Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

I need to learn how to fold.... ASAP :)

• hess1985
      hess1985
      Бронз
      Здравей Венджи,

Правя нещата които ми каза, опитвам се да си подобрявам играта, но ще е някъде другаде. Тук за 1 месец съм платил 500 евро рейк, на НЛ4 е меко казано самоубийство :)

ПС: 302хАА 63% уон шоудаун :D
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от hess1985
      Здравей Венджи,

Правя нещата които ми каза, опитвам се да си подобрявам играта, но ще е някъде другаде. Тук за 1 месец съм платил 500 евро рейк, на НЛ4 е меко казано самоубийство :)

ПС: 302хАА 63% уон шоудаун :D
      ти да не си направил 1 милион ръце :D това даже немоа го схвана възможно ли е 500рейк на нл4 :facepalm: :D
    • hess1985
      hess1985
      Бронз
      451.93 euro, да сме точни :D за 60к ръце на НЛ4 и около 2к на НЛ10. Ако не ми вярваш мога да кача скрийншот от 3-места , The player zone, Holdem manager , Pokerstrategy.com :D
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Здравей
      Зашо си спрял блога , доста интересен ми изглежда? Къде играеш сега ако си се махнал от Хевъна?
      Поздрави
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Първоначално публикувано от garsonieraRNMD
      Здравей
      Зашо си спрял блога , доста интересен ми изглежда? Къде играеш сега ако си се махнал от Хевъна?
      Поздрави
      +1. Надявам се да съм помогнал все пак :)
    • hess1985
      hess1985
      Бронз
      Здравейте,

Не пиша. че нямам какво, всичко си е както преди, играя още в Хевъна. и раздавам стакове през ден, като дойдат 3-4 бед бийта един след друг за 50 ръце и почвам да раздавам, знам, че съм назад и пак като малоумник да му видя картите. днес съм 5 Стака назад, като за 4 съм си виновен само и единствено аз, и отделно. че тук флъш дроу не се изпуска има ли 3 от една боя на борда 95% флъш, и аз като най-големия малоумник не им вярвам, казвам си, как бе как пак ще им флъш. плащам си, и си ме събират. В момента играя като някъв колинг стейшън, като видя како съм правил след сесията се ловя за главата как може да съм толкова прост. Мисля да си почина от покера няколко дена, просто не ми се играе, нямам никакво желние за игра, може би и заради това играя като човек който сяда за първи път да играе. Ще си дам малка почивка следващите няколко дни, и после почвам да ФОЛДВМ!!!! :D

ПП: Венджи, разбира се, че си помогнал, статса се пооправи малко, играя млко по тайт от ЕП и МП и по лууз от СО и БТН, но както казах, Само ако се науча да фолдвам :f_eek:

Успех!