предложение повече статии

• narodenle4itel
      narodenle4itel
      Бронз
      Здравейте
      Сайта е мн добър.
      Аз цъкам омаха и статиите които прочетах ми бяха от полза.
      Изчел съм началните статии за омаха сега предстои статията злато.
      Има ли обаче възможност да се добавят още в секцията омаха.
      Липсва и информация за СНГ омаха и препоръки отностно СНГ както и турнирната игра омаха въобще.Според мен би била от полза.
      Ако има такава възможност за още статии омаха би било чудесно.
      Иначе статиите са доста добри комбинирани с няколко книги и онлайн статии ми помогнаха доста да добавя умения към играта ми.Както и в тях открих някой съвети идеи и решения които в книгите нямаше.
      Така че ги лекувам по масите хаха :f_grin: Все пак нали това ми е ника :P
      И второто ми предложение е всързано с МТТ турнирите.
      Мисля че ако добавите още статии по темата би било страхотно.
      Това го казвам не случайно мисля че ще бъде от полза за страшно много хора.
      Ако част от хората играя омаха други холдем но лимит трети са на фиксед лимит има и СНГ то със сигурност всички играят МТТ.
      Не е ли така ?
      Може да се играе веднъж или два пъти в седмицата но всеки се разцъква на някой МТТ. Аз лично холдем не играя забраних си да играя тази скучна игра игра на кой ще има повече префлоп или кой не му пука повече за да те блъфира постянно без да сте видяли даже флоп.Но въпреки че играта не струва играя МТТ защото има мн пари.
      Така че считам че добавени статии за МТТ при всички положения ще бъдат полезни за голям диапазон от хора.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей narodenle4itel,

Благодаря ти за предложението и обратната връзка! За нас е много важно да знаем от какви учебни материали имат нужда потребителите ни.

Заради по-ниския интерес към Омаха имаме и по-малко статии, но както виждам все повече хора се интересуват и от този покер формат. Може да откриеш 12 видео материала за Омаха на български език, както и 60 видеота на английски.

Относно MTT, вече имаме тренировки на живо (в сряда има MTT тренировка на български), както и доста интересни видео материали от bah22 и Иво Донев - двама много успешни турнирни играчи. Ето и линк към българските MTT видеота.

През 2011 можеш да очакваш и още Omaha и MTT учебни материали.

Поздрави,
      Станислав