Кой какво получи за Коледа ?

• 20 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Бобчето в питката на какво е? Айде паричката ясно, клончето също... Ама бобчето плодородие ли е, какво е? :f_confused:
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Аз си подарих за Коледа - Cashout. :P
      Нашите - Cash :D

Девиза ми е - I need money !!! :tongue:
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      @moodkiller,Бобчето е за работа,плодородие .Някой слагат копче вместо бобче те са за едно и също

Аз получих $$$ и паричката от питката
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      @moodkiller,Бобчето е за работа,плодородие .Някой слагат копче вместо бобче те са за едно и също Аз получих $$$ и паричката от питката

Прав е Киро,бобчето и копчето са за едно и също нещо.На мен ми се падна копчето,а очаквах паричката :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      само на мен ли никой не ми дава кеш :s_mad: :D
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      само на мен ли никой не ми дава кеш

Сигурно са ти давали докато си бил малък twister :) Сега като гледам имаш син .... аз съм на 23 и още дори нямам сериозна приятелка , нещо обвързването ми куца... лесно ми омръзват :D .Явно не съм срещнал любовта на живота си! ( засега Poker is my life :f_biggrin: )
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716
      само на мен ли никой не ми дава кеш

Сигурно са ти давали докато си бил малък twister :) Сега като гледам имаш син .... аз съм на 23 и още дори нямам сериозна приятелка , нещо обвързването ми куца... лесно ми омръзват :D .Явно не съм срещнал любовта на живота си! ( засега Poker is my life :f_biggrin: )
      и като малък...майка ми и баща ми починаха когато бях на 17,а на 23...нямах време изобщо за гаджета и т.н. бях съвсем на 0 и ако се бях отчаял и тогава,сигурно щях да съм клошар сега
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Аз получих нощна лампа. Не я харесвам. Като я пусна и светлината направо ми разбива очите. Ужасна бяла светлина. Не харесвам коледа!
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      и като малък...майка ми и баща ми починаха когато бях на 17,а на 23...нямах време изобщо за гаджета и т.н. бях съвсем на 0 и ако се бях отчаял и тогава,сигурно щях да съм клошар сега

Евала бате, шапка свалям на тези като тебе (много малко са, защото е много трудно) , които от нищото са успели, да не говорим за шока с баща ти.Имам много приятели, които са на различни нива във живота, тези със твоята съдба....може би един. Продължавай все така да се бориш и да помагаш на хората(сигурен съм, че го правиш) !!! Ако се поставя на твое място... едва ли щях да изплувам! Не знам точно с какво се занимаваш, но давай все така :)

П.С. Покера хоби ли ти е или нещо повече, любопитен съм? :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от miken8716

Евала бате, шапка свалям на тези като тебе (много малко са, защото е много трудно) , които от нищото са успели, да не говорим за шока с баща ти.Имам много приятели, които са на различни нива във живота, тези със твоята съдба....може би един. Продължавай все така да се бориш и да помагаш на хората(сигурен съм, че го правиш) !!! Ако се поставя на твое място... едва ли щях да изплувам! Не знам точно с какво се занимаваш, но давай все така :)

П.С. Покера хоби ли ти е или нещо повече, любопитен съм? :)
      Ами обичам рискованите неща и мечатата ми е да се изхраннвам от покер.Но за сега имам няколко магазина,жена,дете и най-ценното ми КОЛИ :D
    • iivanoff
      iivanoff
      Бронз
      Приятелката ми подари портфейл с $, като се прибрах вкъщи пак пари получих (родителите, баби, дядовци) и на всичкото отгоре, си изтеглих пари от касичката :( Всичко хубаво, само че парите почнаха да свършват :s_confused:
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      Главоболие..
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от sneaker1212
      Главоболие..
      от пиене или от проблеми :D
    • sneaker1212
      sneaker1212
      Бронз
      А проблеми, единствения че не спрях да пия 9 дена.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от sneaker1212
      А проблеми, единствения че не спрях да пия 9 дена.
      хаха,еми такова е времето,сега пранзици,пиене,разходки и почивка,след това бачкане иии пак бачкане :D
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      билет за Children Of Bodom :s_love: :D
    • accetone
      accetone
      Бронз
      Последната Cash out заявка ми я пратиха 2 пъти :s_confused:
    • Lility
      Lility
      Бронз
      Получихме много подаръци, емоции и усмивки.И нова готварска печка :s_love: Но все още лично аз очаквам един много важен подарък :)
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      Само заради малката купих малки подаръци за Коледа, защото в детската градина им говорят че съществувал дядо Коледа.

Гранд тържеството по стара традиция е на Нова Година и тогава ще чакаме дядо Мраз :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • 1
    • 2