Нереални изисквания за идентификация

• digsys
      digsys
      Бронз
      След като днес цял ден пращам документи и то някой по два пъти,защото не се виждали целите ( проблема не е от снимката а явно нещо от ъплоуда ), току що ми пишат:

"Thank you for sending us copies of your documents for the ID check.

Unfortunately, the photos you have sent us could not be validated successfully. In order for us to confirm that you used your real name to register, please send us an additional photo of you holding your ID next to your face. The image should be in colour and clearly legible."

Тия кво да не ме свалят?Че те после може да искат и гол да се снимам... Баси подигравката!
  • 15 отговора
    • EndoBESNIQ
      EndoBESNIQ
      Бронз
      Това си е стандартна процедура и на други потребители се изискват тези неща.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      И аз пращах два пъти некви гадни снимки ама на третия ме одобриха.
      Правилата са за всички.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей digsys,

Относно 3-тата снимка, да това наистина е стандартна проверка на самоличността и много потребители преминават през нея.

Забелязах, че получаваш съобщения на английски. Явно защото си се регистрирал в http://www.pokerstrategy.com, а не в BG версията. Ако желаеш, мога да променя настройките на профила ти и ще започнеш да получаваш съобщения на български език.

Поздрави,
      Станислав
    • digsys
      digsys
      Бронз
      Щом е стандартна, защо още в началото не казаха, ами си губим времето с ала-бала?
      Да си изброят на сайта 3те вида документи ( ID карта, билинг някакъв и това последното ) за да си знаят хората и да ги пратят на 1 път, а не да се губи цял ден.
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Ти бързаш за някъде ли ?
    • digsys
      digsys
      Бронз
      Първоначално публикувано от Fanko
      Ти бързаш за някъде ли ?
      Аха, да събера парите на рибите.
      Идеята е не да се бърза, а да са ясни условията.Защото аз скенер вкъщи нямам, както и 90% от потребителите!

Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей digsys,

Относно 3-тата снимка, да това наистина е стандартна проверка на самоличността и много потребители преминават през нея.

Забелязах, че получаваш съобщения на английски. Явно защото си се регистрирал в http://www.pokerstrategy.com, а не в BG версията. Ако желаеш, мога да променя настройките на профила ти и ще започнеш да получаваш съобщения на български език.

Поздрави,
      Станислав
      Да, мерси предварително.
    • Fanko
      Fanko
      Бронз
      Рибата няма да свърши, а скенер не ти е необходим така или иначе.
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Много интересно всички които се оплакват от проверките на секюрити отдела имат мнението, че тия 50$ са си техни и покерстратеджи им ги дължи. Хора осъзнайте се. Никой не ви кара да кандидатствате за тия пусти 75лв насила. като не ви харесва да си пращате документите по сто пъти има просто решение. ДЕПОЗИРАЙТЕ ЛИЧНИ СРЕДСТВА. Не стига че хората ви дават пари и ви учат да играете покер, ами сте и недоволни. Вярно направили са си сметката и тия 50$ са си ги избили от повечето взели ги и то много пъти :) ОБАЧЕ това не е в наш ущърб. Тия пари дето те ги вззимат така и така си ги даваме на залата. Щом са намерили начин да прибират част от тях - ЕВАЛА, ако аз се бях сетил преди тях аз щях да ги прибирам.
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      Ми те хората като видят само банера - Премини нашия тест и вземи $50 - и заради това се регистрират. Мислят си че като решат теста и им ги дават и после веднага може да си ги теглят :) А че трябва да пращаш снимки, това-онова... след това се разбира и остава разочарованието. Я им кажи че ще им искат първо личните документи.... колко ли биха се регистрирали?
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Човече спокойно .. скенер не ти трябва, а телефон с камера или съвременен дигитален фотоапарат с кабел за компютър. Не се учудвай ако след одобрението на тази поредна снимка .. ти се и обадят да те поразпитат. Всичко се прави за да няма хора взели 50 долара по 5 пъти .. за мама .. за тати .. за баба .. за дядо.... Не се пали толкова много защото ти предстои да се сблъскваш с бед бийтове, а при нерви това може да те съсипе.
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      Приятел не се сърди ама ако не минеш през тази проверка ти после може да си измислиш и втори и 3-ти и четвърти ник и да си вземаш постоянно тези 50$ тъка че няма как да стане без тая проверка все пак пари ти дават те ти нямаш право да се сърдиш щото само получаваш нищо не губиш...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от digsys
      Първоначално публикувано от Fanko
      Ти бързаш за някъде ли ?
      Аха, да събера парите на рибите.
      Идеята е не да се бърза, а да са ясни условията.Защото аз скенер вкъщи нямам, както и 90% от потребителите!

Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей digsys,

Поздрави,
      Станислав
      Да, мерси предварително.
      Здравей digsys,

Не на всеки се искат тези документи, работи се на произволен принцип. На теб сме ги поискали и това са условията ни за ползване. Нито стотинка не искаме на своите членове, при или след регистрацията. Проверката обаче е наложима по ред причини.

Надявам се, че ако държиш на бонуса, ще изпратиш своите документи, а ако не - имаш алтернативата да вложиш собствени средства и да се възползваш от напълно безплатното ни покер обучение в най-голямата покер общност в света. Решението е само твое.

Поздрави,
      Деси
    • digsys
      digsys
      Бронз
      Мерси на всички включили се в темата и на Деси :)
      Идеята ми беше съвсем друга.Нямам нищо против проверката и много ясно, че който плаща, той поръчва музиката!
      Както казах по-горе проблема е в това, че когато се правят снимки най-вече с телефон, в повечето случаи те са некачествени и или ще ти ги изискат отново или направо може да не те одобрят ако им се сторят подозрителни.
      Какъв е проблема да се каже, че документите които трябва да се представят са тези и тези, човек да си ги наснима / сканира за 5мин. и да ги прати, а не да се губи и от времето на съпорта и да се пращат по 6,7 тикета?

П.С. Явно или физиономията ми е криминална или апарата ми е калпав щом се налагат толкова проверки при мен :D
    • digsys
      digsys
      Бронз
      Добре, но днес когато се опитах да се снимам заедно с ID картата, се оказа, че на снимката не се чете хубаво надписите.Опитах няколко пъти, но нещо не се получава.Трябва ли всичко да е ясно четимо или е важно да се сравнят снимките?
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Като снимаш само картата отзад и отпред трябва да е четливо, а като се снимаш ти с картата трябва снимката и лицето ти да се виждат добре :)