относно 50 $

• manikatov
      manikatov
      Бронз
      Здравейте колеги, моя въпрос след като преминах теста и ми иска някакви снимки на документи за тези 50 $? Защо на мен ми иска такива неща , а на мои приятели не , също така пращам тези снимки и ми казва че не са с достатъчно добро качество има ли и някой друг с моя проблем и ако има да каже как го е решил. Последно дали може тези снимки да бъдат преснимани
  • 8 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Снимките се изискват за да се прекратят евентуални злоупотреби.
      За качеството мисля че и даже с телефон ще станат.
      Най-добре си ги сканирай(документите) и така си ги прати.
    • manikatov
      manikatov
      Бронз
      е добре де , снимките са ми от телефон и ако се даде зоом си личи всичко и пак не става а искам да си пробвам късмета с тези 50 $ . Извинявай за въпроса но как се сканират в смисъл в някое фото ли или нещо подобно защото аз нямам нито скенер нито нещо подобно
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Аз моите не съм ги сканирал. Не всеки има скенер вкъщи, а последно ми се наложи да сканирам 1 документ и ми искаха 1 лв. (като сума не е много, но за тази услуга е). Аз ползвах фотоапарат. Въпроса не е да са супер качествени снимките, а да се четат данните на личната ти карта. И с телефон трябва да стане :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от manikatov
      е добре де , снимките са ми от телефон и ако се даде зоом си личи всичко и пак не става а искам да си пробвам късмета с тези 50 $ . Извинявай за въпроса но как се сканират в смисъл в някое фото ли или нещо подобно защото аз нямам нито скенер нито нещо подобно
      Почти във всяко копи могат да ти ги сканират и струва стотинки.
      Аз мойте със фотоапарат си ги правих и нямах проблеми.
      Edit:Явно отдавна не съм сканирал във копи.
    • manikatov
      manikatov
      Бронз
      ок благодаря ви . Утре ще отида до някое фото и ще разпитам а ако са черно бели пак ли няма да стане. иначе имам доста регистрации в други сайтове и мисля че беше много по-лесно да се види че имам доста такива рег в други сайтове а не да се мъча да снимам . Успех
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Е черно-бяло ме съмнява да ти я сканират :D Освен ако скенера не им е набор :D
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Мисля че трябва да са цветни снимките.Абе най-добре намери някой приятел с годен фотоапарат и ще стане работата
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей manikatov,

Във форума за съжаление не можем да ти помогнем особено. Ако отделът за сигурност е сметнал, че копието на личната ти карта не е достатъчно ясно, няма какво друго да направиш, освен да изпратиш ново копие.

Снимките просто трябва да са достатъчно ясни и да се чете информацията на тях.

Поздрави,
      Деси