Някой да знае...

• ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Искам да попитам нещо,пуснали са готини фриироли в пасифика,но не мога да се регистрирам.В обяснението за регистрация на турнира пише : by hitting one of many poker hands on any cash game.Ако някой може да ми обесни какво имат предвид под това да удариш някаква ръка,защото не го разбирам играх кеш -удрях разни чифтове,печелех разни ръце и все още ен мога да се регистрирам,така че ще съм благодарен някой ако може да ми хвърли инфо :)
  • 5 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ninjaflash,

Смятам, че говориш за промоция в тази зала. Мисля, че е тази: HIT the 888s , за съжаление страницата не е локализирана на български.

Моля в бъдеще да именуваш темите си малко по-ясно, за да можеш да получиш по-бърз отговор, пример: "Фрийроли в 888poker" или нещо подобно. :)

Поздрави,
      Деси
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Дааа,трябва да удариш 888,88АА,8888,ама аз да се оплача.Един ден не ме пуснаха да играя,даже им пратих номера на ръката,ама нъцки.... ;( ;( ;(
      Поне ще играя във финалния за 8888 гущера. :rolleyes: :rolleyes:
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Благодаря за разяснението,не знаех че такава е промоцията с 8-ци иначе щех да сложа друго име на темата,но мисля че щеше да е излишно,защото щях да съм се сетил :)
      Може да дебна 8-ци по-късно.
      misko69 ти къде си им пратил ръката и те изискват ли го ?
    • misko69
      misko69
      Бронз
      По принцип 2 пъти съм участвал в ежедневните за 888 долара и двата пъти ми се появяваше съобщение от залата,че съм спечелил място и да се запиша.След това такова идваше и в пощата.Сега не помня кой ден беше,май 30.12. дойде времето за записване,а аз бях хитнал 888,май беше фулхаус,но не ме пускаше.Писах им писмо,с номера на ръката,но така и не съм получил отговор,карай....
      А за финалния за 8888 долара си имам официално съобщение в пощата.
      Успех!
      Митко ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от ninjaflash
      Благодаря за разяснението,не знаех че такава е промоцията с 8-ци иначе щех да сложа друго име на темата,но мисля че щеше да е излишно,защото щях да съм се сетил :)
      Може да дебна 8-ци по-късно.
      misko69 ти къде си им пратил ръката и те изискват ли го ?
      Привет отново,

Новото име на pacific poker e 888poker. :) Затова те посъветвах да ползваш името на залата.

Късмет в промоцията на всички!

Поздрави,
      Деси