проблеми с документи

• krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      Здравейте имам следния проблем.
      Залата която съм избрала е fulltiltpoker.com
      И знам за там че изискват определени документи при теглене на пари от сметката.
      Това разбира се е нещо с което ще се сблъскам за в бъдеще но искам да съм подготвена.
      С няколкото документа които изискват не е проблем но знам че изискват така наречения proof of adress(писмо доказващо адреса ми).И предлагат следните възможности както и повечето сайтове да им се изпрати копие от писмо за тока водата гас компания телефон или банково писмо.
      С този документ определено ще имам проблем да им го осигуря.
      1-сметката за тока не е на мое име
      2-сметката за водата също
      3-домашен телефон не съществува
      4-гас компания както знаете у нас не работим с гас компания че чак и писмо да ни пратят на пощата
      5-банка- писма от банката ми не получавам на пощата
      какво мога да поискам евентуално като документ от тях който би ми свършил работа за proof of adress
      6-gsm - този вариант е най лесния но за жалост преди време ми бяха предложили да си спра фактурите по пощата и ще ми дадат 100 безплатни смс-а.Това беше и част от кампанията на мтел да намали разходите на хартия и изсичането на дърветата.
      Така че вече не получавам фактури по пощата.
      Знам как трябва да изглежда документа proof of adress.Трябва е да пратен по пощата да се виждат имената ми името логото на компанията от която е и адреса ми разбира се който те проверяват.
      Но проблема е че не знам от къде може да си го набавя можете ли да ми помогнете или да ме посъветвате ? Или по точно какъв документ да представя ?
      Много се надявам да можете да ми помогнете.
  • 16 отговора
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      Не е задължително документа да ти е пратен по пощата.Трябва само да е от последните 3 месеца и на него да ти пише името и адреса.Ако имаш дебитна или кредитна карта,можеш да поискаш извлечение за примерно последния месец и на него да ти пише адреса.Става почти всеки документ или фактура на който ти пише името и адреса
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Здравей,
      Това, което ще ти отговоря не е свързано точно с флт, а със самия процес на доказване на адреса.Изискват същото дори при издавана на кредитна карта.
      Можеш да използваш сметките си за ток, вода, парно - независимо, че не са на твое име.
      Всички електронни фактури , в които е посочен адресът , който е необходимо да докажеш , също са валидни :)
      Успех :)
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      т.е. всичко което трябва да направя е плащане по интернет на някоя от сметките така ли ?
      Това плащане предполагам че трябва да е с моята дебитна карта има ли значение ?
      И още един въпрос а фактура от платена сметка за ток в такъв случай ще ми свърши ли работа като няма значение името на кого е или трябва да е в електронен вариант?Не съм плащала до сега по интернет до сега и за това ти задавам тези въпроси.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Първоначално публикувано от Lility
      Здравей,
      Това, което ще ти отговоря не е свързано точно с флт, а със самия процес на доказване на адреса.Изискват същото дори при издавана на кредитна карта.
      Можеш да използваш сметките си за ток, вода, парно - независимо, че не са на твое име.
      Всички електронни фактури , в които е посочен адресът , който е необходимо да докажеш , също са валидни :)
      Това не е вярно. Името трябва да е същото, що за доказателство ще е иначе?
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Здравей,
      Това не е вярно. Името трябва да е същото, що за доказателство ще е иначе?
      Следвайте логиката.Ако живеете с родителите си едва ли сметките са на Ваше име ;)
      Дадох пример от личния си опит, тоест действа.
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      Трябва задължително да пише твоето име.И да е сканиран или сниман документа,онлайн документи не приемат
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      4ове4е най лесно да полу4и6 капитала е да си фотнеш ли4ната карта от 2 -те страни и да направи6 3 снимка като я държи6 пред лицето си да се вижда и си ги ка4и на компа ...после в 80% от слу4аите ще ти ги поискат и само ги прати отнема до 4-5 4аса от регистрация -до полу4аване на капитала 3 мои познати полу4иха на 1 само искаха снимки а на 4-тия му отказаха 4е е още " любител" :)
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Следвайте логиката.Ако живеете с родителите си едва ли сметките са на Ваше име ;)
      Дадох пример от личния си опит, тоест действа.
      Личен опит, а? И ще споделиш ли с нас в коя покер зала си направила верификация на адреса по този начин? О почакай, в друга тема четох, че играеш само с виртуални пари, значи в никоя :O . Даваш грешна информация на автора на темата и само го объркваш.

@krasilaptop, предполагам имаш на твое име банкова карта/сметка? Най-добре отиди в банката си и им кажи да ти направят банково извлечение, на което пише имената и адреса ти. Това ще свърши работа.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей krasilaptop,

Документът трябва да е сметка, която е на твое име задължително. Правилно са те насочили към банково извлечение. Би трябвало да ти свърши работа.

Поздрави,
      Деси
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      добре благодаря на всички
      надявам се да проработи :)
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Здравейте отново.
      Оказа се в действителност че този документ банковото иизвлечение
      ще ми свърши работа.
      А и де факто той е единствения който мога да им осигуря.
      Съществува обаче следния проблем на него има прекалено лична информация до която не искам никой да има достъп независимо че знам че от supporta на покер залата не биха направили глупости.
      Така или иначе искам тези данни да не ги споделям.
      Става въпрос за ЕГН IBAN и номер на сметката ми както и каква сума имам в сметката ми.
      Искам да ви попитам мога ли да ги закрия при сканирането на документа ?
      Питам защото знам че примерно при сканиране на дебитна карта покер залите позволяват да се закрият средните 8 цифри както и последните 3 на гърба.
      Как стои въпроса с банковото извлечение кои от данните мога да закрия ?
      Или казано по друг начин какво трябва да се вижда задължително на банковото извлечение?
      Надявам се да можете да ми помогнете
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      P.S писах от акаунта на брат ми които беше логнат :)
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      Да можеш да ги скриеш,остави само дата, име и адрес.
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Със сигурност много се бъркате с брат ти, когато ви кажат Краси/Красьо :D
    • krasilaptop
      krasilaptop
      Бронз
      искам да благодаря за предложението с банковото извлечение
      свърши работа :)
      благодаря още веднъж
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Чудесна новина, krasilaptop! Благодаря ти, че сподели с общността.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси