"Най-добър блог"

• Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Имам предложение, за която мисъл от доста време се колебая и все пак възнамерявам най-накрая да я споделя, макар, че състезанието за покер блог вече е към края си. (Не че не се надявам да го има отново и през новата година, за да мога да се включа хубаво тоя път :s_evil: ).

Та към въпроса/предложението :

"Публикуване на покер ръце + кратък анализ/размисли"

Ами тези работи не трябва ли да остават за предназначения за това форум ?

По този начин само дублираме ръцете и в блога и във форума за анализиране на ръце.

Според мен щеше да е по-хубаво това да го няма като правило, защото така или иначе мисловния си процес трябва да го споделим със анализатора, за да е по-точна оценката на ръката ни, в такъв случай какво остава за блога, като вече сме написали всичко във форума за анализ ?

Поздрави, Ицо.
  • 2 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Ico0o,

Понякога членовете предпочитат да пускат ръце в блога си. Идеята ти не е лоша и предлагам с теб и останалите членове да я обсъдим. Ще го разгледаме като ситуация, касаеща не само блог промоцията, а блоговете като цяло.

Моето предложение е да поддържаш блога си активен и с дискусии на ръце, но вместо ръката да е в блога ти, ако вече е анализирана във форумите за анализ и там тече дискусия, може би просто линк към дискусията там в твоя блог ще е достатъчен, за да не се дублира. Какво мислиш ти?

За да може ръката да представлява интерес за членовете, които четат твоя блог, ще е хубаво ръцете, които се публикуват, да имат добре структурирано заглавие. Не да се пише просто, АК, а да се даде повече информация: напр. Къса маса / АКо неподобрена.

Поздрави,
      Деси
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Всяка ръка си има място според мен,например проблемните ръце ще ги постнеш за анализ,ръцете в които няма нищо интересно няма смисъл изобщо да занимаваме хората с тях.Остават само ръцете в който сме имали късмет или бед биит,тях вече можем да ги постнем в блога,понеже невиждам къде другаде,а и ще са интересни на хората.