Въпрос относно бонуса 50$

• 22 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Мисля, че ХР и 2000 са на една и съща основа, както Vista и 7 и не би трябвало да имаш проблем. Пробва ли да си инсталираш софтуера и дава ли ти някакъв проблем при инсталацията/стартиране?
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Да и на двете ми дава грешка и не иска да тръгне...в pokerstars нямам такива проблеми.. ?(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      А това при инсталацията ли ти го дава?
      Пробвай на .exe файла да цъкнеш с второто копче на мишката - Properties. После дай Compability и му дай на XP. :)
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Ами да..при инсталацията.
      А като отида в properties и нямам никакво Compability ..ауу нз какво да правя? :( :(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      На инсталационния файл цъкаш properties нали? Това compability трябва да е в горните менюта. Ако го няма там .... не знам тогава ...
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Еми пък ебаси тъпия проблем! Инсталирай си втори windows на машината си, къв е проблема? И нека той да е ХР ;)
      Ако не можеш да го направиш сам, във всеки сервиз ще ти го направят за 10-15 кинта. После само при стартирането на компа ще те пита кой от двата windows-а ще ползваш 2000 или ХР. Чиста работа!
      Хайде действай по-бързо, чакам те на масите! :f_biggrin:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей peshotar,

В момента бонусът се предлага в Cake и Full Tilt Poker. На тази страница са залите, в които разполагаме с $50 този месец: цък. Обновяват се веднъж месечно.

Бих искала да те поканя във форума Представи се, където да се запознаеш както с общността ни, така и тя с теб.

Поздрави,
      Деси
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      ЧНГ на всички !
      Пожелавам Ви много здраве и късмет по масите!

Имам проблем с инсталирането на cake poker.Изтеглих го на компютъра,изчистих си бисквитките но така и не ми се отваря.
      Не съм имал регистрация и искам да се възползвам от бонуса,който ни давате при преминаване на теста.
      Благодаря,предварително!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей и ЧНГ!

Ще те помоля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти на залата: support@cakepoker.com. Мисля, че обслужването е само на английски. Ако имаш нужда от превод, не се колебай да попиташ тук и ще ти помогнем.

Надявам се някой да може да те посъветва в тази тема, но ако няма - на страницата тук: цък се намират системните изисквания на софтуеъра и някои технически проблеми, които може да изпитват някои потребители.

Поздрави,
      Деси
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Така..първо мерси за помощта.Сега видях,че има стара версия на тоя cake и тя ми върви.Та при нея бонуса си важи нали..ии самата ти си върви добре?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей peshotar,

За да важи бонусът, просто трябва да си следвал правилно тези стъпки тук: цък. Можеш да изпратиш имейл на залата и да попиташ дали си успешно тракнат към нас.

Поздрави,
      Деси
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      http://prikachi.com/images/943/2816943W.jpg
      Ето такава грешка ми дава при инсталацията на старата версия...нз какво точно значи ?(
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Както колегата е направил със стара версия на cake poker,инсталирах я без проблем.
      Но стигнах до създаването на истинска сметка и ми иска Activation Code
      Ще ми го пратят на емайла ли този код ?
      Поздрави и благодаря за винаги бързите и адекватни отговори !
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Ако не се лъжа кода го има в сайта...
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Activation code(optional)

Този код не го видях никъде ,за да си активирам сметката в сайта!
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Здравейте момчета :heart: ;)
      След като се регистрирате в кейка трябва да Ви изпратят имейл за активация на акаунта.Натинете тук.....и ала бала.Поне при мен нямаше такъв код и аз го оставих празно това поле.Ако всичко сте направили по указанията трябва да сте с тракнати сметки към стратегито ;)
      След като си избрал, че имаш бонус код (Signup Code) въведи с полето "Signup Code": PSVIP.

Накрая кликни на бутона "Sign Up" (Регистрирай се).Това е най-важното!!!!!!!!!!!!!!
      Успех!
      Митко ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Бонус код PS50 се въвежда в полето "Signup Code" (бонус код). Така Cake Poker ще знаят, че искаш да получиш $50 начален капитал от PokerStrategy.com. PSVIP е за депозитни бонуси.

Поздрави,
      Деси
    • gazipazi
      gazipazi
      Бронз
      здравейте, трябва ли да направя всички тези снимки на мен и личните ми документи, и сметки от телефони и т.н. , няма ли начин да мина само с едно копие на личната ми карта и така да потвърдя самоличността си ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей gazipazi,

Само ако такива документи са ти били поискани, ти трябва да ги изпратиш. За повече информация моля да се консултираш с отдела за обслужване на клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2