защо ?

• blackborry
      blackborry
      Бронз
      само не мога да разбера защо ? пратих снимки-всичко ОК.подвърдиха ми че сичко е точно.Но когато ми се обадиха бях на работа имахме съвещание и шефката ни крещеше за не изпълнена работа.Не можех да говоря пълноценно.Въпреки това потвърдих,личните си данни.
      Защо проверката ми е неуспешна ? нали потвърдих по тел. данните си и т.н.
      Мислех,че поне може да ми влезете в положението.
      Знам,че нищо няма да мога да променя,нито има шанс да ми дадат капитала или нещо такова.Просто исках да ви осведомя,
      Поздрави.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей blackborry,

Съжалявам да разбера, че ти е отказан началния капитал! Политиката на компанията е да не се разкриват детайли около причините, за да не разпространява информация относно проверката ни за самоличност.

Решенията на колегите от отдела за сигурност са окончателни. Съзнавам, че е възможно и те да допускат грешки и искрено се извинявам ако това се е случило със твоята регистрация при нас.

Надявам се да останеш член на PokerStrategy.com и да продължиш да използваш ресурсите, които предлага сайта ни. Безплатният начален капитал е една много малка част от това, която можеш да откриеш тук. Можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит и да си създадеш покер сметка тракната към нас. По този начин ще имаш достъп до повече учебни материали и промоции.

Поздрави,
      Станислав