Попитай Иво Донев и bah22 каквото те интересува

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

Екипът на PokerStrategy.com е сигурен, че винаги е имало нещо, което сте искали да попитате нашите професионални покер играчи и треньори в секцията за турнири на много маси bah22 и Иво TheChessMaster Донев.

Сега ние ви даваме тази възможност: задайте вашите въпроси в специалната тема във форума и ние ще подберем най-интересните от тях. След това ще ги зададем на нашите играчи в рамките на специално видео интервю, което ще можете да гледате следващата седмица!

Задайте своите въпроси в тази тема (можете да задавате своите въпроси до 10.01.2011 вкл.)!

Поздрави,
      Надя
  • 12 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Миналият път не попитах нищо, но този път ме интересуват плановете и на двамата във връзка подпомагането българската видео секция на PokerStrategy.com. Понеже след 1-ва и 2-ра част на видеото на Иво Донев играта и мисловния ми процес на МТТ се подобри значително.

1/ Въпросът е и към двамата: Планирате ли да правите още видео материали за PokerStrategy.com? Ако може да издадете какви ще бъдат, тематиката и т.н.
      Наясно съм, че времето ви за странични проекти е ограничено.

2/ Ще участвате ли в някой по-голям турнир през настоящата 2011 година, като WSOP, WPT или някой друг?

Поздрави,
      Ицо
    • Beast19
      Beast19
      Бронз
      Аз бих искал да попитам как са почнали в началото, банкрутирали ли са, как се справят с тилта?Специално Bah 22 искам да го попитам играе ли на живо и къде?
    • misko69
      misko69
      Бронз
      1М-факторът според Дан Харингтон,съобразяват ли се с него при определянето на ръцете,с които влизат в раздаването :)
      2Грешно ли е да се играят различни формати,например аз сутрин поигравам малко на ФЛ маси,като ми омръзне почвам ситендгоу турнирчета,почивка малко и вечерта отделям за МТТ.Това ще е поне докато се ориентирам къде ми е мястото,не казвам силата,защото още съм слабичък.Разбира се всеки формат си играя с неговата стратегия...това е въпрос от абсолютно начинаещ :s_confused:
      3Има ли смисъл от играене на фреероли ?( ?(
      Може би ще имам и други,но след Иванов ден толкова ;)
    • theworldleader
      theworldleader
      Глобален
      1. Въпрос към двамата - как започна всичко при вас, свързано с покера. Като започнем от статии, видео и прочие. Интересно ми е и съм сигурен, че не само на мен, да разбера кои материали са ви били най-полезни. Или поне какъв тип материали, за да се насочат хората, които ви следят кариерите.

2. Какви са ви плановете за бъдещето извън покера?

Поздрави
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от theworldleader
      1. Въпрос към двамата - как започна всичко при вас, свързано с покера. Като започнем от статии, видео и прочие. Интересно ми е и съм сигурен, че не само на мен, да разбера кои материали са ви били най-полезни. Или поне какъв тип материали, за да се насочат хората, които ви следят кариерите.
      Да и моят въпрос е подобен. Кое Ви помогна най - много във развитието ви като покер играчи ?
    • Ogiiiii
      Ogiiiii
      Бронз
      Аз понеже преди да започна да играя покер се занимавах доста със шах искам да попитам Иво Донев дали все оща играе шах, остава ли му време и ако да дали в интернет или на живо мерси предварително и мн успехи желая.
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Искам да знам кога е решил да се занимава с покер bah22 и какво го е подтикнало към това!

И към двамата.

Бих желал един съвет как да стана професионалист (да живея само от любимата игра - покера).
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Иво Донев и Бах са ни нагости в главния офис на PokerStrategy.com и ще отговорят на най-интересните въпроси не как да е, ами във видео интервю директно от офиса ни tuk, така че не се бавете повече и задайте своите въпроси.

Тема с интересни новини и много снимки: цък.

Поздрави,
      Деси
    • Gack00
      Gack00
      Бронз
      Въпрос към Иво Донев:

Гледайки твойте резултати през годините, да кажем 5 години и още назад си имал доста участия и кешвания( както и гривна) в различни от NLHE покер турнири.
      Продължаваш ли да играеш в тях, станали ли са по-трудни?Как мислиш, че е най-добре човек да подобрява играта си, при положение че няма къде да се играят наживо (поне тук) или обучителни материал в интернет.
      Може ли в игри като Horse, PLO h/l ,8 game mix, PLO да имаш бъдеще на професионален играч?

Благодаря
    • Ogiiiii
      Ogiiiii
      Бронз
      има ли отговори на въпросите, които зададохме вече?
    • MaryJaneBg
      MaryJaneBg
      Бронз
      Заповядай :) http://bg.pokerstrategy.com/news/content/%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8E-%D1%81-%D0%98%D0%B2%D0%BE-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%B2-%D0%B8-bah22_41105/
    • Ogiiiii
      Ogiiiii
      Бронз
      благодаря мн :)