Какво си струва да се играе-турнири,какви или кеш маси?

• rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Здравейте,въпроса ми е - какво си струва да се играе когато става дума за игра с истински пари?
      турнири? - какви турнири,питам конкретно за покерстарс
      или кеш маси ?
      питам,защото искам да поиграя с истински пари,да видя как стои въпроса с играта там,понеже на виртуалните маси 5/10 блиндовете съм много,ама много добър :) http://store.picbg.net/pubpic/FB/74/bc3f10ceb717fb74.jpg
      като тук не ми е ясно какви са тези "точки"редовен играч"",как и каква работа вършат..
      турнири имам изиграни около 4-5 от безплатния за 200$ в покерстарс ,понеже ми се струва отегчителен и безинтересен,псуват като тираджии и още и още..като според мен с оглед на хората които го играят и отношението с което играят се справям добре ,според мен,колкото и несериозно да е това за професионалисти като вас http://store.picbg.net/pubpic/FB/82/72cc3ef9ffd7fb82.jpg
      http://store.picbg.net/pubpic/76/B0/5ba64e4073fd76b0.jpg ,като тук отпаднах с АА срещу 44 като излезна 3та 4ка на флопа,каквото можах -направих :)

също искам да попитам,поне аз не съм видял такава тема във форума:
      как и какво е нужно за да се играе с истински пари? обяснено разбираемо,конкретно за 2,3 от по-масовите зали,как ,с какви кредитни карти,каква валута,изобщо да се опише стъпка по стъпка целия процес,ако на някой му се занимава да го направи,ще е полезно на много хора..

предварително благодаря,на всеки ,който пише в темата
  • 8 отговора
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      За турнирите мога да ти споделя, че има много хляб в МТТ SnG, един наш съфорумник ackata, ме отвори за тях - толкова много риба на едно място не бях виждал :) Това е за тилта, но предполагам, че и по другите зали е така. Но при този тип трябва да имаш добра банка - 100би за даден лимит.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей rumenpenevps,

1/ Избора на формат, зависи от това кой ти допада най-много. Риба има на всичките. Въпроса е да си харесаш някой и да започнеш да се учиш активно, като полагаш усилия - четене, видео, тренировки, анализи, коментар, самодисциплина, самоанализ и т.н.
      Ето ти е една статия, която може да ти бъде полезна - http://bg.pokerstrategy.com/strategy/others/1271/1/

2/ Тук също начините са много. Можеш да използваш Moneybookers, банков трансфер, Visa Electron и още няколко възможности, в зависимост от това залата, която си избрал какви методи за депозит/теглене предлага. Валутата може винаги да бъде превалутирана, но ще ти коства пари, затова по-добрия вариант е картата/сметката ти да е в същата валута каквато е тази на залата/залите, която/които си избрал.

Поздрави,
      Ицо
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Абе понеже забелязах че имаш около 2 милиона виртуални чипове и в ютуб видях някви клипчета за продажба на виртуални чипове исках да питам дали тва е истина?
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Благодаря все пак :)

Нямам представа какво си гледал в нет-а,не мога да си представя някой да плати за виртуални чипове...просто няма за какво да се ползват,това знам ...има турнири с 2000 вход,обаче трябва да влезеш в топ 5 от около 4500 играчи ,за да получиш по-сериозна сума ,обаче пак няма за какво да ги ползваш.....може да има билети за други турнири за първите 5,..не знам..
      Аз съм раздал поне 200 000 на разни българи ,с които съм се засичал по масите ..да си "играят" обаче виждам колко лекомислено ги губят..и не е до липса на "късмет"предполагам..
      играя с виртуални,уча се да играя така,като играя само на 5/10$ блиндове ..евентуално като тренировка за игра на подобни лимити с истински пари...
      нарочно съм си поставил за цел да играя с виртуални,както бих играл с реални ,рейзовете,плащанията ,влизането ол ин....колкото и смешно да звучи
      нямам опит,но предполагам играчите,стил на игра и др. са подобни на ниските лимити с реални пари
      иначе за тренировки,ако си нов в покерстарс,имаш на разположение по 3000$ на час по схемата - почваш с 1000,ако ги загубиш,зареждаш пак и пак до 3000$ на час,нещо такова беше..
      не ми струва нищо да ти дам чипове от порядъка на 10,20К на ден ,но предполагам ,че не би губил време за игра с виртуални чипове,а и дори виртуални е "сладко" да си ги направиш сам
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      Здравейте,искам да питам има ли срок или нещо подобно в който да играя с истинските си пари в покерстарс?
      Има ли срок,ако не играя с тях и да намаляват?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от rumenpenevps
      Здравейте,искам да питам има ли срок или нещо подобно в който да играя с истинските си пари в покерстарс?
      Има ли срок,ако не играя с тях и да намаляват?
      Здравей,

Няма срок за това нещо. А парите ти няма да намалеят, освен ако не ги загубиш по масите.
      Можеш да играеш когато и колкото си поискаш с тях.

Митко,
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Първоначално публикувано от rumenpenevps
      дори виртуални е "сладко" да си ги направиш сам
      няма как да съм по съгласен с тебе. Аз сега си поставих за цел да кача лимитите на виртуални пари на фул тилт-а и после да ги вкарам в фрийроли (там има за по 500 000 к плей мъни - $40 фрийрол) понеже играят малко играчи и лесно се влиза в парите :)
    • rumenpenevps
      rumenpenevps
      Начален
      ..това е страхотно :) , в покерстарса не знам да има такива турнири,ако някой знае нещо - моля да сподели тук (преди няколко месеца ,когато се регнах там имаше такива турнири с вход по 200 000 виртуални ,но като новобранец,който още нямаше и 5000 такива не обърнах внимание изобщо какви са,що са .. има ли и какви са наградите,сега тези турнири или ги няма или аз не мога да ги намеря..)
      тук се появи една книжка Книги ,дръпнах я ,днес уча с унтерес,има доста полезни неща,поне за мен са такива ..
      ..игра с виртуални пари,при кои лимити как,в какви ситуации ..игра в турнири също,как и защо при нивата им да се играе ..до страничка 15 съм
      при желание,хвърли едно оче

пс. не знам в залата където играеш какви виртуални маси има с какви блиндове са ,в покерстарса най-големите са 100/200 ,като минималния стак за да седнеш мисля че е 4000,максимум май с 40000 може да се сяда ...при желание,знания и късмет...не съм пробвал там,но предполагам,че бързо може да се "трупне" за подобен турнир
      успех!