Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Проблем със свързването

• tooclever
      tooclever
      Злато
      Здравейте! От няколко дена имам проблем с логването в залата,дава ми бял екран.След дълго чакане понякога ми дава да се логна,но днес въобще.Някой да има същия проблем?
  • 7 отговора
    • mudkicker
      mudkicker
      Начален
      Да ибеше казал и коя зала...аз имах подобен проблем до скоро,ама щом не казваш и аз няма ти кажа в коя зала,:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • ELBI77
      ELBI77
      Бронз
      Аз ще позная.Една и съща е залата -
      ИБЕТА
      ......:f_drink:

Като начало, пробвай да се логнеш от друг компютър.Ако няма проблем, значи проблема е при теб - скапан Windows, или няакави защити, или бъгове след последните ъпдейти.....Може да инсталираш клиента наново, но това едва ли ще помогне :D
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      И аз имам проблем на единия компютър ,също и от телефона през уайфая.Когато ползвам вивателски интернет нямам проблем .
      На кой интернет доставчик си ?
    • tooclever
      tooclever
      Злато
      Извинявам се,че сега отговарям,но нямах възможност.Значи на 2-та компютъра не може да се влезе,двата позват wifi връзка към един рутер.Пробвах с флашка и аз на Виваком и ме пуска на 2-та.Доставчика ми на безжичната мрежа сменя ДНС-а и ме пусна,но нямало защита за паролите и го върна на автоматичен и проблема остана.Въпроса е ,че се ползват 2-та компютъра едновременно и с една флашка не става. А залата съм посочила горе в раздела-бет 365.
    • tooclever
      tooclever
      Злато
      Проблема се оказа в залата,имат технически проблем с покера и затова не можем да ползваме wifi връзка,за което се извиниха(работели по случая).
    • theimbecile
      theimbecile
      Бронз
      Какво значи не може с wi-fi? :D
      С моя доставчик от началото на седмицата не става, но когато пусна нет от телефона към компютъра няма проблем.
    • petnik1979
      petnik1979
      Платина
      С доставчик "DCC" има проблем