Кое е по доходоносно cash game или DoN

• 2 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      зависи на кое си най-добър,за това редовните/нормалните играчи се специализират в един формат и от него си докарват прилични пари.
      Ако искаш екшън cash (според мен) ако искаш тръпка турнири (вече си избираш,колко хора и какъв формат)
      няма най-печеливш формат.
      дано си ме разбрал.
    • aleksandar92
      aleksandar92
      Бронз
      Здравей pavaka,

Честно да ти кажа най-доходоносно е това което, най ти се отдава.

Например ако можеш да играеш в комбина и да бъхтиш по слабия, Duble or Nothing е за теб.

Ако си търпелив играч но не можеш да губиш директно пари и това те тилтва си за Турнири.

Ако както казва колегата "Искаш екшън" скачай в кеша!

Ако си тайт играч, сядай на кеш с много парички, дебни противника и го излупай когато най-не му се иска. С много парички защото ще играеш рядко, но когато удряш трябва да удряш качествено за да оправдаеш времето в което си чакал момента.

Ако си агресивен играч и играеш много раце, пак си за кеш, но не на една маса. Укроти положението и вдигни процента на печалба като седнеш на няколко маси. Така ще виждаш много карти и ще имаш избора да играеш с подходящи карти по-често. По този начин ще си по-рядко губещ играч.

Това са само няколко малки съветчета :) Надявам се по някакъв начин да съм ти помогнал, а също така и на други играчи които прочетат тази темичка.

Весела Коледа и ДОХОДОНОСНА 2011 година. :)