Търся 1 или 2ма съквартиранти за лято 2011 на морето

• PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Здравейте всички,

в главата ми се върти една идея за лято 2011 да го прекарам на морето в едно приятно хотелче с 1 или 2ма съквартиранти, като мисълта ми е всички да се занимаваме активно с покер и да изкараме едно супер лято. Идеята е проста - събираме се 2ма или 3ма играчи изхранващи се с покер, правим резервация от сега, като предполагам ще излезне най-много 10 кинта на нощувка / 300 лв на месец /, като хотелчето е страхотно - има си басейнче, климатици и всякакви такива лудници. Предлагат и апартамент и би било добре ако се съберем трима може да си забием един апартамент, което ще е страхотно. Има кухня в хотела и ще си забъркваме готвене и такива неща. Има и изглед към морето, което е много приятно когато седнеш да играеш покер и гледаш морето и супер айляк. Приемам предложения, като тези дни ще се обадя да проверя до колко ще паднат цените ако резервираме от сега и заемем стаята или апартамента за 2-3 месеца или там зависи как се разберем. И така чувствайте се свободни да пишете, а пък ще се разберем някак си ако има желаещи.

Поздрави,
      PetChoveka
  • 74 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Ха сега кажи че ще приемате и гости :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      мога да ти прата синковеца,че е супер надъхан постоянно това му е в главата (той не се изхранва от това де,ама...) :D :D
    • EndoBESNIQ
      EndoBESNIQ
      Бронз
      Много добра идея! Аз бих се навил на такова нещо ,но е трудно още от сега да се реши такова нещо. Защото примерно аз изкарвам някакви пари от покер ама не чак толкова ,че да ми стигат за изхранване ако успея да кача 1-2 лимита нагоре може и до там да се стигне ,но ми е рано да кажа със сигурност нещо такова. Такова лято би било и много полезно и като развитие като покер играч.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Аз мога да ви дам апартамен на пъпа във Варна (точно до шандраваните е) не е с изглед към морето,но пък е супер голям,разполагате със безплатен интернет,50 инчова плазва 3 спални и прочие (гараж и т.н.) при усоловие (ако малкия се навие) няма да ви взимам наем и прочие правете каквото искате,може да водите кучки да правите партита и т.н. :D
    • EndoBESNIQ
      EndoBESNIQ
      Бронз
      Страхотен пост twinster. Направо ме изпълни като го прочетох. Не мога да повярвам ,че има такива отзивчиви съфорумници. едно голямо ЕВАЛА !!!
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от EndoBESNIQ
      Страхотен пост twinster. Направо ме изпълни като го прочетох. Не мога да повярвам ,че има такива отзивчиви съфорумници. едно голямо ЕВАЛА !!!
      Ми защо да не го дам !? като знам аз как съм живял като малък (18/19/20 годишен) искам сина ми и по младите да се забавляват,защото едно време на мен никой не ми е помагал и т.н.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Ами като цяло идеята ми е към хора с които да имаме взаимна полза от прекараното време / полза в покер насока / и би било добре да имат стабилни приходи, защото не би било приятно да се изпада в кофти ситуации там. Идеята за апартамента е добра, но не съм сигурен дали ще свърши работа за това което планирам. Целта не е да правим всяка вечер оргии и да се размазваме отвсякъде, а главно да се развием като играчи / не че няма да има и партита, но да не са всеки ден /. За гости ще се разберем. Ще имам в предвид идеята за апартамента във Варна.

Ако има повечко желаещи може да вземем няколко стай или нещо по-голямо и ще имаме изрудските отстъпки :D
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Злато
      Респект за поста на twinster !
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      Ех каква добра идея ми даде за къщата на морето - покер и да си гледкам морето.

Иначе, хвала на twinster, че иска да помогне на момчетата.
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Доста интернет ще трябва на такова място. И ток. И монитори.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от accetone
      в апартамента има 3 настолни компютъра,предполагам че ще ви вършат работа,ток не е проблем.За нета казах,че не е проблем,познавам се с доставчика (приятел ми е ) и не ми взима пари,целогодишно има
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Не става въпрос за парите.
      По-скоро за качествотона връзката и непрекъснатост на сигнала. Защото са скъпички тея изчезвания на интернета.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от accetone
      Ти пък, бачкаш си с лаптопа! Навсякъде е с теб. :f_biggrin:
      Добра идея Petchoveka! И добро предложение от страна на @twinster! :f_love:

Поздрави,
      Ицо
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      аз съм "за" по всички праграфи ...скайп: joru_d !!!
    • mainacity
      mainacity
      Бронз
      За нета е лесно взимате по един мобилен ако стане проблем и готово . Все пак е 20 лв. на месец и само за покер е перфектен .
    • EndoBESNIQ
      EndoBESNIQ
      Бронз
      По принцип трябват няколко различни IP-та защото от 1 IP може да влезе само 1 човек в покер залата.(поне в Покерстарс е така). Пък за мобилния става зависи примерно колко близо има клетка на оператора защото колкото по далеч е толко по зле е и интернет-а.Примерно при мен на повече от 4 маси почва да лагва което не е хич хубаво, също ми се е случвало да спре примерно за 10-15 мин. което е още по пагубно когато става въпрос за СнГ примерно. Това мога да кажа от лични наблюдения.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Айде идвайте към Варна :) Може да пием и по бира :D Човека ви дава безплатно апартамент, а се чудите (евала twinster (bow) (bow) ).
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Все повече ми харесва идеята за апартамента, но като гледам има вероятност да се пренасели :D Ще трябва да измислим схемата как ще е, аз съм абсолютно навит. Имам си лаптоп имам си и интернет, така че съм без претенции
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Mоже да се отвори и отделен блог "на съквартирантите" и да поствате снимки и инфо как върви "проекта". ;) ( и каки по монокини от плажа, ама това не сте го чули от мен ;) )
      Относно пренаселеността, може да се направи нещо като конкурс и да е на избирателен принцип (ако са повече тези които покриват критерия - random.org). За да не се чудят играещите на НЛ2, НЛ4 или 1$ СнГ как да си плащат наема.
      Дори, ако е успешно начинанието, може да се направи на сезони и участниците да се сменят. :f_rolleyes:

Поздрави,
      Ицо