теглене без депозит?

• tatyanaivannova
      tatyanaivannova
      Бронз
      чрез банков трансвер ? изкарах някое и друго доларче в повече сас началния капитал дали сште има някакви проблеми ?
  • 22 отговора
    • Novakov
      Novakov
      Бронз
      Хахаха, определено ще има проблеми!!! :D
      Вземи прочети правилата за началния капитал и после пиши глупави поустове.
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Абе, хора, никой ли не ходи на училище вече? трансВер, депозиД, САС, СШТЕ..... ????? Леле, леле.... това от елементарна култура трябва да се знае....

По темата - без депозит не можеш да теглиш!
    • tatyanaivannova
      tatyanaivannova
      Бронз
      мерси за отговорите ... значи требва да направя някав депозид и после ште мога да тегля свободно :)

еми друго си е като ти кажат какво требва да направиш :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      да булка "ште" може да теглиш.Ако си изпуснала някой клас,моля вземи букварче,че е трагично просто.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @tatyanaivannova, началният капитал не се води за депозит, а без да си депозирал не можеш да теглиш. Т.е. ще трябва да направиш поне минимален депозит.

@към останалите, нека запазим приятелската атмосфера де. :)

Поздрави,
      Ицо
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Злато
      Тоест ако направиш 1000 ФТП точки във Фулл Тилт, няма да можеш да си изтеглиш парите ?
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Ице,какъв по приятелски съвет от това да и покажем грешките ? :D (Спирам се)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от IvanSh1
      Тоест ако направиш 1000 ФТП точки във Фулл Тилт, няма да можеш да си изтеглиш парите ?
      Ако направиш 1000 точки и не си депозирал, няма да можеш да теглиш пари. Това са изискванията на залата и ние от PokerStrategy.com не сме наложили това правило. Това е част от изискванията на покер залата и от условията, с които сте се съгласили при създаването на сметката си.

Всичко това е в интерес на собствениците на сметки там, защото по този начин залата се уверява, че именно собственикът на сметката тегли пари. За повече информация се консултирайте с отдела за клиенти на FTP.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • prodigyto
      prodigyto
      Бронз
      Да наистина няма да може да теглиш без депозит но се замисли струва ли си за да дръпнеш тези 50 кинта да депозираш 10 и да получиш депозит бонус от само 10 кинта след като може да получиш мн пове4е ( до 600$ )

Аз лично бих ги вдигнал до колкото мога ... и после ако нямам лични мой бих дръпнал от някой приятелче на заем колкото съм успял да направя с сайта за да знам че мога да ги върна после бих изпрал и БОНУСА ОТ ДЕПОЗИТА ... и накрая бих си дръпнал ...и тези 50 и бонуса и дай боже и да си напред и да продължиш да дърпаш . Щото сега без депозит ти нямаш и РЕЙКБЕК ...

а то също си е далавера ! ПОМИСЛИ :")
    • IvanSh1
      IvanSh1
      Злато
      Деси, благодаря за отговора, бях останал с грешно впечетление. :)
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      депозид

:D :D Ти си знаеш дали без да искаш ги правиш тези правописни грешки или от бързина.Ако така си пишеш господ да е на помощ на БГ!
    • Lucker9200
      Lucker9200
      Бронз
      два въпроса и от мен - има ли значение кога ще депозираш, за да можеш да си изтеглиш парите?
      пример: играеш 1 година, правиш 50$-те на 300$, депозираш 10-15$ и си теглиш 315$ + бонус(ако има) - пречи ли, че си играл 1 година преди да депозираш на тегленето?
      какво точно представлява рейкбек-а?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Lucker9200,

Не пречи, че си играл цяла година, а след това си направил депозит. :) Ако обаче беше обратното, депозирал си преди една година и искаш да теглиш, за някои опции трябва да не са минали повече от 6 месеца. Това се потвърждава със залите, обратното не пречи.

Поздрави,
      Деси
    • xtuning
      xtuning
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей Lucker9200,

Не пречи, че си играл цяла година, а след това си направил депозит. :) Ако обаче беше обратното, депозирал си преди една година и искаш да теглиш, за някои опции трябва да не са минали повече от 6 месеца. Това се потвърждава със залите, обратното не пречи.

Поздрави,
      Деси

Съжелявам много , но съм нов както в играта , така и в сайта и доста , доста работи не са ми ясни . Ще задам 1 кратък и бърз въпрос и ви моля да ми обясните като на 10 годишен !

Играя във ФТП с бонус капитала (50$) Дръпнах леко напред с чиповете . ТА , за да мога да тегля тези пари , трябва да ВКАРАМ още пари ( може и минималното 10$ ) , и трябва да ги вкарам ПРЕДИ да съм събрал 1000точки ( ФТП) ?!!??

МОЛЯ ако не сте на 100% сигурни , не коментирайте . Ако испускам нещо кажете ми го по разбираем начин ( защото съм сигурен ,че има и много други като мен )

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ! Знам ,че екипа ще погледне сериозно над въпроса ми ! :)

Поздрави: Xtuning
    • achko
      achko
      Бронз
      @xtuning Може да депозираш непосредствено преди да решиш да теглиш. Дали си направил или не си нужните точки няма никакво значение по отношение на депозита а само по освобождаването на началния капитал.
    • xtuning
      xtuning
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Първоначално публикувано от IvanSh1
      Ако направиш 1000 точки и не си депозирал, няма да можеш да теглиш пари. Това са изискванията на залата и ние от PokerStrategy.com не сме наложили това правило. Това е част от изискванията на покер залата и от условията, с които сте се съгласили при създаването на сметката си.

Всичко това е в интерес на собствениците на сметки там, защото по този начин залата се уверява, че именно собственикът на сметката тегли пари. За повече информация се консултирайте с отдела за клиенти на FTP.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси

3-ма човека пишете 3 различни неща ... Помолих някой компетентен да ми каже по възможно най-лесният начин как стоят работите .....
    • achko
      achko
      Бронз
      С Деси пишем едно и също :) Трябва да си изпълнил и двете условия - да си направил 1000 точки И да си депозирал за да теглиш пари (поне по отношение на тегленето на първоначалния капитал). Дали ще депозираш преди или след като направиш 1000 точки няма никакво значение.
    • xtuning
      xtuning
      Бронз
      Да разбрах ! Просто изречението може да се възприеме по няколко начина от НЕкомпетентните като мен :) >> '''''' Ако направиш 1000 точки и не си депозирал, няма да можеш да теглиш пари. '''''

Нека да обобщя и ще те помоля само да ми кажеш разбрал ли съм правилно .
      Значи за да изтегля тези пари - който съм спечелил , както и първоначалният капитал , аз трябва да съм изпълнил 2-те условия :
      1 да съм събрал повече от 1000 точки
      2 да съм депозивал някаква сума пари ( минимум 10$ )

Пример :
      1 .Започвам с начален капитал 50$
      2 .Правя ги 100$
      3. Събирам 1000 ФТП
      4 депозирам 10$
      5 тегля 110$

50$+50$ ( спечелени) + 10$ (депозит) = 110$ ( изтеглени )

Сигурно както ти , така и още много се смеят на постовете ми , но вече съм се парил с сериозна сума за подобни Онлине депозити и не искам пак нещо да се обърка :) ) Кажи ми само дали съм разбрал правилно !

Благодаря ти много за отделеното време !!!!
    • achko
      achko
      Бронз
      Дам , точно така е. И все пак трябва да погледнеш правилата на залата да не би да искат да завъртиш депозираните пари по някакъв начин преди да теглиш. Ако има такова условие тогава ще можеш да изтеглиш всичко без 10$ които си депозирал. Не съм сигурен как стоят нещата фул тилт , но мисля че нямат такова условие.
    • 1
    • 2