Защо не ми превеждат 50$ ?

• JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      Добър ден, минах теста направих всичко, направих си регистрация в pokerstars.com и имам някакво съобщение дето за 2ри път го получавам тук в този саит от "patrickS"

Dear JusTCrAzYBG,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      PatrickS

добре кажете ми какво да направа ???
      като всичко съм направил...
  • 8 отговора
    • go4k0
      go4k0
      Начален
      Ммм и аз получавам същото съобщение. Единствената разлика е, че вече имах създадент account в покерстарс, когато реших теста и не съм сигурен дали това е проблем, или не, при получаването на бонуса. Моля ви, кажете ми, ако трябжа да направя нещо допълнително - примерно нов account в друг сайт за покер или нещо друго... или просто трябва да чакам повече от определените 2 дена, които станаха 3 вече
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте и на двамата,

За съжаление това е проблемът: ако вече сте имали сметка в PokerStars, не можете да получите началния капитал в тази зала.

Трябва да си изберете нова покер зала от ТОЗИ списък, като спазвате нашите инструкции стъпка по стъпка - понякога дори един грешен линк за изтегляне може да ви лиши от началния капитал.

След това напишете съобщение на отдела за обслужване на клиенти (в менюто Помощ) и кажете коя покер зала сте си избрали и какво е потребителското ви име в тази зала, за да получите началния капитал.

Докато чакате, можете да се представите в нашия форум за нови играчи или да погледнете допълнителни видеоматериали - със сигурност това ще ви е от полза!

Поздрави,

Надя
    • cvetelina80
      cvetelina80
      Сребро
      moge li niakoi da mi kage zahto ne mi prevegdat bonusa ve4e 6 den vsi4ko napravix kato trabva
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @cvetelina80,

Здравей и добре дошла!

Получила си съобщение от отдела за обслужване на клиенти още на 6 октомври с причината. Ако имаш проблем с разбирането на текста пиши тук и ще ти помогнем, за сега нямаме обслужване на клиенти на български език и съобщението е на английски.

Също така искаме да те помолим да погледнеш нашите форумни правила - особено номер 6, и следващият път да пишеш на кирилица!

Поздрави,
      Деси
    • cvetelina80
      cvetelina80
      Сребро
      прочетох го изпратих ника ипотжардих личните дани но ниама никакав отговор на поштата и бонос нима могели да прожерите какво става ако има ниакакжа грешка да се оправи благодаря
    • cvetelina80
      cvetelina80
      Сребро
      извинавам се за грешките отбарзане е
    • JusTCrAzYBG
      JusTCrAzYBG
      Бронз
      вече играя с парите мерси
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @cvetelina80,

Ще ти изпратя лично съобщение в понеделник, за съжаление съм извън офиса и ще се наложи да изчакаш. Благодаря ти за търпението!

@JusTCrAzYBG,

Благодаря, че сподели с наш. Желая ти успех на масите!

Поздрави,
      Деси