Смартфон

• vanaerle
      vanaerle
      Бронз
      Този модел на леново е с 4 ядрен процесор ,а това е някакво менте не се лъжи да си го купиш ,защото с 4- ядрения процесор струва около 190 долара.
    • vanaerle
      vanaerle
      Бронз
      извинявай телефона е с двуядрен процесор на интел ,а това със сигурност е менте което няма да става за нищо.
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      От алиекспрес не взимай телефон по добре в пандата или някой друг сайт там техника и СД карти не си взимай.
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Ей т'ва е Bang for the buck :f_biggrin: https://oneplus.net
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

@ antipraslak Да, това е менте не се лъжи да го купуваш. Ако купуваш от алиекспрес задължително гледай търговеца да е с поне 97-98% положителен рейтинг за няколко хиляди продажби (да има диамантчета до името).

Аз лично ти препоръчвам XIAOMI Redmi Note или Coolpad F1 - струват $150-$200 (зависи от магазина), като и двата телефона са страхотни.

Поздрави,
      achko
    • achko
      achko
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kamen992
      От алиекспрес не взимай телефон по добре в пандата или някой друг сайт там техника и СД карти не си взимай.
      Аз лично съм поръчал над 20 неща само тази година от алиекспрес и съм доста доволен. Просто трябва да избираш коректни търговци.

Поздрави,
      achko
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      Благодаря за коментарите. Ще разгледам още малко и ще пиша като си взема нещо , какви са ми впечатленияята.
    • Kamen992
      Kamen992
      Бронз
      От ебей ония ден ми върнаха парите само защото продавача не ми отговори на запитването в продължение на една седмица.
      От алито ми изпратиха един телефон чиито дисплей не го биваше и трябваше да го върна. Телефона се загуби при тях нямаше го 6 месеца тея от алито ми казаха че нито ще му направят нещо ни пари ще вида . След 6 месеца ми намериха пратката била скътана и ми го "оправиха" преинсталираха го и ми го пратеха обратно и пак за нищо не ставаше.
      Това за продавачите е много вярно но относно безхаберието на самия сайт няма да коментирам дано не ти се наложи да пращаш нещо обратно и да се обърка .
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      И на мен ми хареса тази оферта!:f_thumbsup: Аз лично бих се възползвал.:f_love:
      Едит : леновото фоун :D