Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

За любовта

• boyanbozhidarov
      boyanbozhidarov
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      @nikolabo, какви кавалери бе човек, какви джентълмени... Днешните млади девойки се влюбват в този, който най-малко им обръща внимание и най-много ги тъпче и наранява. Що за парадокс а? =)

П.с. Хубаво е да виждаш, как покера събира старо и младо. :D
      Склонен съм да се съглася.
      Не се гордея с това, но момичетата, които най-много са ме харесвали през живота ми (всичките 2 :f_biggrin: ) .... са тези, с които съм се отнасял най-лошо. А съм се отнасял лошо, защото съм бил и продължавам да съм тъп келеш, предполагам.
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Евала twister разбирам те напълно едно време и аз съм ги правил тези неща (преди 5-6 години)... дори и сега бих ги правил стига човека до мен да е стойностен!!И аз имам свойте истории и те са доста интересно, но в момента нямам време да ги описвам понеже се налага да се прибирам към Несебър !
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      И какво стана, днес няма романтика и любов ли? Четох повечето коментари и почти до този извод стигнах. :s_cry: Както се казва "Времената се менят и ние в тях", ама чак пък дотолкова?!

Малко по-изкривени са нещата днес, но по един или друг начин са същите. Или поне така е с мен и моите престарели-явно-30-годишни-набори.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      не знам но като съдя по на синковеца наборите и нобрките ..... нямам думи,дай им МОЛ-чета,батковци с парички/може и чичковци (тях не ги бърка важното е да им се угажда) те за разходка в природата не са чували защото ги страх да не се изцапат,просто толкова ми е криво като ги гледам,че няма на къде....поне се радвам,че синковеца е различен от тях.
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Мислех да не пиша, ама не мога да се сдържа :D "Всеки влак си има пътници" и "Не съди за другите по себе си" са две поговорки, които не трябва да забравяте, докато обсъждате тази тема. Два пъти съм учила в университет, веднъж на 18 и веднъж на 26, и в двата случая младежите и девойките на 18 си бяха едни и същи. Имаше девойки, които си падаха по чичковци с парички, имаше и "обикновени" момичета, за които казвате, че били на изчерпване. И в двата случая на мода бяха нахаканите, модерни девойки, които обикновено имаха и малко умствен багаж (с извинение, ако някой се припознае).

За мадежите ще кажа същото. Имаше нормални момчета, които искаха да впечатлят момиче с букет цветя или шоколадови бонбони, които биха и помогнали да носи чантата до влака или обратно. Имаше и такива, за които романтиката се заключаваше в това да изпият чаша кола и да се изпръцкат, и единственият начин да впечатлят любимата мадама е като й избършат една гъба за дъска в лицето.

Истината е, че младежите си падат по нахаканите мадами, но нахаканите мадами си падат по чичковци... затова тези младежи остават с впечатлението, че няма нормални девойки. Преразгледайте си критериите и ще откриете нормалните девойки.

За мен любовта и романтиката съществуват, въпросът е дали ги търсим там, където трябва, и дали изобщо искаме да ги срещнем. Например аз съм в период, в който изобщо не искам да срещам романтичи мъже. Последните 2-ма бяха толкова романтични, че чак пропускаха действителността. Мислеха, че като приема покана за кафе и букет цветя, работата е опечена и вече съм до уши влюбена. Ако някой сега ми цъфне с китки, много е вероятно да си плюя на петите в буквалния смисъл....
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @pseal, ама ако ти цъфне сега с букет направен от 100 доларови банкноти работата е опечена, нали? :D Разликата между момичетата "с умствен багаж" и тези без такъв е, че първите в университета още си мислят за романтика и любов, и много късно осъзнават истината, не желаейки да признаят колко прави са били "глупавите момичета", които си падат по чичковци с пари.
      Чичкото има потенциал, има свят в който да я "завлече". Нормално е да е заинтригувана от него, а не от колегата, който все още си мисли за видео игри и плаката на Адриана Лима на стената.

П.с. Ти вместо да разкажеш как са те сваляли или ти си сваляла някой младеж, отнесе темата съвсем на друго ниво, а именно "Какви са жените?", "Да влезем в мозъка на една жена" и т.н. подобни заглавия. :D
    • pseal
      pseal
      Бронз
      moodkiller
      Бъркаш. исках да кажа, че независимо в какви времена живеем, винаги ще има романтични хора и такива гледащи джоба/формите (абе щях по друг начин да се изразя, ама има деца в тоя форум ;) ) на жената. Това че не ги намираме не значи, че ги няма, а че не гледаме където трябва.

Бъркаш и за чичковците с потенциал. В тях няма никакъв потенциал, нито бъдеще. Чичковците си търсят забавление и го намират. Девойките търсят парички и ги намират. Подобни връзки нямат бъдеще, нито развитие, нито любов. На едните им е кеф да се фукат с младо гаже, на другите - с дебелия портфейл на чичкото и новите парцалки. Ако чичкото обеднее, веднага ще бъде сменен, ако девойката реши да вкара малко чувства и поиска повече или случайно се сдобие с по-голям задник, чичкото ще си намери друга. Това е от личен опит и преки наблюдения. С две думи - тия девойки пропускат най-хубавите години от живота си, но все още не го знаят.

А за романтичния със 100 доларовите банкноти - със шутове ще го изритам. Когато човек стане независим, разбира какво чудо е свободата - свободата да вземаш сам решения, свободата да правиш каквото искаш, свободата да разполагаш с живота си без да искаш разрешение или да си зависим от някого... или както един любим мой автор го е казал:

Свободата, Санчо, е едно от най-ценните блага, с които небесата даряват хората
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Ако видите тоя със сто доларовите банкноти опътете го към нас, ще се облека като жена и ще го приема.
      pseal Свободата е като салама :D
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      Понякога ми е като Енигма :s_confused:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @pseal, не бъркам за нищо... това е лошото...
      А деца тук няма - всичко е пълнолетно и играе покер! :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      .
    • 1
    • 2