Въпрос свързан с повече играчи от едно място

• omnytrix
      omnytrix
      Бронз
      Здравейте :) )
      Преминах теста, регнах се във FullTilt, тъй като ми казаха, че е по-добре там отколкото в PokerStars, въведох необходимите данни и сега чакам $50.
      Работата е там, че сега и човека живеещ с мен възнамерява да направи същото, но вече има регистрация в FullTilt-а. Та въпросът ми е след като премине теста, как да вкара кода, за да получи 50-те долара? Трябва ли да си прави нов рег, за да въведе кода и ако си направи, и започнем да печелим пари, ще ни направят ли някакъв проблем (support-a), защото ставаг 3 рега ? = //
  • 11 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Забранено е да имаш повече от 1 акаунт , така че той ще трябва да си избере друга зала където няма регистрация иначе по всяка вероятност ще му блокират и двата акаунта че и твоя може покрай него.
    • omnytrix
      omnytrix
      Бронз
      А де .. ами като са 2 вече, к'во прайм ?
      Освен да обясня на support-а, да делнат 1ния и да играем така (с 2 акаунта)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от omnytrix
      Здравейте :) )
      Преминах теста, регнах се във FullTilt, тъй като ми казаха, че е по-добре там отколкото в PokerStars, въведох необходимите данни и сега чакам $50.
      Работата е там, че сега и човека живеещ с мен възнамерява да направи същото, но вече има регистрация в FullTilt-а. Та въпросът ми е след като премине теста, как да вкара кода, за да получи 50-те долара? Трябва ли да си прави нов рег, за да въведе кода и ако си направи, и започнем да печелим пари, ще ни направят ли някакъв проблем (support-a), защото ставаг 3 рега ? = //
      Ако твоят приятел вече има сметка в залата и си създаде нова, няма да получи право на бонуса, а също така ще наруши основно правило на залата, защото има право само на една сметка. Капиталът се предлага в следните зали:

http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Ако вече има сметки, няма право на нова.

Поздрави,
      Деси
    • omnytrix
      omnytrix
      Бронз
      Друго имам впредвид.. да ги помоля да махнат рега на приятеля и да ги убедя да ни позволят да играем с 2 акаунта.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Вече съществуващи акаунти не трият. И аз ги молех в PokerStars да ми изтрият акаунта, но ме отрязаха набързо :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от petarvalchev
      Вече съществуващи акаунти не трият. И аз ги молех в PokerStars да ми изтрият акаунта, но ме отрязаха набързо :D
      +1.

И двете зали имат строга политика относно това и отказват да трият съществуващи акаунти.

Поздрави,
      Ицо
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Аз пък имах проблем с въведените лични данни ( бях объркал едно нещо) и след като имах основателна причина и я обясних на съпорта ми изтриха акаунта и дори ми прехвърлиха парите на новия ( те ми казаха да си направя нов след като ги питах как да си редактирам личните данни, но не било възможно да се променят - поне това което аз бях объркал). Засега съм нямал проблем с транзакциите. Става въпрос за покерстарс. Бавно отговарят, но са най - точния съпорт !!!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей gunnerboy22,

С подобен коментар ще доведеш до заблуда доста от новите членове, а някои може дори да загубят сметките си като цяло, затова трябва и аз да кажа нещо. Не знам какви обстоятелства са били, че да ти затворят сметката и да те помолят да си направиш нова, но това са невероятни изключения и не бих ги нарекла практика на залите.

Поздрави,
      Деси
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Да питам и аз-Приятелката ми иска да получи началния си капитал във фултилт обаче и аз имам регистрация там,а сме с едно IP.
      Да не стане така да ни затворят акаунтите и на двамата.Ако искат некви снимки на лични карти няма проблем да им пратя,ама да не направо да ни затворят без предупреждение.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей 4o4ity,

Не мисля, че това е практика на тази зала, но можеш да се консултираш с отдела им за обслужване на клиенти. Нашият отдел за клиенти със сигурност ще й даде шанс да си направи сметка, за залата не мога да гарантирам.

Поздрави,
      Деси
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Ок мерси за отговора,ще пробвам да им пиша да видим какво ще кажат