Предложение за допълнение на форумните правила

• numpaf
      numpaf
      Бронз
      Предложението ми е провокирано от тази тема - Бтв- Медийното Безобразие И Покера !. В други форуми съм забелязал да се санкционират потребители, които в мненията си употребяват много думи, написани само с главни букви, или пък целите постове са написани с главни букви (ALL CAPS). Логиката е, че това се приема за викане и неуважение към останалите членове на форума. Има много по-лесни и естетически издържани начини да се акцентира върху определена част от мнението (чрез подчертаване, удебеляване, курсив, друг цвят и т.н.). Затова предлагам да се добави такова правило и потребители, които правят такива публикации да се предупреждават.
  • 4 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Подкрепям
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      +1, но само когато се прекалява очевидно. Все пак е доста субективно....
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      И да се създаде трол полиция, както и да се махнат поне пет теми от които ми се гади. :D

Форума ще отеснее скоро време за качествени теми и ще се навъдят изключително гадни рег потребители, които единствено ще тролват и спамят ... което не е куул (както казва петчовека :D )
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Когато се въвежда дадено правило, то следва да е общо валидно и ако има изключения, те да са минимални.

Според мен ГЛАВНИ БУКВИ се използват по-често за акцентиране върху дадена дума, отколкото за "викане" и "неуважение".

Ако в дадени публикации има викане, неуважение и спам, редно е авторът да бъде предупреден и/или санкциониран за тези си действия, без значение дали е използвал главни букви или не.

В този ред на мисли смятам, че използването на ГЛАВНИ БУКВИ (ALL CAPS) не бива да бъде забранявано.

Поздрави,
      Станислав