Покани приятел

• virusProtoss
      virusProtoss
      Бронз
      Сега да попитам понеже не можах да разбера как става възнаграждението с покани приятел .... аз поканих доста хора някой от тях спечелиха пари и загубиха,но аз не получих никакви средства за това че не сам ги поканил трябва ли да цъкна някаде за да ги получа или те просто ще се преведат сами в сметката ми в покера ?
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей virusProtoss,

За да получиш автоматично своя бонус Покани приятел, твоите препоръчани приятели трябва да изиграят определен брой StrategyPoints. След като те направят това, ти ще видиш как балансът по сметката ти (вляво на началната ни страница) ще се увеличи.

След като събереш поне $50 на тази сметка, можеш да изтеглиш парите към избрана покер сметка.

Повече информация можеш да намериш ТУК, а списък с препоръчаните ти приятели и броят спечелени StrategyPoints e на тази страница.

Поздрави,

Надя
    • blueforce
      blueforce
      Бронз
      Aз имам въпрос. Ако този приятел си избие бонуса от 50$ в залата да кажем Фулл ТИлт като направи 800 точки аз получавам ли моя бонус от 100$?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Неговият бонус за съжаление не е свързан с твоя бонус за това, че си го препоръчал. Ти ще получиш пълните $100, след като той събере общо 5000 StrategyPoints, независимо от това, колко време ще му отнеме да го направи.

Ето тук можеш да следиш неговия напредък.

Поздрави,

Надя