въпрос относно рейкрейса в онгейм

• lioni32
      lioni32
      Начален
      Здравейте,имам едно питане относно рейк реиса в онгеим,защо при игра в залата на европокер и бетфеар се дават по една точка а във буин се дават 3.5 за кеш и 5 за турнири при долар рейк.стана ми интересно понеже от другия месец мисля да депозирам там и тарся в момента най добрата оферта в нета и видях че в момента за първо място точките са около5000 а при игра на СНГ това е някаде около 1000$ реик а наградата за първо място е 2500$.Въпроса ми е дали точките са онгеим точки или покерстратези точки които важата в класирането?
  • 5 отговора
    • lioni32
      lioni32
      Начален
      Някой модератор няма ли да ми отговори на въпроса.Чакам вече втори ден за отговор.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от lioni32
      Въпроса ми е дали точките са онгеим точки или покерстратези точки които важата в класирането?
      Здравей,

Съжалявам за закъснения отговор. Най-вероятно, защото си писал в неделя и въпросът ти не е точно за начинаещи.

В рейк състезанието в Ongame, се взимат предвид Ongame Race Points, а не StrategyPoints.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да се пишеш директно на ПОМОЩ. Там колегите от отдела за обслужване на клиенти ще могат ти отговорят по-бързо.

Поздрави,
      Станислав
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Здравей, lioni32
      Както, StanislavI ти е отговорил гледат се Ongame Race Points, а не StrategyPoints.
      А както ти си забелязал "видях че в момента за първо място точките са около5000 " а това по-точно е рейка който си генерирал през месеца, т.е.
      5000 точки( рейк точки) са 5000.5=25000 точки от турнири на някоя от 3-те зали .
      т.е. първият има 5000$ рейк от 01.12 - 20.12
      Дано съм бил полезен !
      Поздрави,
      Стоил
    • lioni32
      lioni32
      Начален
      Мерси за точните отговори.
    • koceboce
      koceboce
      Бронз
      демек 1$ рейк се равнява на една точка в рейк рейса? :)