Бонуси

• 12 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей xfar,
      Предполагам играеш във Фул тилт или Кейк? Това е така нареченият рейкбек, тоест 27%(33% за кейк) от комисионната(рейк), която генерираш, ще ти се връща всеки петък!
      П.С. Поиграл си немалко тази седмица? Сигурен ли си, че спазваш правилата за управлението на банката?
      Поздрави,
      darkonebg
    • xfar
      xfar
      Глобален
      Играл съм единствено с 50 $ и фреерол турнири.. точно за това се чудя как съм успял да събера 14 $..
      От сега нататък ще получавам преводи всяка събота (от рейк)
      Поздрави
      xfar
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Брех, тия ФулТилт много щедри са станали ;) на мен 2 месеца пукнат цент рейкбек не ми дадоха... X(
    • xfar
      xfar
      Глобален
      Не си цъкал достатъчно :P
      На мен напоследък на доста турнири почнаха да ме гърбят :/
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      @LetchLord - Няма минимална сума генериран рейк. Офертата с 27% рейкбек не е от залата, а е ексклузивна от PokerStrategy.com. Ако не го получаваш и си тракнат към PS, значи има някакъв проблем!
      @хfar - Радвам се да чуя, че спазваш правилата за управление на банката.
      Всеки петък ще получаваш рейкбек да!
      Успех и на двамата!
      Поздрави,
      darkonebg
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      здравей darkonebg... имаше наистина според мен проблем с рейкбека на Full Tilt и PS... писах преди няколко седмици на Full Tilt, те ми потвърдиха, че affiliate ми е PokerStrategy и ми казаха да се обърна към тях.... отворих тогава ticket в системата на PS и те ми казаха, че би трябвало всичко да си е наред и да получавам рейкбек. И о, изненада същия петък получих за пръв път рейк бек, след месец и половина игра във Фул Тилт... Така че, наистина имат проблем PS с рейкбека от Фул Тилт.. .може би от там не им предоставят необходимата информация, не знам какъв е проблема, но гледам, че все по-често се появяват подобни въпроси и в English Community-то.... както и да е, при мен всичко е наред сега.

Поздрави!
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord
      здравей darkonebg... имаше наистина според мен проблем с рейкбека на Full Tilt и PS... писах преди няколко седмици на Full Tilt, те ми потвърдиха, че affiliate ми е PokerStrategy и ми казаха да се обърна към тях.... отворих тогава ticket в системата на PS и те ми казаха, че би трябвало всичко да си е наред и да получавам рейкбек. И о, изненада същия петък получих за пръв път рейк бек, след месец и половина игра във Фул Тилт... Така че, наистина имат проблем PS с рейкбека от Фул Тилт.. .може би от там не им предоставят необходимата информация, не знам какъв е проблема, но гледам, че все по-често се появяват подобни въпроси и в English Community-то.... както и да е, при мен всичко е наред сега.

Поздрави!
      Ако си използвал ФТ точките през това време рейкбека ти намалява или даже може да се нулира напълно. Това е единствената причина която мога да се сетя.
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Снощи изпратих копие от личната карта и снимка, кога може да очаквам началния капитал?
      Нямам отговор още на е-майла.
      Ще трябва ли да правя нещо друго или само да чакам?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Необходимо е просто да изчакаш отдела ни за обслужване на клиенти да се свърже с теб.
      Междувременно можеш да прочетеш още веднъж статиите ни или да се запознаеш с нашата програма Покани приятел , с помощта на която можеш да увеличиш дори още повече банката си.
      Поздрави,
      darkonebg
    • kkkanev
      kkkanev
      Бронз
      а това свързване колко време отнема ? защотото мен ми искаха личната карта, аз я изпратих сканирана, свързаха се с мен някакви руснаци, обясних им че не съм руснак ... след което ме помолиха да пратя снимка как аз лично държа личната си карта ... та изпратих всичко във вторник, до кога горе долу ще трябва да чакам за да получа началният си капитал ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kkkanev,

Добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Щом всичко е наред със сметката ти, скоро ще го получиш. Нямаме фиксирано време за получаване, в случай че си един от произволно избраните за проверка на документи.

Изчакай още няколко дни и ни дръж в течение. Докато чакаш началния капитал може да се запознаеш с нашите статии за статус Начален ТУК.

Поздрави,
      Деси
    • kkkanev
      kkkanev
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @kkkanev,

Добре дошъл в българската общност на PokerStrategy.com!

Щом всичко е наред със сметката ти, скоро ще го получиш. Нямаме фиксирано време за получаване, в случай че си един от произволно избраните за проверка на документи.

Изчакай още няколко дни и ни дръж в течение. Докато чакаш началния капитал може да се запознаеш с нашите статии за статус Начален ТУК.

Поздрави,
      Деси
      Благодаря, лека работа :)