Игра на повече маси

• jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Аз имам един, може би малко глупав въпрос. Как да играя на повече от 4 маси? Защото мониторът ми побира само толкова. Има ли някакъв начин или метод, нешо такова. Приемам съвети всякакви. Благодаря предварително!!!
  • 6 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей jekinsmcon,

За да виждаш повече от 4 маси, можеш да си:

1. купиш втори монитор (видео картата ти трябва да позволява 2 монитора)
      2. купиш по-голям монитор - 22" или повече с резолюция 1920х1080
      3. да нареждаш масите една зад друга. Активната маса автоматично минава на преден план

Иначе личното ми мнение е, че 4 маси са напълно достатъчно, освен ако целта ти не е да изчистваш бонуси и/или рейкбек.

Поздрави,
      Станислав
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Иначе личното ми мнение е, че 4 маси са напълно достатъчно

Това някак си не ми прозвуча добре.Доста може да поспорим :)
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      google -> multidesctop -=> 40 poker tables :)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      google -> multidesctop

?
    • Zoristiq
      Zoristiq
      Бронз
      С Win-7 съм и имаше една екстра която си бях инсталирал долу седеше до часовника в системния трей (Multidesktop 10) Тоест ми излизаха числа от 1 до 10 и имах 10 декстопа ако ме разбираш пускаш си единия пускаш си 4 маси пускаш си другия пускаш си и на него 4 маси и само с един клик ще преминаваш на който десктоп си поискаш... не те знам ти с каква операционна система си и за това само написах в гоогле това което ти казах и на теб и от там вече ти си търсиш и си се оправяш има го и за Виста и за ХР .. Май..

Примерно:
      http://www.filebuzz.com/fileinfo/30305/Super_X_Desktop_virtual_Manager.html

• LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Не ми изглежда съвсем практично това с многото десктопи.

По-скоро препоръчвам всеки да си експериментира с начина на подреждане на масите. Тук има и едно видео по въпроса:

http://bg.pokerstrategy.com/video/15112/

Аз съм експериментирал с повечето начини за подреждане и когато играя 6-9 маси си ги нареждам tile / overlap - всичките маси се виждат обаче има малко припокриване основно в страничните части, където и без това не ти е много важно да виждаш.

Ако играя над 9 маси или го правя cascade, или нареждам 6 маси на tile и зад някои от тях по още 1 маса...

Просто трябва да се експериментира с това, всеки да си прецени как му е най-удобно.