"Маркиране на юзърите"

• LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Това ми предложение е по-скоро на майтап отколкото сериозно, но пък ако се хареса на някой и е изпълнимо защо да не се въведе :)

Мислех си - би било яко да има възможност във форума, по подобие на покер залите да маркираш "рибите" - т.е. човек, който пише безмислени постове да го маркирам в лилаво например и съответно прякора му и заглавията на теми, които са отворени от него също да ми излизат в лилаво, че да знам да не си губя времето да ги отварям и чета :)
  • 5 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Има опция за игнориране на потребители, върши даже по-добра работа ;) .
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Има опция за игнориране на потребители, върши даже по-добра работа ;) .
      Ах, това го бях пропуснал :P Сега ще видя как работи, мерси.

P.S. Работи да филтрира и да не показва постовете на определени потребители, но все пак опция да показва "must read" потребителите в зеленичко и "don't read" в червеничко би била итнересна :s_biggrin:
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      И съм 95% сигурен , че който ти светне в лилавичко и те подсеща да не четеш неговите теми първо тях ще отвориш за да видиш какво пак е измундрил :D :D :D
      "Любопитството уби котката" Не го забравяй :)
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      И аз тъкмо щях да пиша, че отбелязването на мнения с червен/лилав цвят по-скоро ще привлича вниманието ти към тях, отколкото обратното. За мен опцията за блокиране на потребители работи добре. Един спамър постоянно ми се набиваше в очите, но откакто го игнорирах форумът стана доста добро четиво :) .
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Интересно предложение! Много е подобно на маркирането в покер залите. Ще го обсъдя с другите колеги.

Поздрави,
      Станислав