Помощ относно 50-те$!

• george142
      george142
      Бронз
      Искам да попитам, тъй като вече имам регистрация в full tilt poker, но до сега не съм играл с истински пари, а само с виртуалните чипове. Hикога не съм си вкарвал пари в акаунта . Сега успях да отговора и на 20-те въпроса за 50$. Kак да си ги получа? Hемога да намера къде да напиша този реферрал code... Mоля някои по запознат да ми обесни стъпка по стъпка как да го направя, за да си получа 50-те долара и да започна да играя! :) Mерси!
  • 6 отговора
    • george142
      george142
      Бронз
      Мисля че се справих! Не успях да намеря къде да напиша този "referral code" но прочетох в правилата, че е достатъчно да си свалиш платформата full tilt poker от този сайт и да се регистрираш.. Направих всичко това и си въведох личните данни в самият покер, и после ACC името в покера, си го написах в pokerstrategy и ми изписа, че всичко е готово. Сега ще чакам да видим дали ще ми преведат нещо :) Бихте ли ми казали колко време горе доло ще отнеме тази процедура?
      - Поздрави.
    • george142
      george142
      Бронз
      Още не са ми ги превели..Някои може ли да ми каже за колко време горе доло ги превеждат тези 50$? Не съм нахален, просто съм нетърпелив :) ! Също така не са ми пращали съобщение от рода "искаме снимки на Л.К." и т.н., но не са ги и превели :D ..
      -Поздрави.
    • blackborry
      blackborry
      Бронз
      може и да не ти ги преведат щом си имал рег. във дадената зала
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Пиши на съпорт на на фулт тилт покер дали тази сметка ти е привързана към покерстратеджи и дали можеш да ползваш тяхните бонуси и промоции свързани с съответната зала. но го пиши на англииски това че иначе ще имаш проблем (от личен опит ти го казвам) нищо че уж имали български съпор.т след като ти отговорят че няма проблеми и сметката ти е тракната към стратеджито ще пишеш на съпорта на покерстратеджи и ще им кажеш какво са ти отговорили от фул тилт покер и след това надявам се да получиш 50 $ начален капитал след като от залата нямат нищо птотив да си привързан кум стратегито
    • george142
      george142
      Бронз
      Първоначално публикувано от blackborry
      може и да не ти ги преведат щом си имал рег. във дадената зала
      аз си направих нов рег през техния софтуер ?
      то иначе къде да играя ..? аз си играех в фулт тилт със нереални пари :) иначе то няма де да се играе .. по тая логика какво ...трябва ся да започвам покер да се уча и да си напрая рег в фулт :Д? мисля че ме разбрахте какво искам да кажа .. :Д
      -Поздрави.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      чети ..