пак въпрос за бoнуса ;/

• bsdaniel
      bsdaniel
      Глобален
      Извинявам се,че отново ви пиша , но не получавам никаква вест нито от покерстратеги ,нито от менсион покер където се регистритах.Може ли някой администратор да види имейла .който съм пратил , да каже дали сичко е наред ,защото вече минаха повече от 48 часа,а балансът в менсиона седи 0,00 ;/
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @bsdaniel,

Здравей и добре дошъл!

Ще те помоля за малко търпение. След като отделът за обслужване на клиенти провери документацията, която си изпратил, ще получиш своя начален капитал. Бонусът се превежда по покер сметката до 48 часа от регистрацията, но когато се окажеш един от произволно избраните потребители, които трябва да изпратят документи, срокът за превод се удължава и не мога да ти гарантирам в часове до колко време ще го получиш. Екипите ни от отдела за обслужване на клиенти работят усърдно, за да помогнат на всички новодошли потребители.

Благодаря за разбирането!

Поздрави,
      Деси
    • bsdaniel
      bsdaniel
      Глобален
      Мерси за отговора!Пиша,защото съм пратил сичко както е посочено , а не знам дали има ефект.Трябва ли да чакам някакъв имейл от ваша страна или направо да чакам бонуса в сметката си? благодаря предварително!
    • bsdaniel
      bsdaniel
      Глобален
      Мерси!Просто ако може някой админ да провери дали наистина данните ми (личните) са пристигнали и да ми потвърди ,че са пристигнали!Пиша защото съм направил сичко както трябва ,а не получавам отговор. мерси отново
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление отнема няколко дни, докато нашите колеги от отдела за сигурност успеят да проверят изпратените документи. Ако всичко е наред, директно ще получиш началния капитал, а ако има някакъв проблем - ще получиш имейл от колегите ни.

Предлагаме ти, докато чакаш началния капитал, да се представиш в нашия специален форум за нови играчи, или пък да погледнеш някои видеоматериали!

Благодарим ти за съдействието и търпението.

Поздрави,

Надя