Лични съобщения в общността

• DestinationAnywhere
      DestinationAnywhere
      Бронз
      Може и да е обсъждано вече,но ...
      Не е ли малко куцо първо да трябва да пратя покана,после да чакам съответният човек да я приема и чак след това да му пиша съобщение.
      Какво става в случай,че човекът просто не ме познава или не се сеща кой съм,няма как да му драсна няколко реда предварително.
      Може ли да направите такава промяна по форума? Да може да се пращат съобщения и без приятелство,пък после ако другата страна иска - или ignore или block,нещо от този сорт... Някак си се ограничава комуникацията,а форумът е точно за това.

П.С. Може и аз да съм пропуснал нещо,ако е така ме поправете. :)
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей DestinationAnywhere,

Благодаря за обратната връзка! Сегашната схема на комуникация е решена да бъде така на база минал опит от немската общност както и оплаквания от по-полулярни потребители, заради това, че получават твърде много съобщения от хора, които не познават.

Иначе си прав, форумът е за комуникация и винаги можеш да го използваш за да пишеш на някой - "Хей, искам да те питам нещо, изпратих ти покана от Общност... направи ме приятел и ще продължим разговора там".

Поздрави,
      Станислав
    • DestinationAnywhere
      DestinationAnywhere
      Бронз
      Да,предположих че е така.
      И аз да бях на тяхно място сигурно щях да разсъждавам по същия начин.
      Но как да стане комуникацията :) Да отворя тема с името на потребителя,за да съобщя че има покана? :D
      Ще си търся начини явно. :s_cool:

Поздрави!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от DestinationAnywhere
      Но как да стане комуникацията :) Да отворя тема с името на потребителя,за да съобщя че има покана? :D
      Ще си търся начини явно. :s_cool:

Поздрави!
      Не. Просто гледаш в коя тема човекът, с който желаеш да говориш, е активен и му пишеш там. Може и в неговия блог. Ако той е активен в дадена тема, ще открие и прочете съобщението ти :-)