NETELLER вече ще си партнира с PokerStrategy.com

• Анкета
    • Какво мислите за партньорството ни с NETELLER?

• 6
        Това партньорство не ме засяга по никакъв начин.
        38%
      • 5
        Добра идея: сигурно ще се регистрирам в NETELLER.
        31%
      • 5
        Страхотна идея: вече използвам NETELLER и се радвам, че го има и в PokerStrategy.com
        31%
      • 0
        Не мисля, че е добра идея.
        0%
      Общо: 16 гласове
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радваме се да ви съобщим, че популярният процесор на плащания NETELLER е най-новият ни партньор. С него скоро ще можете да извършвате бързи, лесни и сигурни преводи на средства от и към сметките си за покер. Междувременно ви предлагаме бонус от 10%, както и VIP клиентско обслужване.

Благодарение на партньорството, за вас има две моментални преимущества:

• бонус от 10% до €10, ако сега си създадете сметка в NETELLER
      • VIP клиентско обслужване за всички покер стратези, които използват имейл адреса pokerstrategy@neteller.com

НОВО:От 8-ми Март 2011 вече можеш да използваш NETELLER, за да получиш печалбите си от програмата Покани приятел.

Скоро: NETELLER като платежен метод
      През следващите няколко месеца ще добавим NETELLER към списъка ни с платежни методи. Това значи, че скоро ще можете да теглите там парите си от промоции като "Покани приятел" и "Toп 250".

Какво мислите за това, че NETELLER става партньор на PokerStrategy.com? Използвате ли вече техните услуги? Ако не, бихте ли ги използвали? Обсъдете темата и дайте мнението си тук във форума!
  • 10 отговора