Дебитна карта

• vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Защо не мога да депозирам в Старса с такава карта като пише, че може:

Дебитните карти (Maestro и други карти, специфични за отделни страни) предлагат непосредствени депозити и могат да се използват в bet365, PartyPoker, 888 Pacific Poker, Pokerstars, Betfred, Titan Poker, bwin, Mansionpoker, PokerHeaven, Ladbrokes, Cake Poker, Unibet, InterPoker и Betfairpoker.

И какво ще е най-добре да направя за тази зала? Да си извадя Visa Electron, с която може да се депозира и да се тегли?
      Досега с карта Маестро си теглих цели банки от европейските зали като Унибет, без дори да депозирам стотинка. а в старса не става, явно защото е от САЩ :f_confused:
  • 19 отговора
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Не знам на маестро каква им е поддръжката ама аз съм супер доволен от виза електрон. Струва 5 лева да си извадиш и става за около седмица и до сега не съм попадал на сайт, в който да не мога да я ползвам. И освен това супер бързо ми се превеждат парите нашите като ми пращат.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Злато
      В ЦКБ не ми искаха никакви пари. Няма месечни и годишни такси. Не ми искаха и първоначален депозит. Можеш да избереш в USD или в BGN да ти е сметката. Общо взето е перфектна за такива работи :) За Visa Electron става въпрос :)
    • accetone
      accetone
      Бронз
      За покерстарс най добре е виза електрон към еврова разплащателна сметка.
      Всяка банка има годишна такса за управление на разплащателната сметка. В зависимсот от банката от 0.50ст до 1€ на месец се отдържат от сметката.
    • psRosenPanchev
      psRosenPanchev
      Бронз
      bratle napravi si visa elecktron v purva investiciona banka struva 1 lev, da q izvadish , posle 30 stinki na mesec podrujka, i si q napravi v evro i si q vurji v moneybookers , tva e perfektniq na4in za pokerstras i na vsqkude izbo6to
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Я кажи ква е идеята да я вържеш към МБ?
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      И аз съм привърженик на Visa.Честно казано не виждам никакъв смисъл от електронните портфейли.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей vladigeorgiev84,

Защо не изпробваш онлайн портфейлите като Moneybookers или NETELLER?

Те са бързи, удобни и сигурни: въвеждаш данните си само веднъж при тях, и след това не трябва да даваш лична информация, независимо къде плащаш онлайн :)

@psRosenPanchev: Вече са те помолили да пишеш на кирилица, както сме споменали в правилата на форума. Ако още веднъж пишеш на латиница, ще трябва да ти издадем жълт картон.

Поздрави,
      Надя
    • JGGanchev
      JGGanchev
      Начален
      Първоначално публикувано от shipochkin
      И аз съм привърженик на Visa.Честно казано не виждам никакъв смисъл от електронните портфейли.
      Много точно казано
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      И аз имам маестро и с нея не ставаше в 2-3 зали в които пробвах.. Искаразх си Виза електрон и всичко става за секунди.. и е по добре , че си внасям в нея някаква сума пари и си играя с тях... и че не мога да пипам парите от маестрото ОНЛАЙН ! :) ...Защотооо сам не си вярвам :)
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Всяка банка има годишна такса за управление на разплащателната сметка. В зависимсот от банката от 0.50ст до 1€ на месец се отдържат от сметката.

Това не е вярно!

Опитваш се да звучиш компетентно и лапетата по форума ще ти се доверят!

В ЦКБ все още няма месечни такси по ВизаЕлектрон - единствените са при теглене от банкомат, както е наистина при всяка банка.

Още някой се цепеше компетентно, че при получаване на превод от чужбина имало такса във всяка банка!
      И това не е вярно!

В същата банка при получаване на валута по ДЕПОЗИТНА сметка няма никакви такси!
      Депозитната сметка си е IBAN като всяка друга - да не се вържите на касиерските приказки, че не можело да се ползва за това.

И изобщо не приемайте на вяра приказките на "банкерите", представа си нямате колко некомпетентни хора ви обслужват ежедневно...
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Жикев, твойта разплащателна сметка в лева ли е?

Прав си, ЦКБ нямат такса за обслужване на сметката (но сякаш само за сметки в лева)

Ако и за еврови сметки не вземат такси е много добре.

Само че:

Месечна такса за изпращане на адрес на банково извлечение за периода за направените транзакции по банковата сметка и картата - 1.00BGN

Не знам дали можеш да се откажеш от тази услуга.
      И все пак ми е трудно да повярвам, че нищо не струва ?(
      Това е информацията, която намерих в интернет.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Значи имах до скоро в $, паунди, € и лева- картови, депозитни и разплащателни сметки. Ползвах тая която ми е най-изгодна и си ги менках после онлаин.
      С онлаин банкиране не ти трябват извелечения и ходене до банката!

Сега позакрих доста заради неползване и промяна в условията им-при липса на движение повече от година въведоха някаква такса...

Намесих се, защото се изприщвам, като ми кажат "във всяка банка е така", и ми сложат една таксичка 5-10лева, като мога да го направя безплатно и го правя!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от accetone
      Жикев, твойта разплащателна сметка в лева ли е?

Прав си, ЦКБ нямат такса за обслужване на сметката (но сякаш само за сметки в лева)

Ако и за еврови сметки не вземат такси е много добре.
      Моята е в евро и съм много доволен. Мисля да си направя още една и в долари, понеже повечето зали работят с такава валута.

Поздрави,
      Ицо
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Благодаря за помощта! Аз имам Маестро и в ОББ и в ЦКБ и се чудех към коя да се ориентирам и явно ще е към ЦКБ, макар че преди малко ми казаха, че навсякъде са въведени годишни такси, но не съм сигурен дали е вярно. А на един приятел му бяха удържали 25лв в ОББ за карта виза годишна такса, което е пълна дивотия вместо да се удържа всеки месец, те хората наведнъж си удържат :evil:
    • scientificcalculator
      scientificcalculator
      Бронз
      Момчета днес си взех втората дебитна карта от райфаизен банк няма никакви месечни или годишни такси само за теглене от банкомат 20/60 стотинки. Но ми изкочи поредния проблем с МБ. Пуснах дебитната карта да се верифицира и ми изкочи това съобщение Transaction failed
      Your credit/debit card verification deposit attempt has failed.
      Transaction ID: 384871645
      WARNING: Credit/debit card deposits disabled :

Following your three consecutive failed credit/debit card payment requests , this deposit option has been disabled for 24 hours. Please note that this restriction cannot be manually lifted by you OR by our service team. You may try again tomorrow or choose an alternative deposit option.
      Common reasons and/or advice :
      Transaction rejected by your bank - probable reason is the "gaming" description sent to your bank. We recommend you to contact your bank directly and communicate the issue with them.
      Incorrect credit/debit card details submitted – we recommend you to double check your card data entered in our system.
      Insufficient funds – we can advise you to check with your bank whether your available balance is sufficient to cover the amount due.
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Намесих се, защото се изприщвам, като ми кажат "във всяка банка е така"

Съгласен съм.
      Казах, че във всяка банка има такса защото се позовах на един документ отпреди няколко години и там за всяка банка пише, че има такса за обсулжване на разплащателна сметка.

Моля за извинение.
    • tlozev
      tlozev
      Бронз
      интересно защото имах едни пари в картата изтеглиф ги малко по малко във фулл тилт и бях - 12 лв. за няма и месец за ВИЗА говоря
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Обръщането в левове води до разлика.
    • scientificcalculator
      scientificcalculator
      Бронз
      Някой който ползва МБ от тук ? може ли да ми обясни как се верифицира дебитна карта VISA electron ?