Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

Нов във форума

• 6 отговора
    • momchilmom
      momchilmom
      Бронз
      Нов съм и още усвоявам покер стратегиите
    • ModaEtapanar
      ModaEtapanar
      Начален
      Покерът е ригнат. Доказаха го математически във форума. Не се занимавай...
    • Chelov424
      Chelov424
      Начален
      Здравей използваш ли худ в ХМ2 или имаш ли поне елементарни знания за действието на това маркетингово бедствие брато :) ? като цяло съм на ниво как да сменя масата като ХМ2 пари съм дал а скина немога да си настроя :) Newbie on fire :)
    • Chelov424
      Chelov424
      Начален
      Като цяло математиците са измислили Тези ХМ2 Тракири опции :) Но не съм толкова ученолюбив за математика може би в дргия живот :)
      Благодаря на Марийчето от Стара Загора, че ми обясни лекциите и изкарах 4/50 по Висша Математика Евалата на Техническия :)
      Материята математика е супер конспирация.
      Не ме интересува аз искам да получа конкретно действие което 90% от това получих в триал бъгавата версия незнайно как худ ли изтеглих ръчках нещо доста ангажирано и се получи това което един човек имаше предвид да използваш и да знаеш за 2 различни неща :) и да знаеш какви опции има :) е
    • FunnyMan86
      FunnyMan86
      Начален
      много сложно ти върви мисълта, на моменти я губя, особено без препинателни знаци
    • Chelov424
      Chelov424
      Начален
      Еми то очакванията ми бяха за това което е казано ХМ2 Те бяха припокрити с предложението на моя приятел и си мислех,че мога да получа това коете се споменава имах съмненния, но изполването от хиляди хора ме опроверга знаех че има някаква врътня