$50 начален капитал

• aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Здравейте.

Реших теста и искам да попитам възможно ли е да ми пратите бонуса в акаунта ми в pokerstars.Аз там пари не съм депозирал имам само $4,63 от 2-та долара които ми бяха пратени от залата?
      Ако не става така ще можете ли ако си направя нова регистрация?

Грешно ли съм разбрал или ако не събера 500 VPPs ще ми се вземе началния капитал?
  • 301 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл в нашата общност!

За съжаление няма да можеш да получиш началния капитал в PokerStars, ако вече си имал сметка там, нищо, че не си правил депозит. Причината за това е, че за да си тракнат към нас, трябва да си въвел определен маркетинг / бонус код и т.н.

Затова ти препоръчвам да си избереш друга покер зала от ТОЗИ списък и да спазваш стъпките една по една, за да си сигурен, че ще получиш началния капитал.

А докато си създаваш нова сметка и чакаш началния капитал, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни видеоматериали - със сигурност това ще ти е от полза, когато започнеш да играеш!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Ясно... ми ако си направя нова регистрация?Питам защото го предлагат като услуга?

Ако не става и така се мятам на някоя друга покер зала.

Впрочем ви поздравявам.Сайта ви е невероятен научих много и ще продължавам да се обучавам чрез вас. :)
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      ми ако си направя нова регистрация?Питам защото го предлагат като услуга?
      Сигурен ли си, че говориш за PokerStars. Те са болезнено известни с нежеланието си да се ре-тракваш или да правиш всякакви подобни "шмекерии"
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      aleksoft,

И мен много ме съмнява PokerStars да се съгласят... Досега не съм чувала да са го позволявали, затова и не го препоръчвам като вариант.

Но можеш спокойно да си избереш друга зала - дори и да е нова за теб, ние имаме подробни указания за изтегляне. За някои от залите (например Cake Poker или Mansion Poker), имаме и съвети за успех и детайли относно началния капитал, така че да можеш без проблем да свикнеш с новата зала.

Благодарим ти и за позитивната обратна връзка!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Мисля да ви послушам и затова смятам да се регистрирам в Full Tilt Poker.

Само един въпрос имам относно метода на изплащане на бонуса в FTP.Ако не успея да събера тези 835 Фул Тилт точки за да получа допълнителните $50 долара губя ли началния си капитал от $50 долара?
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Не успях да дочакам отговора ви и се регистрирах успешно в Full Tilt Poker, но все още ме интересува дали ако не успея да събера тези 835 Фул Тилт точки за да получа допълнителните $50 долара губя ли началния си капитал от $50 долара?

Интересувам до колко дни горе/долу ще получа бонуса си.

Както и имали друг начин да си инсталирам изглед на карти, защото по описания начин от ТУК не е възможно поради липсата на папката Elements.В папката Table има само "Avatars" и "Choose".

П.П. Намерих тука някакви теми на маси карти, но английския не ми силната страна, затова ще ви помоля да ми разясните как да ги инсталирам. Full Tilt Poker Mod`s
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей aleksoft,

Дори и да не успееш да събереш необходимите Full Tilt точки за допълнителния бонус, началният капитал няма да бъде изтеглен обратно от твоята сметка.

Колкото до получаването на началния капитал - ако вече си въвел една покер сметка за получаване на началния капитал (както в твоя случай PokerStars), тогава трябва да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти (в менюто Помощ) и да им кажеш, че искаш да получиш началния капитал във Full Tilt, както и да им дадеш потребителското си име там.

За съжаление все още нямаме поддрьжка на български език, затова трябва да им пишеш на английски език. Текстът трябва да е нещо подобно на: Hi, please transfer my starting capital to Full Tilt, my account name there is ... . След това ще получиш парите в рамките на 48-72 часа.

Относно изгледите на масите: за съжаление Full Tilt съвсем наскоро промениха изцяло софтуера си, затова и указанието за инсталирането на изгледи в момента не са актуални. Ние сме предали информацията на съответния отдел и съвсем скоро ще имаме нови указания.

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      10х за инфото.

Писах им сега остава да чакам. :]
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво, благодарим ти за съдействието!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Получих едно писмо на пощата си че трябва да пратя копие на личната си карта и снимка с документа.Нужно ли е това при положение че ми писаха че вече ще ми пратят началния капитал:"thank you for your message, I have updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours."

Направих си снимки все пак, но нямам документ който да доказва че живея на адреса в момента.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление колегите от отдела за обслужване на клиенти не знаят предварително дали ще се наложи проверка на самоличността или не.

Ще трябва да изпратиш документите на посочения адрес, за да получиш началния капитал.

Колкото до адреса: можеш да ни изпратиш сметка за телефон, банково извлечение или подобен документ с името и адреса ти - стига да съвпада с този на сметката ти при нас, всичко е наред.

Благодарим ти за съдействието!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Ставали да пратя договора за Интерната ми, което се води на името на майка ми, защото това е единствения документ където е описан адреса ни по личната ми карта и настоящия ми адрес и защото нямам документ където да пише моето име и настоящия ми адрес?
    • theminimalists
      theminimalists
      Бронз
      Да не отварям нова тема-преминал съм теста,даже съм поканил и приятел.За зала си избрах PacificPoker.Чакам вече десет дена и бонус не съм получил>?Необходимо ли да да извършвам някакви допълнителни процедури за изплащането на бонуса?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от aleksoft
      Ставали да пратя договора за Интерната ми, което се води на името на майка ми, защото това е единствения документ където е описан адреса ни по личната ми карта и настоящия ми адрес и защото нямам документ където да пише моето име и настоящия ми адрес?
      Здравей,

Ако живееш с родителите си, няма да е проблем договорът да е на името на майка ти. Но е добре да го споменеш в имейла, за да не се чуди отделът за сигурност.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от theminimalists
      Да не отварям нова тема-преминал съм теста,даже съм поканил и приятел.За зала си избрах PacificPoker.Чакам вече десет дена и бонус не съм получил>?Необходимо ли да да извършвам някакви допълнителни процедури за изплащането на бонуса?

Здравей и добре дошъл,

Видях, че нашият отдел за обслужване на клиенти ти е изпратил имейл, в който те моли да ни изпратиш документи за самоличност, възможно е да не си го получил поради някаква причина, например спам филтър на имейл адреса ти. Ето повече информация:

За да преминеш проверката за самоличност, изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com, до:

# security@pokerstrategy.com

Като допълнение, изпрати и сканирано копие или снимка на документ, който доказва самоличността ти и данните на него съвпадат с тези, които си регистрирал. Валиден документ може да бъде:

* Копие на лицевата и задната страна на личната ти карта
      * Паспорта ти
      * Копие на лицевата и задната страна на шофьорската ти книжка

Изпрати копието в един от следните формати: *.jpg, *.pdf или *.doc файл.

Изпрати ни също и своя снимка, на която държиш документа си за самоличност близо до лицето си. Моля те изпрати ни копието на документа и снимката в един имейл.

Личните ти данни ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Можеш да намериш политиката за конфиденциалност на PokerStrategy.com както и допълнителна информация, тук:

# http://bg.pokerstrategy.com/privacy

Изброените детайли трябва да се виждат: име, адрес (ако има такъв), организацията, издала документа, номера на личната карта или паспорта и датата ти на раждане.

Ако на документа, който ни изпращаш, не е упоменат адреса ти, или показва адрес, различен от този, регистриран в PokerStrategy.com, те молим да изпратиш и допълнителен документ, доказващ адреса ти, като например сметка за разходи на твое име.

Можеш също да качиш изображението в интернет страница за хостинг на снимки, като например http://www.imageshack.us.

Ако избереш този вариант, просто изпрати имейл на security@pokerstrategy.com и посочи URL адреса на изображението.

След като ни изпратиш тези документи, нашият отдел за сигурност ще ги разгледа възможно най-бързо и ще ти преведе началния капитал или ще се свърже с теб, ако е необходимо допълнително съдействие.

Благодарим ти предварително!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Не мога да разбера какъв им е проблема!

Направих всичко нужно, изтеглих Full Tilt Poker залата регистрирах се с кода PSVIP, а все нещо изкача не мога да разбера какво става тука!Първо ми викат че не са могли да видят линковете към документите ми (което е абсурдно), но както и да е пратих ги пак обаче като прикачени файлове.Сега ми пращат ето това съобщение:
      "Dear aleksoft, Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us. Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account. Best regards, PatrickS"

Бихте ли проверили?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

За съжаление бонус кодът за безплатния начален капитал не е PSVIP, a PS150, както подробно е описано в указанието за изтегляне след преминаване на теста. Затова и колегите не могат да ти преведат началния капитал в тази платформа.

Трябва да си избереш друга платформа от ето този списък и да спазиш всички стъпки от указанието (след като кликнеш на избраната покер зала) - понякога дори само една пропусната стъпка може да означава, че сметката ти не е тракната към нас и не можеш да получиш началния капитал.

След като си избереш платформа, създадеш си сметка там и я въведеш обратно в указанието за изтегляне, напиши на отдела за обслужване на клиенти коя покер зала си си избрал и какво е потребителското ти име там, за да получиш началния капитал.

Благодарим ти много за съдействието!

Поздрави,

Надя
    • aleksoft
      aleksoft
      Бронз
      Разбирам, но не аз съм направил грешка, а просто при вас има разминаване в бонус кодовете!
      Тук кода е PSVIP:
      http://resources.pokerstrategy.com/platforms/guides/vip/fulltilt/fulltilt_4_en.jpg
      http://bg.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/download
      A ето тук PS150:
      http://resources.pokerstrategy.com/platforms/guides/free50/fulltilt/fulltilt_4_en.jpg
      http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/4

След като се получи това разминаване има ли възможност да изтрия акаунта си в Full Tilt Poker и на ново да си открия сметка, защото настоявам да е в тази покер зала?
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

нормално е кодовете да са различни, тъй като единият е за начален капитал, а другият - просто ако депозираш там и искаш бонус за първи депозит (600$). В инструкциите за начален капитал си е посочен PS150.

Кофти се е получило, за съжаление не можеш да смениш вече кода.

Поздрави,
      finchybg