Избор на платформа (Англия)

• klemens5
      klemens5
      Бронз
      Здравейте,

минах теста и дойде времето да реша къде да се регистрирам. Оказа, че ми е предоставен някакъв малък избор, явно базирам на ИП-то ми, което е англиийско, защото уча тук. Както и да е, избрах Парти Покера, което предполагам го няма в бг, защото не видях теми за него, та регистрирах се, но популних като страна България, защото все пак съм български гражданин и не искам да има някакви проблеми, ако трябва да им предоставям документи за самоличност. В крайна сметка сайтът ми каза, че не е достъпен за моята държава.

По същество, бихте ли ми препоръчали сайт (тези, които са наясно съ законодателствата и т.н.), който да ми върши работа в конкретната ситуация, съответно да може да се играе и от България и от Англия.

Благодаря много предварително и се извинявам, ако въпросът е бил зададен преди :)
  • 14 отговора
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      888 покер ;) Успех по лимитите :)
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      William Hill, мега много риба, аз лично там играех, но в момента имам много за учене. За 1 ден успях да взема 15 бай-ина на 0.01/0.02, на следващият 10, след това за 1 ден 18 на 0.02/0.04. EASY GAME!
    • klemens5
      klemens5
      Бронз
      Хмм, като възможности за бонуса 50$ имам само Парти, Еверест, Покер770, Титан и Betfair, някой от тях да ми върши работа или този бонус няма да го бъде? :D
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Смело в Евереста .. рибата е много , има регулари но и те не са кой знае какво :) перфектна зала за начинаещи играчи
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Това с рибата малко взе да втръсва.Като чета форумите навсякъде е пълно с риба.Все пак на всеки се раздават карти и ти трябват раздадени по добри карти за да вземеш на някой който смяташ ,че е риба парите.От мислещ играч имаш шанс да вземеш и с по лоши такива.Като ви чета писанията все си мисля,че вече трябва повечето тук да са милионери а редовно в раздела за спонсорство е пълно с желаещи.Пиша това щото силните начални ръце по принцип в голям процент от случаите ти ги прибират така наречените от вас "риби"с някакви смешни карти които добър играч би фолднал и ти оставаш само с "дългосрочния план" и разбира се с по малко пари.
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Ами веси без да се обиждаш но аз имам вече за 1 г изградени принципи на кеша и за това ми помага слона който съм си инсталирал с него мног олесно мога да видя кой играе ръце спекулативни ръце да направя сметка какви ръце играе и да знам срещу какво съм изправен зелено жълто червено така се нагласям на ниския лимит и съм печеливш който не е съгласен да почваме да слагаме ръце за проверка :) определено статиите и програмите към тях ми помогнаха доста да изляза от стериотипа на бот и да играя покер правилно като знам колко карти има в тестето много играчи не го правят !!!
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Няма лошо ,радвам се ама ако статистиките показват ,че един играч е добър не значи да се предам и обратното.На нивата които играя до НЛ10 за сега много често максимум на флоп се влиза ол ин.Нали разбираш,че в такава ситуация няма как да фолдна АА.Много често това става и префлоп и риби и акули ол ин и квото стане.Така че тук не виждам ква е разликата между риба и акула щото рядко някой ще влезе ол префлоп без нищо.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      klemens5 888 или покерстарс ако имаш свой собствени пари си депозирай или изчакай новата година и тогава на 1-2-3 депозирай в която искаш зала :) а колкото до бонуса предполагам можеш да го получиш след няколко месеца мисля че имаше някаква давност трябва да пишеш на съпорта на покерстратетжи от помощ или някой от модераторите ще ти отговори. А колкото до останалите потребители не се изкарвайте колко сте велики а споделяйте по темата на момчето ако има с какво... има си тема 1 мил за година има си блогове поствайте си там резултатите и не се занимавайте с глупости
      Поздрави.
      Георги-Спамер
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от vesito80
      Няма лошо ,радвам се ама ако статистиките показват ,че един играч е добър не значи да се предам и обратното.На нивата които играя до НЛ10 за сега много често максимум на флоп се влиза ол ин.Нали разбираш,че в такава ситуация няма как да фолдна АА.Много често това става и префлоп и риби и акули ол ин и квото стане.Така че тук не виждам ква е разликата между риба и акула щото рядко някой ще влезе ол префлоп без нищо.

Айде преосмисли тва което твърдиш.Искаш да кажеш че няма значение дали ще играя с риба която ще ми колва ол-ин на ривъра със втори чифт и ще ми изплати сета да речем или със рег който ще ми фолдва на цбет да речем в 60% от случайте и ще ми колва със добри ръце????
      Също смяташ че добра ръка за стакоф префлоп за рибата е толкова добра и за един рег?

Това че влизаш ол-ин на флопа няма никакво значение,важното е да го правиш кога си напред,а дали ще е срещу риба която ще ти колва или рег който ще ти фолдва доста често май има значение,поне за мен.....
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей klemens5,

Няма значение къде си гражданин, а къде живееш. Ако често пътуваш и ще играеш и от България обаче, може би ще е добре да го получиш в Everest Poker.

За България предлагаме изплащане на началния капитал само в Everest Poker. Моля посети тази страница и следвай нашите инструкции, за да създадеш сметката си там.

След като завършиш регистрацията си в покер залата, трябва да въведеш личните си данни при нас, за да потвърдим твоята самоличност и тогава ще можеш да получиш своя начален капитал.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Деси
    • klemens5
      klemens5
      Бронз
      Реших да заложа на сигурно и се регистрирах в Евереста, за да мога да играя докато съм в България, пък като потръгнат нещата и съм достатъчно сигурен, може и да пробвам в Старс с мои пари... както и да е, благодаря много за отговорите и пожеланията :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от klemens5
      Реших да заложа на сигурно и се регистрирах в Евереста, за да мога да играя докато съм в България, пък като потръгнат нещата и съм достатъчно сигурен, може и да пробвам в Старс с мои пари... както и да е, благодаря много за отговорите и пожеланията :)
      Здравей klemens5,

Радвам се, че си избрал покер зала за себе си :)

Сега не забравяй какво още те очаква в PokerStrategy.com, а именно стотици учебни материали, които да подобрят твоята покер игра да ти донесат успех!

Ще се радвам да споделиш с нас ти кой покер вариант си избрал да играеш: стратегия на големия стак, стратегия на средния и малък стак, Sit & Go турнири, Fixed Limit?

Поздрави,
      Надя
    • klemens5
      klemens5
      Бронз
      Засега ще заложа на сигурно с голям стак на ниските НЛ, а в последствие, като попрочета и другите материали ще видя дали има нещо, което да ми пасва по-добре :)
      Поздрави,
      Климент
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Климент,

Съжалявам за късния отговор!

Чудесно е, че си се ориентирал към Стратегията на големия стак, защото има трафик в Everest Poker, а ние пък разполагаме с богато съдържание: виж видеоматериалите ни за СГС сега.

Ако имаш нужда от помощ или съвети, не се колебай да ни пишеш! Можеш да анализираш своите ръце, за които не си сигурен, посредством анализ на ръце: виж тук.

Надявам се да си активен във форума ни отново!

Поздрави,
      Деси