$50

• Nikolaiyi
      Nikolaiyi
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам има ли някои които е полу4ил на4алния си капитал в cakepoker и колко време е 4акал заштото ве4е 3 дена 4акам и оште наса ми приведени.
      Благодаря предварително!
  • 20 отговора
    • accetone
      accetone
      Бронз
      На поддръжката на Pokerstrategy писа ли. Аз на 13 се регнах в кекса, на 16 писах и ми казаха, че ако всичко е нормалнно до 48 часа ще стане работата. Вечерта в понеделник евенуално :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nikolaiyi,

Това са стъпките за успешна регистрация в Ceke: цък, за началния капитал от $50. Ако си изпълнил всичко и все още не си получил известие от нас (моля да провериш своя имейл) за сметката си, моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси
    • Nikolaiyi
      Nikolaiyi
      Бронз
      Еми писах да и ми казаха да 4акам,просто исках да знам горе долу за колко време ще се преведат.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nikolaiyi,

Зависи дали сметката ти ще бъде подложена на проверка. Тези неща се проверяват от отдела за клиенти, ние във форума не работим със сметки.
      Успех!

Поздрави,
      Деси
    • Nikolaiyi
      Nikolaiyi
      Бронз
      Ами там в стапките на cakepoker,на псевдоним/screen name си написах името с което играя в cakepoker но сега ми излиза само 1 квадрат4е и неми дава да го редактирам.
      Така ли трябва да баде или ако не то за6то немога да го редактирам.

Ина4е вси4ко дръго е както трябва.
    • Gr1msoul
      Gr1msoul
      Бронз
      И аз чакам 3 ден вече :) Казаха ми момчетата от PokerStrategy да си стоя и да си чакам, евентуално щяло да стане. А дано :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Nikolaiyi,

След като вече си го въвел, няма да можеш да го редактираш. Ако е грешно, трябва да се консултираш с отдела за клиенти и само те могат да ти помогнат: цък. Ако е правилно, няма за какво да се притесняваш.

Поздрави,
      Деси
    • digsys
      digsys
      Бронз
      При мен ми отговаряха много бързо след пращане на снимките ( в рамките на 3-4ч ), но пък постоянно ми изискват нови и нови документи за верификация.
    • Gr1msoul
      Gr1msoul
      Бронз
      4-ти ден и нищо :( Незнам вече какво да правя :( Ако има варянт да ми анулират теста и регистрацията и да направя всичко на ново, но избирайки този път друга зала.. бих го предпочел X(
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Gr1msoul,

Съжалявам за закъснелия отговор. Гледам, че си статус Бронз и предполагам вече си получил началния си капитал? Ако все още имаш проблеми с него не се колебай да пишеш на отдела за обслужване на клиенти - Помощ.

Поздрави,
      Ицо
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      по принцип събота и нделя няма как да помогне никои..
      през седмицата от 12-5:30 максимум за съпорта иначе останалито ви гарантира че до 48-72 часа ще ви обърнат внимание :s_evil:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @Nikolaiyi
      @Gr1msoul

Получихте ли си началния капитал? Всичко наред ли е?

Поздрави,
      Станислав
    • azsumbe
      azsumbe
      Бронз
      Не съм получавал моя първоначален капитал от $50, но до сега не съм желаел да играя в друга платформа освен в Pokerstars. Наскоро придобих интерес да играя и на други места. бих искал да попитам дали началния капитал е още в сила. очаквам отговор от ваша стана.
      ПС. Весели празници
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от azsumbe
      Не съм получавал моя първоначален капитал от $50, но до сега не съм желаел да играя в друга платформа освен в Pokerstars. Наскоро придобих интерес да играя и на други места. бих искал да попитам дали началния капитал е още в сила. очаквам отговор от ваша стана.
      ПС. Весели празници
      Здравей azsumbe,

Да, все още предлагаме безплатен начален капитал. Този месец изпращаме безплатни $50 в Cake и Full Tilt Покер. За повече информация как да получиш $50 от нас пиши на ПОМОЩ.

Поздрави,
      Станислав
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      Здравейте,
      Може ли някой който е наясно да ми даде разяснения относно следното правило:
      "Отбележи: Началният капитал важи 2 седмици
      Cake Poker ще вземе обратно началният капитал от $50 от сметката ти, ако не си играл нито веднъж с истински пари през първите 2 седмици от получаването на началния капитал, ако си генерирал по-малко от $50 рейк в рамките на 150 дни или ако си бил неактивен 6 месеца."

1/Ако не депозирам през 1вите 2 седмици дали Cake Poker ще ми взиме началния капитал(началният капитал важи ли като истински пари).
      1.1/Ако има печалби и те ли ще бъдат взети или само началния капитал.

2/Ако генерирам 50$ рейк в рамките на 150 дни, но съм депозирал- началният капитал ще бъде ли взет(този въпрос е почти сходен с първия, но ще съм наистана благодарен ако някой може да ми даде конкретни и ясни отговори).

Мерси предварително и успех.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей и добре дошъл във форума, JoSsP1n!

Първоначално публикувано от JoSsP1n

1/Ако не депозирам през 1вите 2 седмици дали Cake Poker ще ми взиме началния капитал(началният капитал важи ли като истински пари).

2/Ако генерирам 50$ рейк в рамките на 150 дни, но съм депозирал- началният капитал ще бъде ли взет(този въпрос е почти сходен с първия, но ще съм наистана благодарен ако някой може да ми даде конкретни и ясни отговори).

1) $50 са истински пари. Не трябва да депозираш през първите две седмици, а просто да играеш с тях. Ако получиш капитала и не играеш с него в срок от две седмици, то ти ще го изгубиш.

2) Печалбите ти над $50 няма да бъдат взети, а само сума от общо $50.

3) Ако след като си получил началния капитал, ти депозираш свои пари, няма да го изгубиш. Ако активираш и депозитен бонус, то ти ще акумулираш точки само към първия бонус, който си активирал, не можеш да чистиш два бонуса едновременно.

4) Когато генерираш 1000 Frequent Player Points, ще можеш да изтеглиш бонуса.

5) Ако изгубиш целия начален капитал от $50 и вложиш свои пари, нищо няма да ти бъде взето, защото се взима само остатъка от твоя бонус.

За по-конкретна информация относно сметката ти, моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти, защото във форума не работим със сметки.

ЧНГ и успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • JoSsP1n
      JoSsP1n
      Бронз
      Здравей и добре заварил :Д

Мерси за бързия и изчепателен отговор.

ЧНГ и доскоро.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      За нищо, JoSsP1n! Пак заповядай във форума. :)

Поздрави,
      Деси
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей и добре дошъл във форума, JoSsP1n!

Първоначално публикувано от JoSsP1n

1) $50 са истински пари. Не трябва да депозираш през първите две седмици, а просто да играеш с тях. Ако получиш капитала и не играеш с него в срок от две седмици, то ти ще го изгубиш.

2) Печалбите ти над $50 няма да бъдат взети, а само сума от общо $50.

3) Ако след като си получил началния капитал, ти депозираш свои пари, няма да го изгубиш. Ако активираш и депозитен бонус, то ти ще акумулираш точки само към първия бонус, който си активирал, не можеш да чистиш два бонуса едновременно.

4) Когато генерираш 1000 Frequent Player Points, ще можеш да изтеглиш бонуса.

5) Ако изгубиш целия начален капитал от $50 и вложиш свои пари, нищо няма да ти бъде взето, защото се взима само остатъка от твоя бонус.

За по-конкретна информация относно сметката ти, моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти, защото във форума не работим със сметки.

ЧНГ и успех по масите!

Поздрави,
      Деси
      Да разбирам ли, че след 150 дни при всяко положение ти взимат началния капитал от 50$
    • 1
    • 2