къде са ми стратеги точките?

• 16 отговора
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Преди да зададеш въпроса мислил ли си да се поразровиш и сам да разбереш.Има си го много точно описано в сайта как получаваш точките, за какво са ти и кога ги обновява!!!
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      първия ден имах към 30-40 вчера ги оставих 85 , много знаеш ти !!!
      ако обичаш не се обаиждаи !
    • comemoar
      comemoar
      Бронз
      шшш стига си плакал :) това, че имаш 85 точки в системата на даден покер сайт не означава, че и тук ще имаш 85
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      поне като ги разделим на 4-5 да са 20 не 16 :s_confused:
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Направил някакви смешни точки и се притеснил що не му ги отчита.... :D
      И ще се обаждам колкото си искам !!!!
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      сподели да знаем ?
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Какво да ти споделя ? Има някои неща които искам да ти споделя , но имам вече жълт картон във форума и ще ги спестя!!
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      фреероли ще играеш само професоре , също така можеш да се радваш на моето изпреварване ! :rolleyes:
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      фреероли ще играеш само професоре , също така можеш да се радваш на моето изпреварване !

:D :D :D Чесно брат не се бях смял така скоро, мерси че ме развесели!Ако ти покажа за месец и половина колко $ съм на profit , а колко съм изтеглил.... само може да си помечтаеш!!!!
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      тези точки са за 2 дни ако така продължавам напред незнам знае ли се !?
      защо статуса ти е бронз ?
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      не се напрягай толкова бе човек прочети за залите и за стратеджи точките

в кейк за всеки долар рейк получаваш 3точки (няма нищо общо с точките в залата там може да ти дават по доста повече за долар рейк)
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      За всеки 83.33 Frequent Player Points ще получаваш по $5 от бонуса по сметката си. За да събираш FPP, трябва да са ти били раздадени карти в ръка, от която е бил взет рейк. За всеки $1 взет рейк получаваш 0,5 FPP. При например 80c рейк получаваш 0,4 FPP.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      защо статуса ти е бронз ?

Помисли малко и ще се сетиш...(ама ти не си умен затова ще ти кажа).Не съм тракнат в залата в която играя през Pokerstrategy.com.
    • dexufo
      dexufo
      Бронз
      аз наи вероятно след 1-2 дни съм златце ти можеш активно да следиш постовете ми нищо няма да загубиш :s_evil:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей defuxo,

Няма нужда да отваряш едни и същи теми и да повтаряш въпросите си. Както ти отговорих и в предишната, ще ти кажа и тук - може точките ти да се забавят при обмена на данни между залата и PokerStrategy.com. Това не значи, че няма да си получиш заслужените точки.
      Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.

Т.е. ако играеш днес например и току що си станал от масата, точките ти в PokerStrategy.com няма да се обновят след 10-20-30 минути, а на следващия ден, като понякога може да се забавят и повече.
      Ако пък въобще не получаваш точки или забавянето е повече от няколко дни, можеш да попиташ отдела за обслужване на клиенти на какво се дължи това и дали си тракнат правилно - Помощ.

Искам да те предупредя, че отварянето на теми с еднакво съдържание и въпроси, се счита за спам!

Поздрави,
      Ицо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравей defuxo,

Няма нужда да отваряш едни и същи теми и да повтаряш въпросите си. Както ти отговорих и в предишната, ще ти кажа и тук - може точките ти да се забавят при обмена на данни между залата и PokerStrategy.com. Това не значи, че няма да си получиш заслужените точки.
      Твоите StrategyPoints се обновяват автоматично всеки ден. Възможни са малки изключения, в зависимост от това колко бързо ще получим информацията от твоята покер зала.

Т.е. ако играеш днес например и току що си станал от масата, точките ти в PokerStrategy.com няма да се обновят след 10-20-30 минути, а на следващия ден, като понякога може да се забавят и повече.
      Ако пък въобще не получаваш точки или забавянето е повече от няколко дни, можеш да попиташ отдела за обслужване на клиенти на какво се дължи това и дали си тракнат правилно - Помощ.

Искам да те предупредя, че отварянето на теми с еднакво съдържание и въпроси, се счита за спам!

Поздрави,
      Ицо
      +1