freeroll fulltilt

• jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Здравейте! Спечелих един от онези турнири във фултилт, със бай-ин 5фтп. Дадоха ми някакъв билет за "The Big Little Tournament". Билета си ми седи в Cashier-a, но не знам как да го използвам. Или поне ако е за точно определен турнир, къде мога да видя датата на започване? Някой ако знае нещо, моля да пише.
  • 6 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      193771168 на 30.01
      Успех!
      Митко ;)
      :tongue: :tongue: Напиши в заглавието на темата BLT,че сега видях,това не е фреейол,а жива касапница :D
    • shimar2
      shimar2
      Бронз
      Първоначално публикувано от jekinsmcon
      Здравейте! Спечелих един от онези турнири във фултилт, със бай-ин 5фтп. Дадоха ми някакъв билет за "The Big Little Tournament". Билета си ми седи в Cashier-a, но не знам как да го използвам. Или поне ако е за точно определен турнир, къде мога да видя датата на започване? Някой ако знае нещо, моля да пише.

The Big Little Tournament--Всяка последна събота на месеца 12:30 ЕТ(19:30 БГ).Намериго ако е обявен и се регистрирай с билета.
      Успех.
    • jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Благодаря за отговорите!
    • jekinsmcon
      jekinsmcon
      Бронз
      Митко както те гледам си на 'ти' с този тип турнири и имам едно друго върросче. Преди да започне турнира пишеше, че освен билет победителя печели и 900фтп. Но след като го спечелих тези точки не ми бяха преведени по сметката. Случайно дда знаеш нещо? Или някой друг знае нещо по този въпрос нека ме осведоми.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Не знам,аз всеки месец се намъквам в тоя турнир,но не съм получавал никакви точки.Това за точките не съм го срещал ?(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от jekinsmcon
      Митко както те гледам си на 'ти' с този тип турнири и имам едно друго върросче. Преди да започне турнира пишеше, че освен билет победителя печели и 900фтп. Но след като го спечелих тези точки не ми бяха преведени по сметката. Случайно дда знаеш нещо? Или някой друг знае нещо по този въпрос нека ме осведоми.
      Може да си гледал за второ място. Най-добре е да се консултираш със самата зала и отдела за клиенти там.

Поздрави,
      Деси