Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Не получавам нищо от поканени приятели

• 17 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TsurkoBG,

Виждам че вече си се свързал с колегите от отдела за обслужване на клиенти, което така или иначе трябваше да направиш, както и че проблемът ти е разрешен. :)

Ако имаш въпроси относно програмата Покани приятел - просто ги задай тук.

Поздрави и успех,
      Александър
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      не съм се свързал с никой , ето какво получих...
      ителско име Важно: Обслужването на клиенти чрез съобщения (тикети) е достъпно само на английски език. Моля, напиши съобщението си на английски или като алтернатива използвай форума ни, за да получиш допълнителна информация.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново TsurkoBG,

Виждам че от твоята сметка в същия ден и горе долу по същото време, когато си започнал тази тема, е пратен тикет на български език (въпреки съобщението, което даже си цитирал).
      Отговорили са ти на английски и днес си задал допълнителни въпроси (на английски) - как така не си се свързвал с никого? Да не би и някой друг да ползва регистрацията ти?

Това, което си цитирал е текстът между заглавието на тикета и неговото съдържание. ;)

Поздрави,
      Александър
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      Програмата на покерстратеги не работи или е измамна!
      В моята статистика покани приятел ми показва, че следният приятел е с 670 сп...
      днес помолих приятелят си да ми даде достъп до неговият акаунт и ето я информацията:

StrategyPoints
      Твоят текущ статус: Злато
      Точки от този месец: 519.67
      Точки от предишния месец: 918.06
      Общ брой точки: 2508.04
      Период:
      SP BP Общо
      Покер зали 0,00 2081,64 2081,64
      PokerStrategy.com 426,4 426,4
      Общо точки 0,00 2508,04 2508,04
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TsurkoBG,

Програмата Покани Приятел си работи и не виждам причина да я определяш за измамна, предвид успешното ти възползване от нея. ;)

Както колегите от отдела за обслужване на клиенти вече са ти обяснили - точките получавани от играта в PokerStars са Bonus StrategyPoints, които се зачитат само за статуса в PokerStrategy.com. Точно както онези допълнителни 10 Bonus StrategyPoints на ден при генериране на поне 1SP, или получаваните при закупуване на статус. Тези Bonus StrategyPoints - не се зачитат за програмата Покани приятел.

Това е промяна от преди година и половина https://www.pokerstrategy.com/news/content/101411/ и е в следствие на промените в залата по онова време.

Поздрави,
      Александър
    • Публикацията е премахната

• TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      ти защо ми изтриваш публикациите ????
    • TsurkoBG
      TsurkoBG
      Бронз
      как реши да ми изтриеш публикациите ? сам реши? има правил който аз не нарушавам !!!!!!!!!!!
    • Hotova
      Hotova
      Сребро
      смешноооо
    • Hotova
      Hotova
      Сребро
      :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TsurkoBG,

Както ти обясних - от 7-и юли 2017 година, получаваните точки от игра с реални пари в PokerStars не се зачитат за програмата Покани приятел.
      Тази промяна е в следствие на промени в самата зала.

Публикациите ти са изтрити заради тонът и част от използваните думи в тях. Обидите и използването на такъв език е в разрез с форумните принципи, така че не виждам как смяташ че не ги рарушаваш.

Поради това, както и предишни предупреждения имаш двуседмично ограничение за писане във форума.

Поздрави,
      Александър
    • momchilmom
      momchilmom
      Сребро
      Здравейте.Нов съм в сайта и последвах същите инструкции като вас
      Поканих приятели чрез моя специален линк и все още не получавам нищо защо?
    • ModaEtapanar
      ModaEtapanar
      Начален
      Щото играят в Покерстарс.