на accetone Добави accetone в списъка си с приятели
scientificcalculator
Бронз

Дата на регистрация: 25.01.2011

Някой който ползва МБ от тук ? може ли да ми обясни как се верифицира дебитна карта VISA electron ?
Нова публикация 04.02.2011 19:40 scientificcalculator е офлайн Търси публикации на scientificcalculator Добави scientificcalculator в списъка си с приятели
« Предишна тема | Следваща тема » | Добави темата към Любими
Отиди на:
Тази тема е затворена.
PokerStrategy.com Forum » Покер зали » PokerStars » Дебитна карта