Soft срещу ПСточки...

• jikev
      jikev
      Сребро
      В конкурентен саит видях, че може да се закупи софтуер срещу аналога на тукашните ПСточки.

По мои груби сметки от как сте ми дали 50$ преди година, съм платил повече от 600$ реик на залите. От тях около 1/3 са ми върнали и на Вас са дали около 1/3 .

С първите 1000 точки си взех вашия Елефант, но за СнГ играч не ми върши абсолютно никаква работа.
      Тия статистики за РОИ,ИТМ и графики ги има нвсякъде в нета - безплатно!
      Нужен ми ХУД!
      От как играя съм Ви избил инвестицията и съм изкарал Ви за няколко ХМ.
      От Вас се научих да играя покер и като започвах се зарекох дори и да загубя, да не вкарвам и една моя стотинка.
      Направил съм банка 1000$ и мога да си позволя един ХМ, но някак си не мога да се пречупя (веднъж, като се мина току ми хареса и няма оттърване...).
      Не съм теглил от банката и не мисля да го правя преди да реша, че мога да се храня с покер, а това значи поне *****$.

Та помислите срещу тия точки, дето ми трупате, не може ли да се купи софтуер!..
  • 13 отговора
    • Gmelestiq
      Gmelestiq
      Бронз
      Идеята ти ми харесва :)
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Тук можеш да намериш безлпатен хъд, които не е особено добър, но има доста възможности. Ако някой разбере как се намества позицията на Hero автоматично, ще съм му много благодарен да сподели.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Мисля че като цяло стратеджи точките не се дават с цел да имат някакъв финансов или какъвто и да било еквивалент. Просто са един вид бонус към всичко друго което ни дава сайта. Определено ще е по-добре да сме благодарни на това което имаме, а не да ламтим постоянно за още и още. След като имаш 1000$ банка можеш да си позволиш холдем мениджър, дори се питам защо още не си го направил. Определено е нужда за всеки, който иска да се занимава с покер сериозно и да има ползи от това. Програмата си възвръща инвестицията буквално за дни.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Мисля че като цяло стратеджи точките не се дават с цел да имат някакъв финансов или какъвто и да било еквивалент

Ценя мненията ти и те чета с интерес, но ...

Аз какви пари имам и какво мога да си позволя, не е тема на разговора!

Тоя сайт е направен едни хора да си въртят бизнеса. Аз им помагам и те печелят от мен. Очевадно е че ще продължават да печелят от мен!
      (Ако искат да печелят повече, могат да ми помогнат по някакъв начин, да добия увереност и да вдигам нивата по на често...)
      В нормалните бизнес взаимоотношения когато едната страна печели прави всичко възможно това състояние да продължи.
      Да, прочел съм всичко за статуса си и следя инфото което излиза, за което Благодаря!
      Но от мен продължават да капят пари!
      С 50$ си направих сметка в Кеика и за 6-7 месеца станаха 500$ за 3000 турнира(300 реик от тях 100$ за ПС). Само от там сайта е на 100% печалба от мен!
      След това си направих в ФТ пак от тук, за да правя точки - сега се чудя за кво са ми?!
      Та просто предложих, ако искат да си запазят стойностните си играчи, да дадат малко, ще бъде оценено!
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Не съм сигурен дали си прегледал съдържанието на сайта и си запознат напълно с него. Но мога да ти кажа, че толкова добре структуриран и поддържан сайт едва ли ще намериш. Да не говорим за бг сайтовете, който са си типично бг и алчнеят и не ти дават нищо. Сайта прави много неща са всички играчи като цяло, като не спира да дава най-доброто под формата на промоции, обслужване и всичко което е по силите им. Те ти предлагат покер софтуер, дали ти харесва и дали ти върши работа не е моя работа.
      Това за банката не го приемай лично, не исках да се бъркам във финансовите ти работи, просто ти дадох съвет.
    • huli1
      huli1
      Бронз
      Явно приоритет в политиката на фирмата е разработването на собствения софтуер, което разбира се е похвално. И въпреки че това също струва доста пари, може би дори повече от това да купиш готов продукт, предполагам че са си направили сметката за по-дългосрочен период...

Но има и един друг фактор - времето, който за играчите които сега се учат и вдигат лимити е доста важен! Най-вероятно скоро ще пуснат HUD и за СиГ, но дотогава както казва @jikev, той може (дай боже) да дигне няколко нива и да печели повече - съответно и PS.
      А и не е само HUD-a, ползвах Elephant два месеца, а отскоро и HEM, и скромното ми мнение е, че има още доста да се работи, докато се достигне нивото на HEM. Самият факт, колко хора ползват ХЕМ и колко друг софтуер е показателен...

Аз съм работил дълго време в голяма фирма и едно от нещата, които научих там е, че е добре фирмата да се специализира в това, в което е най-добра (а PS е най-добрата в обучението!), а не да разпиляват ресурс и усилия, да се обхване целия пазар, защото от това обикновено започва да страда качеството!

Щом искат да разработват собствен софтуер - ОК, но може да предложат и други варианти на клиентите си, поне докато се достигне конкурентно ниво.
      Например: за 1000т. - лиценз за Elephant
      за 2-3000 - лиценз за ХЕМ за ниските нива
      за 5000 - про версията на ХЕМ, ПТ3 и т.н. (нещо подобно)

Защото, аз дори и само в една зала да се регистрирам през друг афилиейт, заради лиценза на HEM, PokerStrategy ще загубят повече от мен в дългосрочен план, от колкото тези 30-40$, които ще платят за HEM за количества!

П.С. Предполагам, че този въпрос вече е повдиган, ако не в българската, то в някоя от другите общности. Но ако случайно не е, нека отговорните лица го отнесат по-нагоре, пък каквото решат, ние просто правим предложение като клиенти.

С най-добри чувства!
      Хули
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за мненията и коментарите по въпроса за точки срещу софтуер. За нас винаги е важно да знаем какво мислят потребителите ни.

PokerStrategy.com специализира в две основни посоки и се стреми към - най-добро покер обучение и най-голяма покер общност.

Целта на PokerStrategy.com Elephant e да бъде безплатен инструмент за статистика и анализ за начинаещи покер играчи. Ние нямаме за цел да се конкурираме с HEM и PT3, нито твърдим че Elephant е по-добър от тях.

В миналото сме предлагали лиценз на HEM срещу StrategyPoints, но заради странични проблеми, тази практика е прекратена и няма планове да бъде възобновена.

Ако вече се чувствате напреднал покер играч и имате банка да си позволите по-професионални софтуери, горещо ви препоръчвам да го направите. Дори можете да си закупите лиценз от нашия онлайн магазин.

Поздрави,
      Станислав
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Гледам съм събрал едни 70$ от "покани приятел"!
      Съгласен съм, да ги разменим за един ХМ.
      Ако може да го направим, без да минават през МБ или карти, че всичко ми е в € и не ми се дават грешни 5-10лева, за таксички и чеинж...
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от jikev
      Гледам съм събрал едни 70$ от "покани приятел"!
      Съгласен съм, да ги разменим за един ХМ.
      Ако може да го направим, без да минават през МБ или карти, че всичко ми е в € и не ми се дават грешни 5-10лева, за таксички и чеинж...
      Здравей,

За съжаление това не е възможно. Трябва да изтеглиш парите си към Moneybookers и след това пак с него да платиш за лиценза си.

Парите от програмата Покани приятел не могат да бъдат използвани директно в нашия магазин.

Поздрави,
      Надя
    • jikev
      jikev
      Сребро
      ОК, ще се дърпат значи, но нека тоя пост да се смята за официално предложение!
      Направете, така че да можем да търгуваме директно с натрупаните $$$, а не да ги разхождаме по света и да плащаме "рейк" на посредниците!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от jikev
      ОК, ще се дърпат значи, но нека тоя пост да се смята за официално предложение!
      Направете, така че да можем да търгуваме директно с натрупаните $$$, а не да ги разхождаме по света и да плащаме "рейк" на посредниците!
      Ще го предложим на шефовете ни и те ще разгледат идеята ти :)

Поздрави,
      Надя
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Аз също съм за идеята ама едва ли ще стане .Те са решили да разработват собствен софтуер в дългосрочен план може и да добре но мисля че правилното решение в момента и за самите играчи и за Покерстатежи е хем да си разработват Слона хем и да предлагат ХМ срещу стратежи точки
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей kurta1973,

Благодаря ти за споделеното мнение!
      Подробен отговор на твоя въпрос ще намериш в публикацията на Станислав (сложила съм копие в тази публикация). Няма нищо общо с разработване на наш софтуер, който да е конкурентен с останалите такива. Разработили сме Elephant, защото начинаещите играчи не могат да си позволят да плащат за софтуер, когато това би било или цялата им банка или половината. От друга страна е чудесен метод да разглеждаш ръцете си, да анализираш собствените си грешки, което за начинаещия играч е много важно, защото самоанализът е труден, но много важен процес от развитието на всеки играч. HUD-ът към него е просто един бонус, но на микролимите не е от голяма полза за играчите.

Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравейте,

Благодаря ви за мненията и коментарите по въпроса за точки срещу софтуер. За нас винаги е важно да знаем какво мислят потребителите ни.

PokerStrategy.com специализира в две основни посоки и се стреми към - най-добро покер обучение и най-голяма покер общност.

Целта на PokerStrategy.com Elephant e да бъде безплатен инструмент за статистика и анализ за начинаещи покер играчи. Ние нямаме за цел да се конкурираме с HEM и PT3, нито твърдим че Elephant е по-добър от тях.

В миналото сме предлагали лиценз на HEM срещу StrategyPoints, но заради странични проблеми, тази практика е прекратена и няма планове да бъде възобновена.

Ако вече се чувствате напреднал покер играч и имате банка да си позволите по-професионални софтуери, горещо ви препоръчвам да го направите. Дори можете да си закупите лиценз от нашия онлайн магазин.
      Поздрави,
      Деси