Какво ви даде 2010 год. ?

• 16 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Още една декемврийска тема...
      Кой с какво може да се похвали от 2010 година? Постижения, поводи за гордост и така нататък неща, с които ще я запомните.
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      По скоро проблеми, притеснения та и сега на края я завършвам с операция.. но всяко зло за добро. :)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Имам ли право на нецензурни думи ?
      Че само една е думичката с която мога да определя преобладаващото при мен за 2010 или 2 думички макс. :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Дръж се Цецо :heart: :heart: :heart: Дано да е лека операцията!!!
      Иначе по темата-най-запомнящата се година в живота ми,за съжаление в отрицателен аспект :(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Общо взето ...
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      За нещастие (или по-скоро от лична глупост) почти никакво лично развитие в покера (освен може би в теорията, но теорията не храни).

Доста по-добре седят нещата тук, в сайта - успяхме да се преборим за редовни НЛ тренировки и имаме постоянен трафик на тях. Също така увеличихме продукцията от видеоматериали, а форумите са пълни с ръце.

В личен план - купих си първата ми кола, за пръв път се гмурках със скуба, аааа.... и правих секс на нов континент :f_biggrin: . Като цяло незабравимо лято.
      Май няма с какво друго да се похваля лол.

Поздрави,
      Камен
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Айде стига сте ревали и сте се вайкали...хаха

Живи и здрави сме....пихме ,ядохме...еб....покер играхме...и сега пак сме само по банкети....празници...пиене ,едене и сгодни женици има нали???? :D

Хубава тема.....ама аман от оплакване....

Я СЕ СТЯГАЙТЕ ВСИЧКИ...И ДРЪЖТЕ ЗДРАВО ЮЗДИТЕ... :D
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Печалби от покер, самотен живот, който ме научи да живея и да си готвя сам. Недоспиване. Купих си лаптоп. 2010 ми донесе и много тъпи филми за гледане. Разходи. Станах на 20, което е гадно. Такива неща
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Айде стига сте ревали и сте се вайкали...хаха Живи и здрави сме....пихме ,ядохме...еб....покер играхме...и сега пак сме само по банкети....празници...пиене ,едене и сгодни женици има нали???? Хубава тема.....ама аман от оплакване.... Я СЕ СТЯГАЙТЕ ВСИЧКИ...И ДРЪЖТЕ ЗДРАВО ЮЗДИТЕ...

+1

Като цяло годината не беше много добра заради кризата която беше почти навсякъде!Най-успешната ми година в покера с печалби над 10К,купих си мечтаната кола(Хонда Прелюд 5та генерация),която след 6 месеца за съжаление продадох,но си взех по икономична от същата марка :heart: .
      В личен план....година като всяка друга,приятели/приятелки,купони,пиене/пушене :D ,домашни покерчета и ощe куп щуротии :P
      Пожелавам си следващата да е дабъл ъп на тази :s_cool:
    • peruzz1
      peruzz1
      Бронз
      Годината за мене винаги е добра:)
      Играя от 6 месеца покер и съм като цяло назад, но ако махна всички глупости и тилтове (и неправилно преведени промоции:) съм напред!!
      Кефа цена няма!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Тааакаа, сега ще направя едно бързо ъпдейтче за годината :f_biggrin:

1-во: Задомих се :f_love: - или така да се каже живеем заедно с приятелката ми

2-ро: Супер доволен съм от здравословното си състояние, почти не съм боледувал, с малки изключения и то наскоро ... :f_cool:

3-то: Колкото и "криза" да беше, доста съм доволен от финансова гледна точка, работата ми донесе доста мангизи като цяло

4-то: Купих си нов монитор, много е готин! :)

5-то: Живея с/у работата си, кеф на буци :f_love:

6-то: Планирал съм почивка в Египет през средата на февруари, дори съм запазил билетчета и всички е ток!

7-мо: Станах част от екипа на PokerStrategy :f_love: :f_love: :f_love:

8-мо: Започнах по сериозно да играя покер и като цяло съм горе долу доволен ... но за сега не възнамерявам да се издържам с това :f_biggrin:

9-то: Мога да изреждам още мнооого неща, но стига толкова.

Желая ви весели празници, и дано новата година ви донесе много здраве и успехи!

@twinster - Съединих двете теми, защото имат едно и също значение :)

Митко,
      :f_love: :f_love: :f_love:
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      През първият месец от 2010 ме изключиха от университета, катастрофирах, след това малко скука, после дойде лятото, поредната любов за 2-3месеца, яко партита, септември се записах да преповтарям годината в университета (не върви много добре), днес не ми запали колата и не успях да отида на изпит :С. Но като цяло годината беше добра :)
    • Kalinimal
      Kalinimal
      Бронз
      За мен 2010 е една от най-специалните в живота ми:

1. Лятото се ожених по любов
      2. Освен че изразходих цялата си платена отпуска си взех поне още толкова и всички изхабих за гмуркане и планини.
      3. Ще ставам баща !!!!!!!!!!!
      4. От тази година покер птиченцето кацна и на моя прозорец и вече имам над 3200 лева изтеглени.
      5. Произведох двойно повече ракия от миналата година.
      6. Нямам с какво да се оплача.
      7. Ей хора живота е прекрасен :P
    • twinster
      twinster
      Бронз
      зависи Kalinimal,за теб да ... за други ад.
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Смелост , сбъднати мечти и много любов!Искам още :D

Весели Празници и по-добра нова 2011 на всички :)
    • BattleHunter
      BattleHunter
      Треньор
      Треньор
      покер :f_biggrin: