Забавяне при получаване на 50$

• xtuning
      xtuning
      Бронз
      Здравейте от мен Xtuning

Нов съм тук и пиша за първи път .От извесно време разглеждам сайта , чета постове и статии , гледам видео материали и тем подобни . Е реших се да се пробвам с теста за 50$ и го минах без никакви проблеми . Получих е-майл , че сметката ми в момвнта се проверява .

Та данните които съм въвел по рано , са данните на моята лична сметка .... и не мисля ,че проверката би се затруднила или срещнала някакви спънки по пътя . Казвам това защото ми се струва ,че вече чакам доста време отговора от вашия екип дали 50$-те са преведени или не ...... и ни вест , ни кост .

Възможно е аз да препирам прекалено много ( ако е така се ИЗВИНЯВАМ ) просто не съм наясно . Попринцип колко време ( средно ) се проточва процедурата по обработка на сметката ми ?? Изчаквам вече повече от 12 часа :)

П.П. Покер залата която съм избрал за мой игрален плот е Фултилт ( ако това има значение )
  • 3 отговора
    • plachkov87
      plachkov87
      Бронз
      Проверката е до 24 часа и ако всичко е наред до 48 часа след проверката ти превеждат началния капитал, ако те накарат да пращаш снимки с лична карта ще чакаш още 24 часа. Така беше при мен :)
      И ако си пропуснал стъпка 6 и 7 от подробните указания за изтегляне направи ги, защото това ще ти коства допълнително забавяне от 48 часа :)
    • gazipazi
      gazipazi
      Бронз
      аха значи не е необходимо да пращам снимки и сметки и другите , мога ли да мина с копие на личната карта
    • xtuning
      xtuning
      Бронз
      Благодаря ти plachkov87 !

Явно просто съм бил прекалено нетърпелив .Получих и-мейл в който ми поискаха докуметни за самоличност ( снимки или копия ) !

gazipazi !!!!!!!! Да отговотя и на теб .

Поне аз изпратих снимки на шофиорската ми книжка ( от 2 те страни ) , аз и главната страна на шофиорската ми книжка ( на една снимка ) и снимка на последната ми фактура от Мтел , така че да се вижда ясно адреса на който е ипратена фактурата :)