Здравейте

• toshiro76
      toshiro76
      Бронз
      Здравейте и от мен, казвам се Тодор и съм на 33 години от София. Знимавам се с компютри. Играя онлайн покер от около година, но нямам големи успехи.
      Приятел ми каза за вашия сайт и веднага реших да се регистрирам.
      Получих си бонуса на втория ден и избрах 888 тъй като в големите зали имам регистрации. Оказа се че там е доста по - различно от PokerStars. Първите 20 долара дори не разбрах как отлетяха (играя СНГ) направо се втрещих за 2 дни игра имах 2 спечелени турнира.
      Реших че не правя нещо като хората и се захванах с четене.
      Явно имам още какво да уча.

Поздрави за интересния и полезен сайт.

Засега е това, но скоро ще пиша пак :)
  • 1 отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @toshiro76,

Здравей и добре дошъл сред нас! Хубаво е, че си решил да се представиш и да споделиш с нас своя горчив опит. Надявам се всичко върви по мед и масло сега, след като си се захванал с четене.

Съмнявам се да си спазвал едно от основните правила, ако наистина за нула време си бил с $20 назад. Говоря именно за управлението на банката; още в първата статия може да се запознаеш с управлението на банката, моля кликни тук.

От друга стана, не се отчайвай. Дори и да те е споходил лош късмет, ние сме се погрижили всички да имате и алтернативен начин за увеличаване на банката без да се налага да депозирате. Може тук да се възползваш от Покани Приятел и да увеличиш своята банка.

Желая ти много успехи! Не забравяй да се възползваш и от анализаторския форум на сайта ни, там ще намериш много подкрепа и професионален анализ на своите ръце. Ето тук е наръчникът за анализа на ръце. Има го и във видео формат.

Поздрави,
      Деси