Освен всичко друго не давате и Strategy points

• Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      За пари ясно - трудно ги давате, ама какво ви пречи да начислявате Startegy Points. Не че ми дреме за някакви точки, ама нали уж ги давате за тракнати акаунти и за натрупване на рейк или VIP точки. В 888 имам ок. 24 Reward points, в PStars - 65. Акаунтите са потвърдени и тракнати, но вече три дена ми повтарят от съпорта да съм питал самите зали към кой съм бил тракнат. Хората 100 пъти ми потвърдиха с мейли, че (за съжаление вече) съм тракнат през PS обаче тука ми се правят на стиснати за някакви смешни точици. много добре. Начален капитал не давате, ама поне отчитайте точките коректно ?(
  • 23 отговора
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      :f_cry: :f_cry: :f_cry: :s_evil:
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Аз спирам да пиша тук, но искам да ви кажа, че начален капитал и Strаtegy points дават, ама друг път, както се казваше във филма...
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Знаем ние, че не дават ама си мълчим да има повече набутали се (няма да сме само ние я :D :D :D ) На мен капитала ми го даде един приятел, а за стратеджи точките хаквам сайта хаха още не са се усетили ама ... :D :D :D :D :D има време ... :)
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadelin
      Аз спирам да пиша тук, но искам да ви кажа, че начален капитал и Strаtegy points дават, ама друг път, както се казваше във филма...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Начален капитал не давате, ама поне отчитайте точките коректно ?(
      Здравей,

Веднъж беше предупреден от администратор за неверни твърдения и уронване престижа на компанията, сега го правиш отново. Начален капитал и Strategy Points не са спестени на никой, изпълнил правилно изискванията за това. Понякога се получава забавяне на точките, но винаги биват превеждани! Отделно във форума няма как да проследим сметката ти и дали си тракнат успешно. Единствено отдела за обслужване на клиенти може да ти помогне с тези въпроси, затова повтарящи се мнения и теми като тази се считат за спам и умишлено уронване престижа на PokerStrategy.com.
      Картона вече съм ти го дал в друга тема. Ако продължаваш с негативното отношение, ще ни принудиш да предприемем по-сериозни мерки срещу теб.

Поздрави,
      Ицо
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Дам, може още 1 месец да си почакаме, пък кой знае. Живи и здрави да сте. Поне не сте ми взели нищо.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      :s_biggrin: :s_biggrin:
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Добре, аз не мога да разбера, какво се опитваш да постигнеш, с тази тема? След като не дават СП, как си бронз?

"# Бронз – при получаване на началния капитал или 1 StrategyPoint""

http://bg.pokerstrategy.com/status/
      Някои хора просто стават накриво сутрин, целият свят им е крив и се чудят къде да си го изкарат.
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      :s_biggrin: :s_biggrin:
      аз съм взел два начални по 50 долара,сигурно съм късметлия нали?роден ли съм с късмет ма интерисува хахахахах на това отгоре ще бъда дядо коледа баси кефа :s_love:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Дам, може още 1 месец да си почакаме, пък кой знае. Живи и здрави да сте. Поне не сте ми взели нищо.
      Здравей Nadelin,

Виждам, че вече си получил първите си StrategyPoints от играта си в PokerStars. Обикновено точките се обновяват на следващия ден, но са възможни и закъснения от няколко дни.

Благодаря ти за търпението и разбирането!

Весели празници!
      Станислав
    • nvelev
      nvelev
      Бронз

Я и аз да се отчета...
    • Nadelin
      Nadelin
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Добре, аз не мога да разбера, какво се опитваш да постигнеш, с тази тема? След като не дават СП, как си бронз?

"# Бронз – при получаване на началния капитал или 1 StrategyPoint""

http://bg.pokerstrategy.com/status/
      Някои хора просто стават накриво сутрин, целият свят им е крив и се чудят къде да си го изкарат.
      Начален не съм получил, а и не оачаквма да получа. След 1 седмица занимаване със съпорта гледам, че вчера съм получил 21 точки от играта ми в Старс-ас (там обaче имам 73 FPP, което се равнява на ок. 35 Strategy points, ако не ме лъже паметта). А 2 си имах от играта ми в cake poker, която пак не е от бону, който явно не се дава на всички. Изясни ли ти се математиката сега?

Като се вдигне малко врява можело да се начисляват токи почти коректно. За 50-те начален капитал обаче няма да се занимавам. Ясно е че няма да ми ги дадете, а и не съм умрял от глад да прося...

П.П: Може ли да не се отчитат разни деца с Demotivational posters, които са офтопик, а освен това са брутално глупави?
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Виж ти, бил съм офтопик. Че тя темата цялата е такава и можеше да е затворена след първия отговор.

Хората ти казаха - щом си тракнат и това е потвърдено от съпорта на съответната зала (само те могат със сигурност да ти потвърдят това), няма начин да не получаваш Strategy Points. Също така ти беше обяснено, че се получава забавяне, което не зависи от PokerStrategy.com, а от това колко редовно съответната зала изпраща тази информация на партньорските си сайтове.

Колкото до началния капитал, всички потребители, изпълнили коректно условията, са получили такъв и самите те могат да ти го потвърдят. Не знам каква е причината да ти бъде отказан такъв, но такаа със сигурност има.

Поздрави,
      Ники
    • misko69
      misko69
      Бронз

Като се вдигне малко врява можело да се начисляват токи почти коректно.
      Вярваш ли,че точно твоите са оправени или някой се занимава с определен потребител....не,кажи ми,че не е така...
      Успех!
      Митко ;)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Тази тема трябва най-накрая да се затвори....
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Темата за сега няма да я затваряме, все пак може да се окаже полезна за някой.

Единствено искам да помоля за добро отношение един към друг.

Желая ви весели празници и малко повече усмивки.

Santa Mitko :)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Като се замисля и аз като бях начинаещ, задавах едни и същи въпроси по 100 пъти... ,така че ще бъда по-толерантен!! :f_grin:
    • aleksandar92
      aleksandar92
      Бронз
      Абе ти нормален/а ли си?
      Хората точно и ясно са написали изискванията си, за да получиш начален капитал.

АЗ ЛИЧНО МОГА ДА ЗАСТАНА ЗАД "PokerStrategy" И ДА КАЖА СМЕЛО, ЧЕ ТВЪРДЕНИЯТА ТИ СА ПЪЛНА ГЛУПОСТ !

Нормално е да не си получил капитал ако не си спазил стриктно инструкциите! И не можеш да се сърдиш на PS за това, че не са ти дали бонуса ако си объркал и най-малкото! Защото ако всичко е наред ще очакваш стриктно отношение от PS и да ти преведат бонуса!

Престани с глупостите по-добре, защото няма причина или каквото и да е, заради което да не ти се отчитат точките! Всичко си е стриктно тук и вярно всяка система се бъгва, но системата на ПокерСтратеджи няма просто от къде да се бъгне. От Покер залата дават информация за рейка ти, автоматична система пресмята рейка и го объща към Стратеджи Точки и отиват на акаунта ти! Всичко е толкова просто, че и ти може да го проумееш чак.

Престани да пишеш глупости, намери си някой мулти чат с 12/13 годишни които биха се трогнали от простотиите ти!

С твоите глупости само отказваш хората от PokerStrategy, които освен добро, друго не са ти направили!
    • Desperado730
      Desperado730
      Бронз
      Александърчо да ти кажа не е нужно да заставаш смело за да се подмажеш на Покерстратеджи ,те си я знаят работата и си я вършат без нея, а сега помисли ако ти беше на мястото на господина или госпожата как щеше да се чувстваш ???,сигурен съм че щеше да е все едно са та прецакали.Именно затова човека си търси правата и затова пита и се аргументира защитавайки себе си ... :D :evil: :s_cool:

А и като гледам ти със твоите 18 год. си голяма работа само дето ти спамиш тука и мненията ти са на 12/13 год.И не бъди толкова сигурен че няма какво да се бъгне Винаги има какво ...
    • 1
    • 2