Зали от 1 мрежа

• pavaka
      pavaka
      Бронз
      Искам да попитам за ONGAME понеже там са бетфеар б уин и евро покер искам да попитам иргар от бетфеар и от буин например може ли да са седнали на 1 маса смисал кеш геим масите с 1 и същи хора ли са.
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Играчите, които ще видиш по кеш масите са едни и същи, независимо дали си влезнал с покер софтуера на bwin или нa ЕuroPoker.

Можеш да имаш сметка в повече от една маса в Ongame мрежата, но е абсолютно забранено да играеш едновременно от две твои регистрации.

Поздрави,
      Станислав
    • pavaka
      pavaka
      Бронз
      Значи мога например да се пусна в бетфеар да играя с хорато от там и например да се преместя в б уин или европокер за да зема бонус и пак да си играя с същите донкове ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от pavaka
      Значи мога например да се пусна в бетфеар да играя с хорато от там и например да се преместя в б уин или европокер за да зема бонус и пак да си играя с същите донкове ?
      Да, можеш да имаш сметка в повече от една покер зала в мрежата на Ongame.

Поздрави,
      Станислав
    • misko69
      misko69
      Бронз
      как стои въпросът с прехвърлянето на пари в мрежата,например ако имам акаунти в 2 зали от една мрежа,мога ли да прехвърлям пари от единия в другия.?? ;)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от misko69
      как стои въпросът с прехвърлянето на пари в мрежата,например ако имам акаунти в 2 зали от една мрежа,мога ли да прехвърлям пари от единия в другия.?? ;)
      Здравей,

Този въпрос най-добре да го зададеш на съпорта на някоя от покер залите в Ongame, в която имаш регистрация.

Поздрави,
      Станислав
    • pavaka
      pavaka
      Бронз
      Aз под прехвърляне имах предвид да депозирам първо в бетфеар после примерно след 2-3 месеца като ми свършат бонусите да си дръпна парите ида ги депозирам например в б уин за да имам бонус но се пак да си играя с същите хора от мрежата на он гейм та това възможно ли е или се лъжа ?
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Да, можеш да направиш така. Няма никакви проблеми и аз съм го правил, даже в 3 зали на онгейм ;]