Как вашите половинки приемат страста(професията) Ви?!

• yago215
      yago215
      Бронз
      twi57ed - не си дал инфо дали за теб покера е хоби или професия. Ще ти кажа за мен как стоят нещата като семеен с две деца, за който покера е страст/хоби/ но не и професия. Семейството преди всичко! Всичко друго е суета. Жена ми преди да роди първото дете - играеше СНГ, така че нямам проблеми с нея. Обаче никога не бих пречупил общоприетите човешки ценности през някаква измислена покер призма. Но това си е виждането на един аматьор. И все пак не пренебрегвай жената :] .
    • sashk1N
      sashk1N
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Подкрепя ме и в радост и тъга. :fuckyeah
      +1
      Само че при мен радостите са радкост, защото до сега бях доста несериозен :) :challenge
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Всичко е 6 :)

Всеки си знае мястото и заниманията, още по-якото е, че съм я запалил и играе яко покер.

Тоест подкрепяме се взаимно :challenge
    • twi57ed
      twi57ed
      Бронз
      yago215 :) Доскоро (месец може би) беше страст..но откакто ме освободиха от работа, отделих повече време..цялото си май :D на покера.. й може би сега в момента като професия гледам по-скоро, но работа, която ми е наистина страст! :D
      Ако искате хвърлете едно око :) http://pokerprolabs.com/DenisAslanov/888.com
      Последния месец играя в 888, защото от PStars ми е заключен акаунта ;( Пак документи дъра бъра... А за това, че в крайна сметка семейството и близките хора са преди всичко, съм напълно съгласен!
      DimitarLyubenov Перфектно! :D Кеф... :) странното е, че приятелката ми за първи път ми показа играта..по принцип не съм хазартен тип,карти не играя...то взе,че пък тази ми хареса.. :D сега съжалява,че ми е показала :coolface:
      sashk1N Ами то и аз да ти кажа доскоро..но сега се старая повече..повече гледам да уча.. Мотивация му е майката! :)
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Почни на месец да изкарваш колкото тя/той за година и тогава ще видим как я приема :f_biggrin:
    • twi57ed
      twi57ed
      Бронз
      :coolface: уж това е целта.. ;)
    • 1
    • 2