Имам няколко въпроса за pokerstrategy

• Crabster
      Crabster
      Бронз
      Здравейте на всички, първо ще се представя. Казвам се Енчо, на 18 години от Пловдив. За pokerstrategy научих по доста интересен начин, гледах клип в youtube за лош късмет в покера и отстрани пишеше "Бездепозитен бонус от 50$", реших да цъкна, очаквайки това да е измама, но останах много приятно изненадан. Особено като открих, че сайтът е преведен на български. :)
      Значи регистрирах се, минах теста и си направих акаунт във Full Tilt и започнах да играя. Всичко върви добре, обаче вчера като си проверявах сметката, видях, че имам 15$ повече отколкото очаквах. Проверих в историята на депозитите и ми излиза ето това:
      скрийншот
      Това да не е 27 процентният рейкбак? Само за това се сетих, но не очаквах да съм генерирал толкова много рейк. :)
      Вторият ми въпрос е дали ще ми се загубят спечелениете пари, ако след време похарча Full Tilt точките за някой продукт. Понеже нали за една такава точка получавам 0.06$.
      Също така може ли накратко да ми обясните как печели pokerstrategy? Понеже 50$ не са малко пари, а явно имате много потребители. И какво би станало, ако някой си загуби парите (засега сметката ми е в перфектно състояние, но все пак ме притеснява какво ще стане, ако ги загубя). В смисъл парите не трябва да се връщат, нали?
      И как стоят нещата с тегленето на пари? След като избия бонуса тези пари за мои ли се броят и мога ли да ги изтегля, ако реша, или има някакви условия?
      Благодаря ви за отделеното време и ще съм ви наистина благодарен, ако ми отговорите. Разгледах ви сайта доста подробно, но не намирам отговори на въпросите ми и реших да пусна тема.
      Поздрави
  • 4 отговора
    • bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Здравей,
      тези 15$, които си получил повече са от покерстратеджи 27% рейкбек. Ще получаваш някаква сума всеки петък в зависимост от генерирания рейк. Иначе не е хубаво да си харчиш точките, защото ти се приспада от рейкбека. Относно това какво печели сайта не се притеснявай, те печелят от различните платформи. Всъщност когато се регистрираш с техния код, те печелят от твоя генериран рейк, но това е по-моята логика...затова трябва някой от админите да отговори. Когато изчистиш бонуса във ФТП, ще можеш да изтеглиш парите в акаунта си. А ако загубиш началният капитал...нищо не губиш! :)
      Успех на масите!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Crabster,

Привет и добре дошъл в българската общност!

Виждам много си се изненадал да видиш, че ние ти предлагаме не само $ 50 да играеш, ами дори и безплатни учебни материали.

Гейминг компаниите печелят от покер играчите процент от парите, които са инвестирани в пота на кеш масите. При турнирите има входна такса - например $10+$1, което ще рече, че $10 отиват в наградения фонд на турнира, а $1 е комисионната на самата покер зала. Ние също получаваме част от този $1 долар. Ние получаваме дял от рейка, който самата покер зала е взела вече от теб. Процентът на рейка в различните покер зали варира, и по-добре виж на техния сайт колко процента е.
      С рейка, който получаваме от покер залите, правим промоции и поддържаме своя и твоя сайт. Повече за това може да прочетеш в нашия Бизнес модел.

Аз не се занимавам пряко с обслужване на клиенти и понякога най-добре ще е да се свържеш с нашия отдел за обслужване на клиенти, или пък някой във форума би могъл да ти отговори. Бих ти препоръчала винаги да говориш с поддръжката на самия покер сайт относно бонуси в сметката ти и критерият, който трябва да изпълниш, за да може да изтеглиш пари. Те ще имат най-точната информация.

Желая ти успех и не забравяй да се възползваш от форумите за анализ на ръце.

Поздрави,

Деси

Къмюнити мениджър

П.С. Парите не трябва да се връщат, но аз силно се надявам да четеш усилено и скоро да ги направиш $100, а защо не нагоре по лимитите и $300.
    • Crabster
      Crabster
      Бронз
      Благодаря ви за отговорите.
      Сайтът ви е изключително добре направен и съм сигурен, че много скоро нашата общност ще се разрастне значително. Смятам даже да разкажа на няколко мои приятели и се надявам и те да се включат. :)
      Чета стратегиите с голям интерес и ги прилагам в играта, и силно се надявам след време да достигна по-високите лимити.
      Вие наистина предлагате нещо изключително. Най-искрено ви пожелавам успех. =)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Crabster,

Много благодаря за милите дими и се радвам, че сайтът ни ти харесва. Още много статии ще бъдат преведени на български език, а скоро и видеоматериали ще бъдат добавени към статиите, за да улеснят тяхното изучаване.

Хубаво си планувал да споделиш с приятели и ние с радост ще посрещнем и тях, но не забравяй да се възползваш от програмата Покани приятел, която може да ти донесе до $ 100 за всеки поканен приятел.

Успех!

Деси