Запитване

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Искам да попитам като играя в фул тилт примерно и напрая 100 фпп точки това на колко стратеги точки в сайта се явявя демек като поканя приятел и за да взема от него 10 долара бонус той колко точки в фул тилт минимум трябва да направи че да мога да взема парвата част от бонуса
  • 12 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Няма как да се определи колко фултилт точки трябва да направи понеже се смята рейк който е направил,пък и във фултилт имат супер много happy hour където точките са двойни,така че е почти невъзможно да се изчисли по тях.За да вземеш 10$ от него,той трябва да има 15 стратеджи точки,което се равнява на 8$ рейк.
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      И как се разбира даден човек колко рейк има в даден сайт след колко време показва стратеги точките в профила на покерстратеги ?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от Kalikandzer
      И как се разбира даден човек колко рейк има в даден сайт след колко време показва стратеги точките в профила на покерстратеги ?
      Ами точките от фултилт на мен ми ги отчита с ден закъснение(пример:днес съм играл и ми ги отчита на 7.01 следобед)
      Ти можеш да видиш той колко точки има като влезеш на "Покани приятел" и цъкнеш на "Препоръчани приятели"
      А рейка аз си го определям долу горе по SP който съм събрал.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Искам да попитам като играя в фул тилт примерно и напрая 100 фпп точки това на колко стратеги точки в сайта се явявя демек като поканя приятел и за да взема от него 10 долара бонус той колко точки в фул тилт минимум трябва да направи че да мога да взема парвата част от бонуса
      Здравей Kalikandzer,

Няма директна връзка/формула за изчисляване/ между Full Tilt Points и StrategyPoints. Освен това за нуждите на програмата Покани приятел не се включват промоционалните StrategyPoints, а само тези спечелени от генериран рейкбек.

На началната страница, в средната колона се вижда статистика за текущите StrategyPoints. Всички допълнителни промоционални StrategyPoints са отделени. Например:

• StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Няма директна връзка/формула за изчисляване/ между Full Tilt Points и StrategyPoints. Освен това за нуждите на програмата Покани приятел не се включват промоционалните StrategyPoints, а само тези спечелени от генериран рейк. За Full Tilt $1 рейк = 2 StrategyPoints.

На началната страница, в средната колона се вижда статистика за текущите StrategyPoints. Всички допълнителни промоционални StrategyPoints са отделени. Например:

Full Tilt, като и повече други покер зали, обикновено не споделят информация за генерирания рейк. Както 4o4ity те е посъветвал, можеш да си калкулираш рейка като просто разделиш на две твоите реални StrategyPoints.

Поздрави,
      Станислав
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Благодаря ти за информацията а ако приятелят направи необходимите стратеги точки колко време е необходимо да бъде отчетен бонуса към сметката от покани приятел ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Понякога може да отнеме до 2-3 дни, докато системата актуализира точките на твоите приятели и кредитира бонуса по сметката ти, принципно обаче информацията се актуализира ежедневно (в зависимост от ъпдейтите на самите покер зали може да липсват точки, които да дойдат с леко закъснение).

Поздрави,
      Надя
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Ами аз давам линка на парвата стъпка кадето пише за покани приятел там трябва ли да пише при рега кои го е препорачал или ? в смисал само линка се дава ако не е написал мене щот то пише да се даде парвият линк пак се знае че аз моят профил го е препорачал нали ? този линк кадето е от парвата стъпка ?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Само линка ти е напълно достатъчен. Въвеждането на потребителското ти име е в случай, че не си му изпратил линк. Но дори и да го въведе допълнително, няма проблеми.
      По който и начин от двата да се е регистрирал приятеля ти, ще се брои за поканен от теб.

Поздрави,
      Ицо
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Ами да моят приятел е направил 25.5 точки от които 15.5 са реални другите са допалнителни както сте посочили ама още не са ми отразени 10 долара бонус в сметката ми за приятел вече 3 4 дена нали ако направи 15 стратеги точки би трябвало да получа 10 долара към сметката си от покани приятел или се бъркам ?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Ами да моят приятел е направил 25.5 точки от които 15.5 са реални другите са допалнителни както сте посочили ама още не са ми отразени 10 долара бонус в сметката ми за приятел вече 3 4 дена нали ако направи 15 стратеги точки би трябвало да получа 10 долара към сметката си от покани приятел или се бъркам ?
      Здравей,

Пиши на ПОМОЩ за кой точно твой приятел става въпрос и те ще отговорят най-точно.

Поздрави,
      Станислав
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Благодаря за информацията и помоща!