малко помощ за Рибката

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      здравейте колеги искам да попитам един въпрос относно прехварляне на пари от зала в зала. Значи от както съм се регистрирал в покерстатеджи в фулт тилт покер и покерстарс никаде не съм депозирал с собствена карта. ако ре6а да прехварля пари от едната зала в другата обезателно ли трябва да имам депозит в двете зали? защото доколкото си спомням в фул тилт трябва да си депозирал поне 10 $ за да може да теглиш пари.През монебукарс могат ли да се прехвърлят пари от една зала в друга зала и какав е редът ? Или трябва да си направя депозит с карта и в двете зали и тогава да си прехварлям пари от едната в другата? Следва другия въпрос ако депозирам и изтегля пари от едната зала и да прехварля в другата няма ли да ми отпадне бонуса от първи депозит? Доста въпроси но неясни за мене. Ако някой може да помогне ще се радвам. Успех по масите
  • 6 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей,

Не знам какво имаш предвид под прехвърляне на пари от едната зала в другата, но имай предвид, че това са две различни зали и единственият начин (ако приемем, че имаш акаунти и в двете) да си преместиш парите от едната в другата е като ги изтеглиш от първата (чрез някой от методите) и ги депозираш във втората. Един от най-лесните и бързи начини за това е чрез Moneybookers.

Поздрави,
      Ицо
    • huli1
      huli1
      Бронз
      1. Да, трябва да си депозирал поне в залата, от която искаш да теглиш.

2. Moneybookers е доста удобен и бърз начин за местене на пари, но ако искаш да теглиш към Moneybookers, трябва задължително да си депозирал преди това с Moneybookers поне минимума изискван от залата - мисля че е $10.

3. На въпроса дали този мин. депозит няма да ти загуби бонуса, т.е. ще получиш само мин. бонус колкото ти е депозита - ще трябва да се консултираш със съпорта на самата зала за по-сигурно. Но единственото нещо което ми идва на ум е, че в ПокерСтарс имаш право първоначалния си депозит да го направиш на три части. Т.е. дори и да направиш мин. депозит сега, после ще можеш да направиш пак и да получиш бонус. Единственото условие е да не минали повече от 90 дни от първия ти депозит (за срока пак е добре да питаш в самата зала, за да не стане грешка)

Надявам се да съм помогнал.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      продължавам да се изумявам от фул тилт покер аз им пиша писмо на български те ми отговарят на руски? сега вече почвам да им пиша само на англиски пък после пак да ми отговарят че саита подържа и български. Пълни темерути!!! ( Пожалуйста примите во внимание, что некоторые вопросы требуют определенного времени на рассмотрение.
      Благодарим за сотрудничество) какви некоректни въпроси имат предвид само те си знаят! аз зададох точен и ясен въпрос! как мога да си прехвърля пари от тази зала в друга зала а те какво ми пишат малоумниците руски. Може би трябваше да им напиша че съм от България за да ме разберат !!! Для того, чтобы в будущем легче отслеживать Вашу корреспонденцию, мы присвоили идентификационный номер Case ID: хххххххххх Пожалуйста, используйте этот номер для Вашей корреспонденции! това как да го разбирам че ми дават номер и като пиша маил трябва да използвам този номер....... . накрая ще им кажа да ми изтрият сметката от тая смотана зала. Вече им пиша 4 писмо и само на англииски мми отговарят коректно иначе си правят каквото си знаят...
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      некоторые не означава некоректни.
      Не ми е много добър руския, позабравил съм и нещата, които знаех, така че някой по- запознат да ти каже какво точно означава, но според мен ти отговарят, че всеки въпрос изисква време да бъде разгледан (може би си ги пришпорвал нещо..)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      коце не съм пришпорвал никой с нищо писах им едно писмо а те ми отговарят на руски следващото ще бъде на англииски с ирлански диалект ) и накрая ще им пиша че съм от българия и ще си поискам 100$ обещетение , че ми опорочават родния език като ми отговарят на руски :D :D :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Просто са те помолили за малко време, докато разгледат въпроса ти :)

Реално погледнато няма нищо лошо в отговора им, само че не са налучкали езика правилно... ;)

Колкото до въпроса ти - прехвърлянето на средства директно от една покер зала в друга покер зала не е възможно.

Трябва да изтеглиш парите от една покер зала и да ги депозираш в другата. Не всички опции за изтегляне изискват предварителен депозит (например за банков превод не е необходимо, но отнема няколко дни), но е най-добре да провериш все пак с покер залите.

Аз лично също ти препоръчвам Moneybookers или Neteller, които са бързи, удобни и сигурни.

Поздрави,
      Надя