Kiril-- RUsh and SnG

• kiril92
      kiril92
      Бронз
      Здравейте казвам се Кирил от София на 18 год. с покер се занимавам по-сериозно от 3 месеца като чета статии,блогове,анализираните ръце и мисля,че от сайта съм научил доста неща като има още много каквото мога да науча от сайта и от играчите .

Mиналата година играш Rush покер но понеже не спазвах банка един път фалирах,а втория път изтеглих парите ,че ми трябваха и сега от новата година почвам по-сериозно като съм си купил и ХМ -малката версия която е до NL100 и СнГ 11$ което за момента ми е перфектно

Тази година поиграх малко СнГ 5$ и ми допаднаха .Има доста слаби играчи . Мисля на ден(не всеки) да играя по 4-8 СнГ и Rush поке . СнГ ще играя Януари месец и ще видя как се движа и ако е добре и ми хареса ще продължа ако ли не ще си остана на Rush покера

Моля модератора да изтрие миналия блог понеже искам с новата година да започна на чисто с нов блог .
  • 6 отговора
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Защо ми изписва недовършени турнири,които мисля че не ги поставя при графиката ? Как мога да направя да ми показва ще са завършени ??

Изиграл съм няколко СнГ турбо които ми допаднаха но си е друго да играеш с 1500,а не с 300 чипа . На тези турбо СнГ 99% са на късмет и 1% на игра
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Честит ти блог!

Недовършените турнири, мисля, че ги показва така защото си затворил софтуера на Фул Тилт или самата маса преди hand history-то да се ъпдейтне с резултата. Можеш ръчно да си въведеш резултатите, ама отнема доста време...
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Честит ти блог!

Недовършените турнири, мисля, че ги показва така защото си затворил софтуера на Фул Тилт или самата маса преди hand history-то да се ъпдейтне с резултата. Можеш ръчно да си въведеш резултатите, ама отнема доста време...
      Да мерси то и аз прдположих ,че е от това защото си спомних ,че 3-4 пъти го затворих преди да ми покаже че губя понеже се дразних,че ми плащат с 57о или 10 4 о и им излизаха все на ривъра картите
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Еееее гледай тоя ХЕМ как те изтреля ;)
      Успех с покера и дано за другата нова година НЛ 100 :)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Успех, надявам се по-скоро да се 'закотвиш' на 'твоя' формат и да ги унищожиш. :)
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Честит блог и само напред и нагоре