Препоръчани приятели

• 34 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо имай предвид, че може да отнеме няколко дни, докато се актуалзира информацията за препоръчаните от теб приятели.

Също така е добре да провериш с тях дали са въвели твоето потребителско име по време на регистрация или дали са използвали твоя линк за препоръчване - ако не са, тогава няма да се показват там... Ако са го направили, но все още не се показват - пиши ни тук и ние ще проверим каква е ситуацията.

Поздрави,

Надя
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Мерси, днес се появиха :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се да го чуя! Дано бързо да съберат необходмите точки и да получиш бонуса си!

Поздрави,

Надя
    • stanislav1234
      stanislav1234
      Бронз
      здравейте, поканил съм приятел във вашият сайт и ме интересува до колко време мога да получа бонуса си? И как ще разбера ако го получа?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @stanislav1234,

Добре дошъл в българската общност!

Моля да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти и да зададеш своя въпрос на английски език ето тук.

Към момента нямаме български агенти в отдела за клиенти и се извиняваме за неудобството.

Докато чакаш отговор може да се представиш на нашата задружна общност ето тук.

Поздрави,
      Деси
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      Здравейте, да не отварям нова тема реших да ползвам тази. Поканих 1 колега да се регистрира тука чрез моя линк. Само че, после в регистрационната форма е имало някакво поле в което да напише кой го е поканил и той там ми е объркал ника. Ще е проблем ли да се отчете при мене като мой приятел, и ще мога ли да следя точките които той получава?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @vlado81rs,

Здравей,

Въпроса си трябва да зададеш на англ. език към отдела за обслужване на клиенти. Колегите ни се занимават с програмата Покани приятели и те имат необходимата информация. Моля да им пишеш тук.

Поздрави,
      Деси
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравейте,

Искам да се оплача :D Как да стане тая работа с приятелите, след като поканих няколко, но при всички се получава едно и също. От отдела за сигурност им искат личните данни по 3-4 пъти, не били получили нищо. Следователно на приятелите им писна да се заниват и се отказаха. Как да ги убедя, че има надежда? Продължавам да мисля, че в този отдел действат напълно безотговорно по отношение на личните данни на потребителите. Знам, че не зависи от Вас, просто споделям мнение.

Поздрави.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Rossess,

Данните не са просто изгубени. В много от случаите се изпращат от нерегистрирани имейли и ние няма как да одобрим такива документи, следователно биват унищожавани и трябва на ново да ги изпратят от регистрирания си имейл. Другият проблем е - изпращате некачествени снимки. Да не говорим, че понякога криете половината информация от личните си карти - без нея не може да се одобри сметката ви - хайде, отново изпратете.

Понякога се налага допълнителна информация, ето защо отново трябва да се изпращат документи.

След многобройните оплаквания от ваша страна - аз изисках проверка и мога просто да кажа - колегите ни си вършат работата и не мога да се съглася, че подхождаме с каквото и да било пренебрежение и нехайство. Все пак имаме над 2 500 000 потребители.

Моля подхождайте по-сериозно, защото "Ами може и да ми я одобрят и така" - води до многократно изпращане на документите.

Поздрави,
      Деси
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Здравей DessiP,

Може би си права за голяма част от случаите. Аз обаче съдя от личен опит. Когато аз се регистрирах се наложи да пратя едни и същи снимки три пъти и не бих казал, че са с лошо качество или има скрита информация. Просто стана от третия път, за което нямам логично обяснение. Не искам да влизам в излишни спорове, просто няма смисал, след като вие нямате вина.

Поздрави. :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Rossess,

Няма как да коментирам сметката ти - личните ти данни или кореспонденция във форума, която вече съм разисквала с отдела за клиенти и имам подробна информация за ситуацията.

Тук не става въпрос за вина или спор. Нека приятелите ти си спазват всички правила, изпратят документите и не виждам как ще имат проблем - чак пък всички? Нека сами пишат във форума.

Поздрави,
      Деси
    • sparkz
      sparkz
      Бронз
      Здравейте,аз получих капитала ви в Меншън покер и искам да попитам мога ли да получа и друг капитал в друга покер зала ? Благодаря ви предварително!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @sparkz,

Здравей и добре дошъл!

Имаш право на начален капитал само един път. Ето тук може да си избереш депозитен бонус за останалите зали.

Поздрави,
      Деси
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Да не отварям нова тема да спамя само ,понеже съм зле с писането на английски ,някой от вас дето го разбира повече ,може ли да ми каже дали написаното от мен има някакъв смисъл ? И ако не е добре да каже какво да пиша ,че да не пращам глупости ,мерси предварително :)

Hello
      In the past few days have invited some new friends for 2 i know that they successfully passed the test and sent the data and should have already paid a bonus, but I can not see them.Thit i have some way to update the information?
      Greetings!
    • Killroan
      Killroan
      Бронз
      Hi there,

In the past few days I invited some friends to PS.com. As far as I'm aware 2 of them passed the test, sent the required documents (предполагам, че документи са пратили) and should have already received their bonuses. I still can't find any info about this on my TAF page. Can you please advise on this matter?

Greetings! :f_biggrin:

Мисля, че описва добре случая, макар да не е буквално, каквото ти си написал.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      И аз да се оплача :D
      Поканил съм над 100 човека, 26 са взели теста, но само 16 са получили начален капитал.

Картинката е една и съща винаги:
      Потвърден - да
      Успешен тест - да
      Въведена сметка - да
      Получен $50 капитал - НЕ

Някъде след въвеждането на сметката се губи нишката и не мога да разбера толкова ли е сложна процедурата или българите сме големи тарикати и/или тъпи парчета и не можем да минем проверката. Искам и аз нов Голф V от TAF като онзи пич от Германия, ама така няма как да стане! Възмутен съм! :s_biggrin:
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      мерси много :)
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      И аз съм така ,все си мисля ,че като се стигне до пратете снимана лична карта и се отказват ,викат ааа измама нещо и така.......
      Бтв. да попитам като искам да пратя линк покани приятел ,на някой ,който не е от България ако изтрия bg.poker........ bg-to на английски ли ще му пише като отвори страницата ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей SByouths,

Няма проблем да изпратиш линка с "www" вместо "bg". Важно е след http://bg.pokerstrategy.com/****** или http://www.pokerstrategy.com/****** - да имаш шестте знака, които са твоя собствен код, който показва, че именно ти си поканил този човек.

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2